18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wtargnięcie.

~_Yarko_ • 2020-12-17, 09:50
Twardy kaszojad z "Hąkągu".


dennissliwa

2020-12-17, 09:59
Wjechał na zielonym a baba pretensje ma :D

banerr

2020-12-17, 10:26
Mamusi należy się kop na ryj.

nowynick

2020-12-17, 10:34
Tymczasem w Polsce chcą wprowadzić pierwszeństwo pieszego przed przejściem. Jak sobie pomyślę ile to materiałów na Sadola będzie to ustawodawca powinien mieć tu status honorowego Admina...

serenity

2020-12-17, 10:47
Tym Azjatom to się chyba kości w locie zrastają!

Kriski

2020-12-17, 10:59
nowynick napisał/a:

Tymczasem w Polsce chcą wprowadzić pierwszeństwo pieszego przed przejściem. Jak sobie pomyślę ile to materiałów na Sadola będzie to ustawodawca powinien mieć tu status honorowego Admina...



Zakładam że masz prawo jazdy (moja rada oddaj je i chodź na piechotę poznasz jak to jest ryzykować życie w konfrontacji z takim Januszem w automobilu)
Ale jeśli nie masz to:
Jest coś takiego jak przejścia bez sygnalizacji świetlnej oraz przejścia gdzie ta sygnalizacja czasowo nie działa.
I to na takich przejściach pieszy i pieszy zbliżający się do takiego przejścia ma pierwszeństwo. Amen

P.S. podejrzewam że w momencie kiedy wprowadzą ten przepis (moim zdaniem bardzo dobry; skoro na zachodzie działa to i na Polskim grajdołku się przyda)
Polska drogówka zamieszka w okolicach przejść żeby sobie normy wyrabiać.

banerr

2020-12-17, 11:23
Up
Januszom nie wytłumaczysz, że w mieście się nie zapie**ala.

McQurwa

2020-12-17, 11:58
22 km/h a mogło być tak pięknie

Henboh

2020-12-17, 12:23
Kriski napisał/a:

Zakładam że masz prawo jazdy (moja rada oddaj je i chodź na piechotę poznasz jak to jest ryzykować życie w konfrontacji z takim Januszem w automobilu)
Ale jeśli nie masz to:
Jest coś takiego jak przejścia bez sygnalizacji świetlnej oraz przejścia gdzie ta sygnalizacja czasowo nie działa.
I to na takich przejściach pieszy i pieszy zbliżający się do takiego przejścia ma pierwszeństwo. Amen
P.S. podejrzewam że w momencie kiedy wprowadzą ten przepis (moim zdaniem bardzo dobry; skoro na zachodzie działa to i na Polskim grajdołku się przyda)
Polska drogówka zamieszka w okolicach przejść żeby sobie normy wyrabiać.



Pod jednym warunkiem, jak już się zatrzymam przed przejściem, a pieszy nie będzie raczył przechodzić (telefon, czeka na kogoś akurat przy przejściu), będę mógł wyjść i zapie**olić debilowi, bez żadnych konsekwencji, bo już nie raz miałem takie sytuacje, że ja przepuszczam, ale nie ma chętnych do przechodzenia.

A sam przepis to na naszym k***idołu, to tylko sposób na łatanie budżetu (czego jesteś świadom) i zapchanie sal operacyjnych (bo nie jesteśmy gotowi by zachowywać się jak "zachód"), co z kolei zapewne wywinduje ceny ubezpieczeń.

edek_kotek

2020-12-17, 12:29
Henboh napisał/a:

Pod jednym warunkiem, jak już się zatrzymam przed przejściem, a pieszy nie będzie raczył przechodzić (telefon, czeka na kogoś akurat przy przejściu), będę mógł wyjść i zapie**olić debilowi, bez żadnych konsekwencji, bo już nie raz miałem takie sytuacje, że ja przepuszczam, ale nie ma chętnych do przechodzenia.
A sam przepis to na naszym k***idołu, to tylko sposób na łatanie budżetu (czego jesteś świadom) i zapchanie sal operacyjnych (bo nie jesteśmy gotowi by zachowywać się jak "zachód"), co z kolei zapewne wywinduje ceny ubezpieczeń.



Wprowadzą nowe przepisy i wszystkie Kulsony będą cały styczeń czatować przy przejściach dla pieszych.


gabriel0

2020-12-17, 12:57
Gdzie są teraz ekolodzy? Przecież hamowanie i przyspieszanie potem zużywa tak hamulce jak i paliwo. Chcecie zanieczyścić i zniszczyć planetę!

dżonyłojlker

2020-12-17, 13:11
Henboh napisał/a:

ja przepuszczam, ale nie ma chętnych do przechodzenia.



Bo pieszego robactwa się nie przepuszcza. Karaluch ma stać i czekać aż będzie wolne.

Asuritta

2020-12-17, 13:15
Ah ta Japonia .... po anglikach od gapili lewostronny zj***ny ruch ... Głowniak żyje więc olewam :D gorsze dla mnie to prowadzenie po lewej WTF

mam_racje

2020-12-17, 14:51
Czarny bolec Gadzinowskiego!



Adrian649

2020-12-17, 15:30
Asuritta napisał/a:

Ah ta Japonia .... po anglikach od gapili lewostronny zj***ny ruch ... Głowniak żyje więc olewam gorsze dla mnie to prowadzenie po lewej WTF



Ziom to jest Hong Kong a nie Japonia, ruch został taki bo to była kolonia brytyjska :-P w Japonia natomiast ruch lewostronny został wprowadzony dużo wcześniej przez cesarza z racji aby noszący katany samurajowie (gdzie najczęściej był to lewy bok) nie zderzali się katanami co prowadziło do częstych utarczek, oskarżeń o brak szacunku lub pierwszeństwo i w efekcie kończyło się zgonem jednej ze stron :D zgadzam się co do prowadzenia po lewej, prawa strona wydaje się naturalna, logiczna i że jest to ta właściwa ale to samo pewnie o lewej powie ktoś urodzony w kraju o ruchu lewostronnym :-D