18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trane1

2013-03-17, 20:26
btw paprika byla inspiracja do stworzenia incepcji ot taka ciekawostka

Admin_RedTube

2013-03-17, 20:46
x500 napisał/a:

hmm dziwne. nikt jeszcze nie wstawił.
Obrazek



Manga i anime są dużo lepsze niż większość tych nieudolnych filmów w których gra aktorska jest całkiem podobna do tej z "dlaczego ja" i trudne sprawy". Swoją drogą wypowiadanie się na temat czegoś z czym nie miało się styczności jest oznaką braku mózgu bo taka osoba przekazuje to co usłyszała kiedyś nie mając SWOJEGO zdania.
Reasumując jesteś idiotą ;)

slannesh

2013-03-17, 20:47
h*jowe to anime akurat

plugnplay

2013-03-17, 21:02
ciekawe ilu z was ogladalo jakies inne anime od tego co puszczali na tvn7 i na tej podstawie kreuje swoja opinie
warto by obejrzec np jin-roh, akira, sky crawlers, steamboy, ghost in the shell i wiele innych, kawal dobrej animacji

Cryo

2013-03-17, 21:21
@up
Myślałem, że z oglądania bajek się wyrasta

x500

2013-03-17, 21:23
@uppp wszyscy
co nie zmienia faktu ze 20 letnie chłopy oglądające anime mają cos popie**olone w głowie

Kanciarz94

2013-03-17, 21:33
Tak, to jest z 4chan

Okash

2013-03-17, 23:12
grzesssiu napisał/a:

Manga i anime są dużo lepsze niż większość tych nieudolnych filmów w których gra aktorska jest całkiem podobna do tej z "dlaczego ja" i trudne sprawy". Swoją drogą wypowiadanie się na temat czegoś z czym nie miało się styczności jest oznaką braku mózgu bo taka osoba przekazuje to co usłyszała kiedyś nie mając SWOJEGO zdania.
Reasumując jesteś idiotą ;)


ojoj ...ale nawet się nie poć, nie warto z zakutym, twardogłowym elementem, chill.

Co do filmów to musiałeś w większości trafiać na gówno (hameryka_hollywood itp ?).
Zresztą... IMO obecnie filmy w większości to gówno tak samo jak i współczesne anime zazwyczaj jest gówniane coraz bardziej P:

pozdro dla wytrwałych pieniaczy : D


Aro1

2013-03-17, 23:17
kurde tyle bajek a ja tylko od japończyńków hentaje brałem czas nadrobić stracone dzieciństwo

Dobrutro

2013-03-17, 23:36
Jak dla mnie to ma coś więcej symbolizować. Dłoń jakiejś osoby dobiera się niechętnej kobiecie do majtek i tak trafia do jej głowy. Czyli przez fizyczny czyn, można też skrzywdzić psychicznie. :P

majster0000

2013-03-17, 23:39
Ból dupy fanów Chińskich bajek i ludzi jarajacymi sie Japonia w tym temacie to jest to :D

@Dobrutro
Fajnie że znalazłeś w tym jakąs głębie ale ja bardizej bym obstawiał spaczoną psychike twórców niż takie przesłanie :D haha

N1H1L

2013-03-18, 09:43
Nie jestem wielka fanka anime czy mangi ale temat nie jest Mi obcy.
Jak ktos chce zablysnac jak wylizane psie jajka, to wstawia bezmyslnie ten obrazek z gruba baba, ze jaranie sie Japonia, to pedalstwo. Owszem ... Jaranie sie rozowiutkimi rysunkowymi obrazkami przez doroslego faceta / kobiete jest troszke dziwne i niepokojace. Ale manga/anime, to nie mozgojebitne rozowe obrazki. Niech ktos poczyta Berserk i Mi powie potem, ze jaranie sie tym to pedalstwo ... Pedalstwo, to negowanie czegos na pokaz nie majac argumentow a tym bardziej znajomosci krytykowanego tematu.

Heretyk

2013-03-18, 16:19
Pomijając już sam fakt że są tytuły których takie gimbozjady jak wy nie powinny oglądać bo będą mieli koszmary po nocach...

albo jak to napisał ktoś kiedyś na bashu...


mówisz że film w którym jeden człowiek ratuje cały świat przed katastrofą obcymi itd jest lepszy od anime opartego na dziełach największych filozofów...

erni13

2013-03-18, 16:24
Jak bardzo zboczonym trzeba być, żeby masturbować się do jakiejs chińskiej bajki?

St...........ke

2013-03-18, 21:35
majster0000 napisał/a:

Ból dupy fanów Chińskich bajek i ludzi jarajacymi sie Japonia w tym temacie to jest to :D

@Dobrutro
Fajnie że znalazłeś w tym jakąs głębie ale ja bardizej bym obstawiał spaczoną psychike twórców niż takie przesłanie :D haha



No tak, amerykańskie lepsze. O facetach w rajtuzach co ratują świat przed złem. :roll: