18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko zrobione

~Angel • 2019-05-15, 21:39
Klient może wyjeżdżać z warsztatu

.

4man

2019-05-16, 18:09
zomos napisał/a:

@ZaSwojePije : Automatyczna skrzynia k***a biegów i co ? JAJCO. Biegi samo wrzuca, hamulca nie wbijesz jak nie ma, na neutralu nie zahamujesz bo brak hamulca, Parkingu nie wrzucisz jak jedziesz, na drive też nie wrzucisz jak JEDZIESZ do tyłu... I co każdego janusza w passacie w 5 biegowym manualu zagina problem...



Co ty pie**olisz mam automat normalnie mozna wcisnac reczny jak jedziesz tak samo sprawdzaja mi na skp

Radbug

2019-05-16, 19:18
zomos napisał/a:

@ZaSwojePije : Automatyczna skrzynia k***a biegów i co ? JAJCO. Biegi samo wrzuca, hamulca nie wbijesz jak nie ma, na neutralu nie zahamujesz bo brak hamulca, Parkingu nie wrzucisz jak jedziesz, na drive też nie wrzucisz jak JEDZIESZ do tyłu... I co każdego janusza w passacie w 5 biegowym manualu zagina problem...



My w pasatach, w przeciwieństwie do debili z automatów, używamy jeszcze takich sprzętów jak własna głowa i... kierownica, żeby się w rzekę nie wpie**olić.

Promek

2019-05-16, 19:29
Tylk baba mogla odjebac cos takiego :facepalm:

4man

2019-05-16, 20:48




Radbug napisał/a:

My w pasatach, w przeciwieństwie do debili z automatów, używamy jeszcze takich sprzętów jak własna głowa i... kierownica, żeby się w rzekę nie wpie**olić.

on nigdy automatem nie jechal kolego reczny mozna wcisnac nie pociagnac ale na tej samej zasadzie w trakcie jazdy przeciez to pomocniczy hamulec


ZaSwojePije

2019-05-16, 21:20
zomos napisał/a:

@ZaSwojePije : Automatyczna skrzynia k***a biegów i co ? JAJCO. Biegi samo wrzuca, hamulca nie wbijesz jak nie ma, na neutralu nie zahamujesz bo brak hamulca, Parkingu nie wrzucisz jak jedziesz, na drive też nie wrzucisz jak JEDZIESZ do tyłu... I co każdego janusza w passacie w 5 biegowym manualu zagina problem...



Automat ma reczny tylko noga wciskany kolego

bodzio667

2019-05-16, 21:38
"Szybko i niedrogo". :)

ziembix

2019-05-17, 23:06
Klient a klientka to zasadnicza różnica

Fa...........ro

2019-05-21, 21:47
ZaSwojePije napisał/a:

Automat ma reczny tylko noga wciskany kolego



eh? w pracy mam ms sprinter 319 i mamy automaty z ręcznym w klasycznym miejscu, zaciągany ręcznie więc skończ waść pie**olić.