18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybite trzy plutony azerów.

~mg_schutze • 2020-11-02, 02:23
Specjalne wyjaśnienie dla specjalisty od pola walki, jak i broni palnej.
Na nagraniu oficer wyjaśnia (po angielsku), skąd prowadzono ogień, kto jest na nagraniu i ilu dokładnie ich poległo.
"At the loss of a single man, Armenian forces eliminated an entire Azerbaijani infantry company (3 platoons) of 62 soldiers and captured 2 more.
Footage captured in early October 2020 in the Artsakh (Nagorno-Karabakh) region."


Salieri16000

2020-11-02, 03:00
O widzisz- i to jest materiał który wiele wyjaśnia! Teraz już wiem, że ci którzy trafili w pułapkę, zostali ostrzelani z góry- stąd te połamane gałęzie drzew (myślałem, że to wynik ostrzału artyleryjskiego). Nagranie to wyjaśnia również ułożenie ich ciał. W tej zasadzce nie mieli szans na obronę- to musiało się tak skończyć... Szkoda mi zabitych zarówno po jednej, jak i drugiej stronie- przez zagrywki "tych u góry", giną młode chłopaki...

Gratuluję odnalezienia w czeluściach netu powyższego nagrania i pozdrawiam, życząc Tobie, sobie i innym Sadolom, równie ciekawych materiałów!

PS Szkoda tylko, że aby te materiały mogły zostać nakręcone, muszą ginąć ludzie...

uzumw

2020-11-02, 06:45
Dla ludzi którzy nie znają temu (ja sam dopiero doczytałem) :

Od 27 września w Gorskim Karabachu toczą się walki z użyciem ciężkiego sprzętu, artylerii i lotnictwa. Obie strony konfliktu – Armenia i Azerbejdżan – informują o ofiarach i poważnych stratach. Do tej pory trwających od niedzieli w walkach o Górski Karabach zginęło prawie 100 osób, w tym wielu cywili.

Igorek95

2020-11-02, 07:11
@uzumw ale kto miałby tutaj nie znać tematu, jak co drugi filmik dotyczy tego konfliktu? :-)

McQurwa

2020-11-02, 07:13
No i to są konkretne działania Ormian, jakoś Azerom nie pomogły te ich tureckie drony

uzumw

2020-11-02, 07:39
Igorek95 napisał/a:

@uzumw ale kto miałby tutaj nie znać tematu, jak co drugi filmik dotyczy tego konfliktu?



No ja w ogóle nie znałem tematu. Tak zawsze udziałem o rozjeb na jakiejś polanie ale dziś poczytałem sobie no i dzielę się. Może też jest ktoś kto nie wie co to za konflikt.

McQurwa

2020-11-02, 08:15
uzumw napisał/a:

Może też jest ktoś kto nie wie co to za konflikt



z pewnością dużo, bo dla niektórych covid19 jest wszystkim

pyotreck

2020-11-02, 08:15
uzumw napisał/a:

No ja w ogóle nie znałem tematu. Tak zawsze udziałem o rozjeb na jakiejś polanie ale dziś poczytałem sobie no i dzielę się. Może też jest ktoś kto nie wie co to za konflikt.



Zgadzam się z Tobą w 100%. Nie może a nawet na pewno jest tutaj wielu takich debilów jak Ty.

uzumw

2020-11-02, 09:21
pyotreck napisał/a:

Zgadzam się z Tobą w 100%. Nie może a nawet na pewno jest tutaj wielu takich debilów jak Ty.



Jeśli to jest dla Ciebie problem i uważasz że to upoważnia Cie do wyzywania od debili to stary coś z Tobą jest nie tak. Jeśli znasz temat to po co się odzywasz. Co Ci mój komentarz przeszkadza. Wstań z klopa i podetrzyj dupe.

glenn_danzig

2020-11-02, 10:25
Dawaj więcej filmów z miejsc konfliktów

maddog77

2020-11-02, 10:25
Dron jest dobry w odkrytym terenie no i może gdy ma operatora na pierwszej linii ale tak w gęstych krzakach to walka toczy się twarzą w twarz wygrywa ten który jest bardziej opanowany....każde wojsko nawet z przewagą liczebną polegnie gdy zacznie uciekać.

xPaJaCx

2020-11-02, 11:08
Salieri16000 napisał/a:

PS Szkoda tylko, że aby te materiały mogły zostać nakręcone, muszą ginąć ludzie...



Takie życie żołnierza :-D Zaciągasz się do służby żeby umrzeć przed kamerką i stworzyć fajny materiał

PS przy tym oficerze Wajda ssie pałę Watykanu :->

Tr...........ty

2020-11-02, 11:18
mg_schutze napisał/a:

Specjalne wyjaśnienie dla specjalisty od pola walki, jak i broni palnej.



Czy Sałatieri potwierdził już autentyczność nagrania?

janlew

2020-11-02, 12:33
uzumw napisał/a:

Może też jest ktoś kto nie wie co to za konflikt.


Muslimskie k***y z Azerbejdżanu, z pomocą muslimskich kurew z Turcji, atakują chrześcijańską Armenie, położoną między tymi muslimskimi k***ami.

Elektro-Mech

2020-11-02, 13:50
Co w tym Karabachu jest takie cennego, że tak się o niego biją?