18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybierz Arabkę

krasnal_hałabała • 2017-03-18, 20:41
Taki tam obrazek, odwet można by powiedzieć.



Zaj***ne z chamsko, nie znalazłem na forum nigdzie więc chyba nie było a jak było to trudno.

ws...........33

2017-03-19, 07:43
Co wy zrobiliście z sadistikiem....

seemija

2017-03-19, 08:29
to ja tylko powiem ze trzeba sie ostrugac i przejsc na islam bo one z niewiernymi nie tego
no i koszmaernie sie starzeja
ale bezowi ksiazeta rowniez

Daley

2017-03-19, 09:58
Od VIPa niech się odpie**olą :P

ho...........zo

2017-03-19, 10:03
Ostatnio widziałem jak polka ziewała w autobusie. Jak jej zajrzałem do mordy, to prawie się porzygałem. Jej japa wyglądała gorzej niż osrany kibel.

kipax

2017-03-19, 10:37
Zapomnieli dodać że arabki są strasznie obrośnięte zabiegi usuwania owłosienia z twarzy to jeden z najpopularniejszych zabiegów u beżowych...

matti1987

2017-03-19, 12:13
Ma też przynajmniej jedną wadę. Nie wiesz co zrobi, kiedy jej każesz wysadzić dzieci pod szkołą>

Belweder

2017-03-19, 12:40
W punkt ! :mrgreen: Polskie kobiety są fatalne, nic sobą nie prezentują a tylko potrafią wymagać... :mrgreen:

ottohetman

2017-03-19, 13:49
To ciekawe, przez gender, emancypacje kobiet mezczyzni wkoncu zwroca sie w strone ISLAMU. Zobaczcie natura mezczyzny jest dominowac bez wzgledu ns odchyleni taka jest natura mezczyzny. Natura mezczyzny jest byc zawsze nad kobietą i nie pozwalac aby ona byla nad tobą. Nie mowie tu o odchyleniach w stylu pantoflarstwa ktore zostalo wmowione nam przez nowoczesny swiat. Mezczyzni są tlamszeni przez prawodastwo UE czy rodzime. Dojdzie w koncu do takiej sytuacji ze nie bedziesz mogl nawet spojrzec na kobiete zeby nie zostac skazany np dajmy na to za molestowanie. I teraz ciekawa rzecz bedac tak stlamszonym upokorzonym przez kobiety (nie oszukujmy sie tak sie wlasnie dzieje) w sferze zawodowej i towarzyskiej moze nadejsc chwila ze zostanie nam mezczyzna zaproponowana alternatywa ucieczki albo wyjscia z tej matni poprze przyjecie islamu. I tak sie wlasnie dzieje, to jest wlasnie pokusa oraz pulapka oraz odpowiedz jak islam zdominuje swiat. I cos w tym jest. Nie przypadkowo emancypacja kobiet wszelkie prawodastwo wynoszace kobiety preferujace kobiety jest wspierane w zachodnim swiecie. Mysle ze jest w tym cel. Ze Islam moze okazac sie propozycja nie do odrzucenia dla wielu mezczyzn, takze dlatego ze geopolityczny oraz moralny resurs chrzescijanstwa sie konczy niestety. Meska religją staje sie na naszych oczach islam. Jest to religja ze wszech miar wojownicza, reprezentujaca etos mezczyzny jako wladcy, zdobywcy silnego itd. No niestety tak to jest przedstawiane a dodatkow jezeli bedziesz mogl miec wiele zon to kto sie ideologo islamu oprze? To sie dzieje na naszych oczach, patrzcie na Szwecje. Rodowity Szwed jest sfeminizowany noc nie moze prawo jest przeciw niemu za to emigrant ma wszelkie prawa moze ozenic sie z 12latka, zgwalci kobiete zostanie wypuszczony ma szelkie prawa itd. No i co w Szwecji Islam staje sie alternatywa. To jest niesamowicie ciekawa sprawa na jak wielu obszarach islam wygrywa.

serenity20

2017-03-19, 14:20
ile kobiet tyle opinii.
ps. ze polski to k***y to się zgadzam.

Vivrael

2017-03-19, 14:37
Adrian92 napisał/a:



Ale nie mów "polki" tylko napisz, że twoje byłe dziewczyny.
To, że ty gustujesz w pasztetach które się nie myją nie oznacza, ze każda Polka jest taka jaką spotkałeś na swojej drodze.
Temat to typowe prowo na poziomie 16 latka, nie warto nawet reagować :)


Pisz, że temat to prowo, a sam wchodź w dyskurs z gościem, który zapuszcza oczywistego baita :roll: . Czy "92" w twoim nicku oznacza twoje IQ?

thewhitestar

2017-03-19, 15:13
polki sie k***a nie myją, w pępkach mają pajęczyny a na zębach biały nalot jakby twaróg dopiero co wpie**alały. A w dodatku puszczą się z każdym ciemniejszym jaki sie nawinie, taka prawda ,,polka" to synonim sp***olenia.

altus140

2017-03-19, 15:55
Arabki maja w wdupie polaczków

Insaner

2017-03-19, 22:23
ottohetman napisał/a:

moze nadejsc chwila ze zostanie nam mezczyzna zaproponowana alternatywa ucieczki albo wyjscia z tej matni poprze przyjecie islamu.



To zdecyduj się - zostanie nam jakiś mężczyzna, czy nam mężczyznom? ... :homer:


ottohetman napisał/a:

Natura mezczyzny jest byc zawsze nad kobietą i nie pozwalac aby ona byla nad tobą. Nie mowie tu o odchyleniach w stylu pantoflarstwa ktore zostalo wmowione nam przez nowoczesny swiat.



Nie pie**ol, jeśli kobieta będzie chciała to niech żyje jak jej się podoba. Trzeba mieć nasrane w głowie aby się tym przejmować. Normalny facet ma to głęboko gdzieś. Zawsze jak czytam takie komentarze to przed oczami mam jakiegoś grubasa wpychającego w siebie kolejną paczkę chipsów, który w internecie udaje samca alfa. Ewentualnie jakiegoś stereotypowego śmierdzącego wieśniaka, który podpity opowiada drugiemu "kumplowi" która to by nie chciała się z nim r*chać, ale on ma zasady i do puszczalskich się nie dotyka. "Męskie rozmowy", tyle że ani na jednego ani na drugiego żadna kobieta w życiu nawet nie spojrzy.

Dominować za to możesz sobie nad swoją ręką ;)


ottohetman napisał/a:

Meska religją



No i twoją religią niech stanie się lepiej słownik ortograficzny..

~Velture

2017-03-20, 08:50
Co to k***a "walenie VIPa pod blokiem"?

Wiewór

2017-03-20, 09:00
Zdajecie sobie sprawę, że daliście się strolować półgłówki? Pani z prawej to zawodowa obciągara... ale o tym już pisano wyżej:)