18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybory prezydenckie w Ugandzie

Macx83wwww • 2021-01-12, 13:52
Zamieszki po aresztowaniu gwiazdy popu, Bobbiego Wine'a, który kandydował w wyborach.



37 zabitych. 600 aresztowanych

spoiler

St...........on

2021-01-12, 19:21
Caramon napisał/a:

Tak samo będzie wyglądał cały świat, jeśli pozwolimy, żeby władzę przejęła międzynarodówka socjaldemokratyczna, czyli dawna światowa komuna oparta na tych samych starych fortunach, których pieniądze mieszają w światowym tyglu od czasów hanzeatyckich, przez kompanię wschodnioindyjską i kolonie zamorskie, przez obie wojny światowe i ucieczkę części tego kapitału do Rosji oraz Chin, aż po dziś dzień (i kryptowaluty).



Skończ pie**olić waści, widać jak w Polsce pozwoliliście rządzić chazarom i socjalistycznym żydom z pis. W ch*ja to sobie mozesz robić rodzinę, a nie trzeźwo patrzacych z dystansu na całą sytuację. Jest taka animacja jak ,żydek załozył Polakowi RNC (Rear Naked Choke- duszenie zza pleców) a Polak: ehe ehe ehhhee mo...ehe mozna się przyzwyczaić. - śmiech przez łzy. Nie wiem czy czymś wam truja żarcie w tej Polsce, czy to wpływ prania mózgu, ale obserwując z dystansu - jestescie tak samo popie**oleni ja ci z po, a nawet gorzej, bo spora Januszy pisuarów pochwaliła ustawę o braku możliwości odmówienia mandatu, czym ukręcili bat równiez na własną dupę . Gratulacje komuchy!

Mozej

2021-01-12, 20:30
Wszystkie ofiary miały choroby współistniejące, zwłaszcza AIDS

trebles121

2021-01-12, 23:35
tak to jest jak artisci sie chca dobierac do wladzy

Amon1969

2021-01-13, 11:55
k***a, cała ta afryke powinni zrównać z ziemią. Bieda , bród , smród i zwierzęta. Żadnego pożytku z nich nie ma. Tylko się pchają do europy.
Wk***iłam się.

kalikuxy

2021-01-13, 14:00
Tak się skonczy to u nas jak kaczor bedzie pewnej przegranej haha

tarkos16

2021-01-13, 16:49
no ale liczy sie ze wszystkie panstwa sa poruszone ze w polsce nie ma praworządności j***ne podwójne standardy

Wiewór

2021-01-13, 19:41
Jaruś pacz jak to się robi. pie**olicie się z jakimś fałszowaniem wyborów a to po prostu trzeba strzelać jak się wynik nie zgadza. Szybciej, taniej i prościej.

BólOdBytu

2021-01-16, 04:11
Musiałem