18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko ok?

~Angel • 2017-12-04, 15:20
Spoko ja tylko smska piszę


elektrodbyt

2017-12-04, 21:54
qwerk221 pamiętasz jak j***łem twojego starego a Ty wrzucałeś materiał do neta?

elfis

2017-12-04, 23:30
qwerq221 napisał/a:

Up. bo jesteś zerem. Jakbyś miał trochę godności ludzkiej to nie wstydziłbyś się tego co robisz po pijaku, bo byś nie odpie**alał takiego syfu ja te pok***ione szmaty. Mi się jakoś nigdy w życiu nie zdarzyło lać na chodniku gdzie chodzą ludzie a pijany byłem k***a w ch*j razy. Zawsze jakoś udało mi się schować w jakiś ciemniejszy kont albo wejść nawet w jakąś ciemniejszą uliczkę a nie k***a lać przy ludziach. pie**olone zwierzęta. Kara powinna być prosta taka jaką się stosuje wobec szczeniaka gdy naleje ci na dywan dajesz małego klapsa i wypie**alasz za drzwi, ale wystarczy na tą szczającą szmatę wezwać jakieś służby porządkowe szmata zapewnie dostanie mandat a z tymi k***ami co szczekają tam coś to wystarczyłby jeden defensywny liść tej najgłośniejszej i reszta zaraz by się uciszyła.


myślę że jesteś smutnym człowiekiem, z dużą ilością kompleksów, sztywniakiem, nie wiedzącym co to jest fajna zabawa,nie mającym prawdziwych przyjaciól, zachowującym dystans do otoczenia,
dopóki właśnie nie trafi się taka k***a, przez którą nabierasz dystans do życia,
jednak uważam że słabo wybierasz znajomych, a w zasadzie oni ciebie, bo jak widzę po komentarzu nie potrafiłbyś właściwie zareagować i pewnie dlatego masz ich niewielu
niemniej, jeśli nie zrozumiałeś, powtórzę
nie chodzi mi o zachowanie kobiet w mojej wypowiedzi , ale o tego ku*asa który to nagrywa,
rozumiesz

a może masz w genach donosicielstwo

sh...........ns

2017-12-05, 00:34
generalnie feministku uwzywają tkaiego pijecie w stosunku do narodowców że " ten kto nie ma powopdu do dumy osobistej odnosi się do narodu itd" tak samo może uznac z tym szacunkiem wobec kobiet że kobieta im mniej zasługuje na zacunek tym barziej się go domaga i z tekstami że powinno się ją szanowac bo wszyskim kobieta to sie nalezy co jest kwintesęcją załosności tej gordzej połowy populacji

qwerq221 kobieta nie ma tkaiego przyzwlenia p*zdo , po pierwze jesli chce szacunku z tego s ejst kobieta to musi k***a mać spłeniać takie warunkli jakie śą przypisane do kobiety ,czylio nie pierdxz nie r*chac sie poronic nieskalane dzieci itd , k***a jak i jedno to i drugie chcesz szacunku bo jestes kobieta to zachopwuj sie jak oczekuje społeczewnstwo od kobiet nie ma czewgoś tkaiego że ty bedziesz chalała bo ci wolno ale szacunek musi być bo kobieta ja pie**ole

to miało być do elfis

boss.

2017-12-05, 09:59
Ale wy wszyscy zj***ni jesteście.Prawie każdy szczał gdzieś pod drzewem naj***ny a tu się oburzacie bo szczą dziewczyny.A
pretensje mają słuszną że nagrywa je jakiś zbok co później będzie kręcił śmigłem do tego.Faceta by nie nagrał bo dostał by w pysk i sam też nie raz szczał gdzieś w koncie naj***ny.Same p*zdy co nosa z domu nie wyściubiają,kolegów nie mają i życia nie znają.

DavidBeckham

2017-12-05, 12:59
Tylko, że one szczają na środku chodnika, pod restauracją więc zamknij mordę.

Wiewór

2017-12-05, 13:01
To jest dokładnie tak samo prymitywne jak facet lejący pod drzewem w środku miasta.
Jak j***ne zwierzęta.

DziadMróz

2017-12-05, 16:03
elfis napisał/a:

gdyby mi się natomiast, trafił nawet znajomy, taki ku*as złamany, który wszystko nagrywa, a później upublicznia nagrania,
zaj***łbym mu


A zaj***łbyś kamerzyście, co pracuje w Animal Planet?
Sam wiele razy po pijaku robiłem jakieś głupoty ale uważam, że nie powinno się pokazywać p*zdy, czy penisa w miejscu publicznym.
Jeśli uważasz, że fakt bycia naj***nym zwalnia z zachowania norm życia w społeczeństwie, to zapraszam do dzikiej Afryki i tam możesz się huśtać na gałęzi z penisem na wierzchu. Osobiście mnie, to nie gorszy ale zdaje sobie sprawę, że po ulicy mogą chodzić osoby, które nie chcą patrzyć jak ktoś szczy. ch*jowo by się stało gdyby takie zachowanie stało się normą, więc trzeba to tępić i koleś z kamerą dobrze zrobił.

elfis

2017-12-05, 20:19
DziadMróz napisał/a:


A zaj***łbyś kamerzyście, co pracuje w Animal Planet?
Sam wiele razy po pijaku robiłem jakieś głupoty ale uważam, że nie powinno się pokazywać p*zdy, czy penisa w miejscu publicznym.
Jeśli uważasz, że fakt bycia naj***nym zwalnia z zachowania norm życia w społeczeństwie, to zapraszam do dzikiej Afryki i tam możesz się huśtać na gałęzi z penisem na wierzchu. Osobiście mnie, to nie gorszy ale zdaje sobie sprawę, że po ulicy mogą chodzić osoby, które nie chcą patrzyć jak ktoś szczy. ch*jowo by się stało gdyby takie zachowanie stało się normą, więc trzeba to tępić i koleś z kamerą dobrze zrobił.


masz rację,
na szczęście bardzo dawno temu będąc siedmiolatkiem, pamiętam lałem moczem z dziesiątego piętra, stojąc na balkonie
obecnie pedofile wyposażeni w dobre kamery mieliby niezły ubaw,
pewnie o to ci chodziło

DziadMróz

2017-12-06, 12:20
elfis napisał/a:


masz rację,
na szczęście bardzo dawno temu będąc siedmiolatkiem, pamiętam lałem moczem z dziesiątego piętra, stojąc na balkonie
obecnie pedofile wyposażeni w dobre kamery mieliby niezły ubaw,
pewnie o to ci chodziło


Nie do końca.

Hyberius

2017-12-07, 00:43
elfis Gówno byś zrobił menelu, który uważa za dobrą zabawę ochlanie się jak najgorsze gówno i szczanie pod pizzerią na środku chodnika. Takie osoby właśnie należy nagrywać i upubliczniać ich wizerunek.

elfis

2017-12-07, 23:56
Hyberius napisał/a:

elfis Gówno byś zrobił menelu, który uważa za dobrą zabawę ochlanie się jak najgorsze gówno i szczanie pod pizzerią na środku chodnika. Takie osoby właśnie należy nagrywać i upubliczniać ich wizerunek.


szkoda mi ciebie, pewnie nie masz przyjaciół
nadrabiaj więc, pisząc komentarze, bo
zawsze się możesz w ten sposób dowartościować

DoubleBorger

2017-12-08, 20:56
Publicznie leje to i nie powinna być zdziwiona, że ją publicznie nagrywają. ;-)