18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko już ustalone

~Angel • 2019-08-12, 15:11
a ty mi gówniaro mówisz, że nie chcesz męża?


Daniel01

2019-08-12, 15:20
do garów k***a.....nie ma takiego wychodzenia z kuchni.......

nowynick

2019-08-12, 15:26
swaty Mulan, historia prawdziwa

SeJano

2019-08-12, 15:29
j***na małpa żal patrzeć na te kraje trzeciego świata

mazga50

2019-08-12, 17:44
To chyba takie ich oczepiny.

skfarovski

2019-08-12, 17:54
Studiowałem geografię i podobne filmy załączałem na koniec prezentacji ze zj***nych pod względem karty przedmiotu zajęć typu "kultury świata", żeby dać też do myślenia katedrze i reszcie słuchaczy, że kwestii wyznawania czegokolwiek nie opisują żadne książki, czy wikipedie. Komukolwiek by się zrobiło szkoda tych dzieci, jest to przejaw respektowania obowiązujących tam przesłanek (wg mnie to młoda dała dupy kuzynowi, bo jej zagroził wpie**olem, więc teraz odbywa karę za uwodzenie bliźnich ¯\_(ツ)_/¯), a sama ofiara za +/- 50 lat (jak te stare p*zdy) sama napie**alać będzie młode, k***a bambusem po mordzie, za pokazanie psiochy komuś, kogo formalnie nie powiązano sakramentami Bogów. Taki zamknięty obieg.


ale jako sadol i tak nie szkoda byłoby mi jakby tam spadła atomówka :roll:

Fa...........ro

2019-08-12, 18:20
jak można uderzyć kobietę.
a jak można pobić do nieprzytomności?
poj***na rasa.

czakalakax

2019-08-12, 18:22
przykro się takie sceny ogląda

bleblebator1

2019-08-12, 18:37
Fanfanfaro napisał/a:

jak można uderzyć kobietę.
a jak można pobić do nieprzytomności?
poj***na rasa.



nie rasa, tylko religia

ZaSwojePiję

2019-08-12, 19:45
Za darmo nie dostała, bo inaczej osoby postronne by zareagowaly.

~sensualna

2019-08-12, 19:58
skfarovski napisał/a:

Studiowałem geografię i podobne filmy załączałem na koniec prezentacji ze zj***nych pod względem karty przedmiotu zajęć typu "kultury świata", żeby dać też do myślenia katedrze i reszcie słuchaczy, że kwestii wyznawania czegokolwiek nie opisują żadne książki, czy wikipedie. Komukolwiek by się zrobiło szkoda tych dzieci, jest to przejaw respektowania obowiązujących tam przesłanek (wg mnie to młoda dała dupy kuzynowi, bo jej zagroził wpie**olem, więc teraz odbywa karę za uwodzenie bliźnich ¯\_(ツ)_/¯), a sama ofiara za +/- 50 lat (jak te stare p*zdy) sama napie**alać będzie młode, k***a bambusem po mordzie, za pokazanie psiochy komuś, kogo formalnie nie powiązano sakramentami Bogów. Taki zamknięty obieg.



to może się zajmij tą geografią bo o ich kulturze to widać ch*ja wiesz ;)

Rejti

2019-08-12, 20:09
sensualna napisał/a:

to może się zajmij tą geografią bo o ich kulturze to widać ch*ja wiesz



chciałabyś żeby taki przystojny hindus/arab lałcię krzesłem po głowie, co nie? :lol:

St...........on

2019-08-12, 20:16
j***ni podludzie. Czytałem kiedyś, że hinduskie rodziny w których urodzi się dziewczynka traktują to jak tragedię, a wszystko przez tradycję posagu. W momencie kiedy wychodzi za mąż, rodzice panny młodej muszą dać posag panu młodemu, co sobie zażyczy , oczywiście na ich realia- nowy skuter, samochód, mieszkanie (oczywiście bez sracza :D bo to przywilej książąt).