18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko zostało precyzyjnie zaplanowane...

Halman • 2021-12-12, 09:52

teraz pozostało tylko przytomnie sp***alać...

ritu4l

2021-12-12, 17:08
baronturbina napisał/a:

Onco teraz? Podważysz swój akt chrztu po 17 latach życia ?



Po 30 to raz, a dwa odezwij się jak już nauczysz się alfabetu, wiesz, takie trudne sprawy jak odróżnianie "e" od "ę".

baronturbina

2021-12-12, 19:34
Karmazon napisał/a:

Po 30 to raz, a dwa odezwij się jak już nauczysz się alfabetu, wiesz, takie trudne sprawy jak odróżnianie "e" od "ę".


A mogę się analfabetu nauczyć z naciskiem na Anal i buziaczkami dla Twojej mamy?

ritu4l

2021-12-12, 20:12
baronturbina napisał/a:

A mogę się analfabetu nauczyć z naciskiem na Anal i buziaczkami dla Twojej mamy?



Nie widzę problemu

7wporzondku

2021-12-12, 20:27
@kokos_123

Dzieki Kokos na taki komentarz liczylem

Takafura

2021-12-12, 23:30
7wporzondku napisał/a:

@kokos_123
Dzieki Kokos na taki komentarz liczylem


Mam nadzieję że korzystając wyłącznie z w/w ściągawki nie zabierzesz się za ścinanie.
Mimo że to wszystko święta prawda i warto tego przestrzegać kokos_123 nie wspomniał o takiej sprawie jak kierunek obalania.
Drzewa są często pochylone, mają po dwa lub więcej wierzchołków, niesymetryczną koronę, potężne konary z jednej strony... Trzeba odrobiny praktyki aby to ocenić, wybrać optymalne miejsce podcięcia, klinami, tyczką lub liną skorygować kierunek upadku pnia.

luxpiotr

2021-12-13, 01:01
Jedno jest pewne, robota drwala jest w ch*j niebezpieczna. Trzeba myśleć, planować i uważać bo możesz kiepsko skończyć...

Stockey

2021-12-13, 07:18
@kokos_123
Drzewo na tym filmie nie obaliło się a ześlizgnęło z podstawy.
Nie ważne jak drzewo podetniesz, ono in tak obali się na cięższą stronę. Najlepiej odciąć gałęzie ze strony domu a ciężar drzewa pociągnie pień w pożądanym kierunku.

baronturbina

2021-12-13, 13:38
Halman napisał/a:

fejkiem to jebie zatrudniony cygan


Zatrudniony Cygan jest jak jednorożec. Niby jest a nikt go nie widział.

Takafura

2021-12-13, 15:34
Stockey napisał/a:


Nie ważne jak drzewo podetniesz, ono in tak obali się na cięższą stronę.


Absolutnie nie.
Nawet amator może częściowo skorygować kierunek, profesjonalista z klinami rutynowo zmieni kierunek obalania pochylonego drzewa o 90 stopni. Fajnie to widać na zawodach drwali, pnie trafiają w palik wbity 20 metrów od ścinanego drzewa.