18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybitna polska raperka

KurwaRomantyk • 2011-12-20, 04:24

Czyli kolejna osoba zniszczyła sobie życie zamieszczając filmik w internecie. :mrgreen:

EroMedic

2011-12-21, 14:16
rockface123 napisał/a:

Ciesze się że was wk***iłem i że dostaliście warna pisząc coś w moim kierunku .... od czasu do czasu wchodze na ten temat żeby się z was przyjeby pośmiać :lol: :lol:



:lol: Wiedziałem, że jeszcze coś mądrego napiszesz.

ps. skróciłem boś sie rozpisał.

milkyway

2011-12-21, 15:08
@rockface123: czytałem Twoje posty i zauważyłem że ty także spinasz poślady jak ktoś obraża jakiś tam twój ulubiony zespół wiec nie strugaj bohatera, a to że przekaz rapu jest za ciężki na twój mózg to nie znaczy że nie możesz obrażać cały gatunek muzyczny. Zauważyłem też że lubisz jechać po rodzicach. Nie wiem jakim trzeba być prostakiem żeby obrażać czyiś rodziców i tymi właśnie postami udowodniłeś że umysłowo to ty jesteś gimbusem. Udało mi się również zauważyć że jesteś typowym internetowym napie**alaką i jak byś miał adresy to byś wszystkich porozpie**alał. Zapewne jesteś mistrzem muay thai i jiu jitsu i wiele innych.
W rzeczywistości wiesz że nikt ci tych adresów nie poda dlatego tak kozaczysz. tymi postami również nam udowodniłeś że jesteś gimbusem. Ogólnie to rzadko wdaje sie w jakiekolwiek internetowe dyskusje bo po prostu nie warto kłócić sie z internetowymi fighterami bo do nich nic nie dociera, ale dzisiaj postanowiłem spróbować. Nie musisz sie wysilać odpowiadając mi bo i tak zapewne tego nie przeczytam.
Pozdrawiam cieplutko.

erotyczny

2011-12-21, 21:26
Do buzi bym jej podał

hunter321a

2011-12-21, 23:49
co to film dla niesłyszących? jak sobie wyciszycie dźwięk i zobaczycie na jej ruchy rąk powinni ją wj***ć do panoramy przy tłumaczeniu. :-P

kwiatu12

2011-12-31, 06:01
idz sie utop