18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wujaszek mistrzunio

NSLEVIN • 2015-04-07, 08:49
Autentyk sytuacja wczoraj u mnie w rodzinie na wsi.

Wujek Krzysiek i ciotka Monika, para, oboje koło 30stki~, gadamy przy stole, wóda w kielichach, kapucha i schabowy na talerzy, wszyscy jedzą oprócz Moniki..

K - Krzysiek
M- Monika


K - Kochanie, dlaczego nie jesz?
M - Najadłam się wcześniej troche ciasta, jeszcze ta wódka.. nie mam ochoty narazie..
K - Po cieście to siły nie będziesz miała, a na wieczór Ci się jej sporo przyda 8-)
M - (ucieszona) To chyba Ty jej powinieneś mieć dużo, a nie ja!
K - A od kiedy to ja zmywam naczynia?

:idzwch*j:

Usztafik

2015-04-07, 14:13
"wóda w kielichach, kapucha i schabowy na talerzy" - typowe święta, nie ma co...

NSLEVIN

2015-04-07, 14:15
o ja pie**ole jak czytam komentarze tych stulejarzy co sie dopie**alają o wszystko to mam ochote spuść bombe

bowmanek

2015-04-07, 14:36
Coś mi się wydaje, że ciotka Monika jest dechą w łóżku.

zonk

2015-04-07, 14:53
Zjacer napisał/a:



Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale bywa i tak, że rodzeństwo Twojej matki/Twojego ojca może byc młodsze od Ciebie. Coś Ci ch*jowo z tą matematyką idzie, daleko pewnie w życiu nie zaszedłeś. ;)


To już jest patologia.

Majozen

2015-04-07, 15:05
SQT napisał/a:


To już jest patologia.



Toś doj***ł... Zapoznaj się wpierw ze znaczeniem słowa "patologia".

Polemon

2015-04-07, 15:11
Takich żartów to na wsi pod sklepem nawet wstyd opowiadać, sądząc po ilości piw to tu niestety dominują wsioki z gimbazium :/

Ma...........gw

2015-04-07, 16:59
Ej wy smutne p*zdy, byliście kiedyś przy stole z rodzinką? Piliście wódę, gdy na stole stała kapucha, schabowe i odbijało się wam jeszcze pysznym rosołkiem? Przecież wiadomo, że w takim towarzystwie wszystko jest śmieszne a salwy śmiechu wybuchają co parę minut :D
Za historyjkę piwko, pozdrów Krzyśka! :)

kexu

2015-04-07, 18:04
Istny szatan