18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuch bomby na wiecu politycznym w Pakistanie

CoJaTamKurwaWiem • 2018-07-16, 06:05
Pytanie tylko kiedy wreszcie u nas :mrgreen:


Bung

2018-07-16, 16:50
Pytanie kiedy wreszcie u nas? Chyba u Ciebie pedale i wracaj tam do siebie gdzie to wybuchło

orello

2018-07-16, 17:10
pakistańskie disco

jackalski

2018-07-16, 17:27
Abraxus napisał/a:

IRA nie działa już od lat.



A tu psikus, może nie na taką skalę jak kiedyś, ale działa i to całkiem nieźle.

Od maja 2016 w Irlandii Północnej jest stan podwyższonego zagrożenia, w 2017 na 107 'planowanych, udaremnionych i dokonanych' ataków w UK, 88 było w NI - widziałeś coś o tym w mediach? Coś o ANP, CIRA, ONH? ;)

Islamskie zamachy w Europie stanowią 16% wszystkich zamachów terrorystycznych.

Ale o tym się nie mówi, więc skąd ludzie mają wiedzieć. Poza tym islamskie zamachy są bardziej efektowne, zbierają większe żniwo no i są zgodne z narracją potrzebną jak woda na młyn politykom prawej jak i lewej strony :)

Mu...........23

2018-07-16, 18:06
Tak, bo większość zamachów organizuje mossad, nawet te z pozoru "islamskie".

jimkazuya

2018-07-16, 22:04
Dobrze, że dywany są czerwone bo by były jakieś straty..

Szparas

2018-07-16, 22:22
O IRA


To organizacja przede wszystkim narodowo-wyzwoleńcza, nie religijna. Polacy też napadali na pociągi wojskowe, robili zamachy (w tym jeden skuteczny na cara, swoją drogą idiotyczny bo Aleksander był raczej liberałem) i są u nas bohaterami narodowymi...

Silence.

2018-07-16, 22:29
Co wy gadacie jak IRA gra cały czas :roll:

PieronJasnySzlag

2018-07-16, 22:33
jackalski napisał/a:




Islamskie zamachy w Europie stanowią 16% wszystkich zamachów terrorystycznych.

są bardziej efektowne, zbierają większe żniwo no i są zgodne z narracją potrzebną jak woda na młyn politykom prawej jak i lewej strony :)


Zaciekawił mnie Twój post. Mam dwa pytania. Skąd te 16%? Masz do tych danych jakieś źródła?

No i do czego lewicowym politykom są potrzebne zamachy islamskie?
Na każdym kroku w swoich mediach przekręcają nagłówki, bagatelizują pobódki i pomijają narodowość zamachowców.

CoJaTamKurwaWiem

2018-07-16, 22:38
Bung napisał/a:

Pytanie kiedy wreszcie u nas? Chyba u Ciebie pedale i wracaj tam do siebie gdzie to wybuchło


Ocho.....


nowynick

2018-07-17, 08:37
Abraxus napisał/a:

IRA nie działa już od lat.



Argument w ch*j, niemcy nie mordują od lat, na pewno zwróci to życie 6 mln Polaków...

Szparas napisał/a:

O IRA


To organizacja przede wszystkim narodowo-wyzwoleńcza, nie religijna. Polacy też napadali na pociągi wojskowe, robili zamachy (w tym jeden skuteczny na cara, swoją drogą idiotyczny bo Aleksander był raczej liberałem) i są u nas bohaterami narodowymi...



a skąd różnica między Irlandią a Anglią jak nie wyznanie? Jedni lubią papę w Watykanie inni królową, ot całe podłoże.

Piłsudski owszem napadał na pociągi... rosyjskie. Jak w Bitwie Warszawskiej zaj***ł 25 tysięcy kacapów to ok, jak napadł na pociąg to podły sk***iel.... :mrgreen:

Cruzon

2018-07-17, 10:00
To się nazywa wybuchowa rywalizacja :D

jackalski

2018-07-17, 11:11
Spiderowski napisał/a:


Zaciekawił mnie Twój post. Mam dwa pytania. Skąd te 16%? Masz do tych danych jakieś źródła?



Raport Europol TE-SAT (Terrorism Situation and Trend Report) za rok 2017.

Spiderowski napisał/a:


No i do czego lewicowym politykom są potrzebne zamachy islamskie?
Na każdym kroku w swoich mediach przekręcają nagłówki, bagatelizują pobódki i pomijają narodowość zamachowców.



Nie wiem czy same zamachy są potrzebne, ale z pewnością są wygodne bo polaryzacja społeczeństwa jest na rękę politykom zwłaszcza dużych partii.

PieronJasnySzlag

2018-07-17, 19:39
nowynick napisał/a:


a skąd różnica między Irlandią a Anglią jak nie wyznanie? Jedni lubią papę w Watykanie inni królową, ot całe podłoże.


Ty tak na serio? A może jedni lubią smalec a drudzy dżem na kanapkach?

jackalski napisał/a:


Raport Europol TE-SAT (Terrorism Situation and Trend Report) za rok 2017.


Ciekawe jakie kryteria zamachów terrorystycznych stosuje Europol. Bo te 16% naprawde kontrowersyjne.

jackalski napisał/a:


Nie wiem czy same zamachy są potrzebne, ale z pewnością są wygodne bo polaryzacja społeczeństwa jest na rękę politykom zwłaszcza dużych partii.


Nie sądze. Kryzys migracyjny i nieciekawa sytuacja związana z ciemnymi przybyszami w przeciągu 10 lat doprowadzi do zmiany nurtu. Zresztą już w Austrii, Włoszech czy wcześniej we Francji i Niemczech widać jak maleje poparcie dla liberalnych elit. Także w interesie obecnych elit jest by był spokój.

CoJaTamKurwaWiem

2018-07-18, 05:32
jackalski napisał/a:



A tu psikus, może nie na taką skalę jak kiedyś, ale działa i to całkiem nieźle.

Od maja 2016 w Irlandii Północnej jest stan podwyższonego zagrożenia, w 2017 na 107 'planowanych, udaremnionych i dokonanych' ataków w UK, 88 było w NI - widziałeś coś o tym w mediach? Coś o ANP, CIRA, ONH? ;)

Islamskie zamachy w Europie stanowią 16% wszystkich zamachów terrorystycznych.

Ale o tym się nie mówi, więc skąd ludzie mają wiedzieć. Poza tym islamskie zamachy są bardziej efektowne, zbierają większe żniwo no i są zgodne z narracją potrzebną jak woda na młyn politykom prawej jak i lewej strony :)




Nie wspomniales o reszcie faktow - te 16% zamachow o podlozu islamskim, probach zamachow i udaremnionych zamachow jest odpowiedzialne za 92% ofiar w calej EU.
Nie myslales, zeby zlozyc papiery go gowna wyborczego...?

Szparas

2018-07-18, 18:52
@nowynick Nic nie mówiłem o niemoralności atakowania żołnierzy okupujących kraj. Nie mi oceniać. Podkreślałem tylko hipokryzję nazywania ich terrorystami przy jednoczesnym wychwalaniu naszych bohaterów jak Piłsudski czy Narutowicz.