18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko nie tak

~Sunday • 2021-03-05, 20:17

Seria niefortunnych zdarzeń.

Rasael

2021-03-06, 19:16
Brak setek piw w kilka godzin dla pro-pisowskich komentarzy? Widzę że operator kaczych kont znowu zaspał. :kawa:

ra0mir

2021-03-06, 22:17
Rasael napisał/a:

Brak setek piw w kilka godzin dla pro-pisowskich komentarzy? Widzę że operator kaczych kont znowu zaspał.



Albo masz urojenia i nigdy takowego nie było :kawa:

Rasael

2021-03-06, 22:54
ra0mir napisał/a:

Albo masz urojenia i nigdy takowego nie było

Widzę że kolega komentarzy nie czytuje. :idzwch*j:

polakwrocek

2021-03-06, 23:39
Zenonn napisał/a:

Morda kapciu. Nie dawałem ci głosu. Nie zablysniesz



O kto ty jesteś że ludziom głos dajesz ? :mrgreen:
Ja nie mam żadnych korzyści , bez dzieci , bez rodziny w samorządach , bez spadku po wujku księdzu ...
Ale także bez ojca co kupił prywatyzowane przez PO ziemie za bezcent po znajomości , bez brata co kupił kamienicę przez prezydenta miasta za 1000zł itp ...
PO miało swoją szansę. I przej***ła tak bardzo że ludzie zagłosowali na PIS. Zrobili z Polaków zaplecze robotnicze Europy.
Jak to było na taśmach , mamy być k***a biedni , i zapie**alać u Niemca.

Teraz garść nowych partii co się co chwila konsolidują i rozpadają bo zamiast cisnąć na zmianę i wygraną oni tylko starają się najbliżej kolejki do koryta trzymać gdyby jednak coś wygrali.

Jak Kukiz pierwszy raz wszedł to na niego zagłosowałem. Miałem nadzieję że cokolwiek zmieni... no i ch*j. Bez szaleństw.
Zostaje znów PiS i PO ...a reszta to mały barszcz

Powiedz mi na kogo mam głosować ? Która partia ma kwalifikacje/nie ma wyj***ne na Polskę i polaków/ oraz będzie rozsądnie rządziła ?
Nie Pis i na pewno nie PO. Więc kto ?