18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystkiego Smoleńskiego!

patromierz • 2014-04-10, 23:01
Takie tam dwa żarciki z racji dzisiejszego święta:

Mama wysłała swoich dwóch synów Jarka i Leszka pod namioty. Jarek był typem samotnika więc pojechał sam. Natomiast Lech wziął małżonkę i resztę kolegów i polecieli samolotem. Mama poprosiła ich, aby dali znać jak będą na miejscu. O rozbiciu namiotu Jarka mama dowiedziała się z smsa, natomiast rozbiciu Lecha z telewizji.


Co ma wspólnego Robert Kubica i Lech Kaczyński?
.
.
.
.
.
.
.
Obaj się rozj***li przed metą

Schabovy

2014-04-10, 23:07
Żygam już Smoleńskiem

Abducti

2014-04-10, 23:37
hihi haha boki zrywać...

Chleb razowy

2014-04-10, 23:43
Cytat:

Żygam już Smoleńskiem


Rzygam już analfabetyzmem.

mateuszmatel

2014-04-10, 23:48
Wiem, że to jest sadistic ale to chyba nie jest najlepszy temat do żartów a tym bardziej w rocznice. Mogliśmy nie lubić Śp. Leszka ale wraz z nim zginęła elita tego kraju, a my nie wiemy co tak naprawdę się stało. Nie jestem fanatykiem teorii spiskowych ale tak naprawdę ch*j wie do czego zdolni są ruscy i putin. Wypadek czy zamach, pewnie nigdy nie dowiemy się prawdy. Jeśli chodzi o kawały to mocno naciągane. Powoli wk***ia mnie na tym portalu wrzucanie na siłę kawałów na aktualnie modne tematy.

kokinosz

2014-04-10, 23:55
@mateuszmatel - ty mały trollu. Gdyby to było na poważnie, to powiedziałbym, że elitą kraju są ludzie kultury, sztuki, nauki. Nie zaś członkowie partii. Kto ma za elitę członków partii politycznych, to zasługuje właśnie na taki kraj. Jakie elity, taki kraj. Wybierz sobie elitę, wybierzesz sobie model państwa. / Każdy temat jest dobry do żartów. / Rocznicę to świętuj z kobietą, a nie wypadku lotniczego. / Bardziej mi szkoda Anny Jantar czy Ritchie Valensa. Oni zginęli w samolotach, ale przynajmniej wnieśli trochę radości w życie ludzi.

mesiash

2014-04-11, 00:00
mateuszmatel napisał/a:

... Mogliśmy nie lubić Śp. Jarka ...


Drugi też już nie żyje?!

mateuszmatel

2014-04-11, 00:01
kokinosz jeśli to są dla ciebie członkowie partii to spoko, Janusz Zakrzeński – aktor teatralny i filmowy
gen. Franciszek Gągor – szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
gen. dyw. Tadeusz Buk – dowódca Wojsk Lądowych RP
gen. broni pil. Andrzej Błasik – dowódca Sił Powietrznych RP
wiceadmirał Andrzej Karweta – dowódca Marynarki Wojennej RP
gen. dyw. Włodzimierz Potasiński – dowódca Wojsk Specjalnych RP
gen. broni Bronisław Kwiatkowski – Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP
gen. bryg. Kazimierz Gilarski – dowódca Garnizonu Warszawa

Salieri16000

2014-04-11, 00:17
mateuszmatel Zapomniałeś jeszcze o ważnej postaci, a mianowicie o śp. Ryszardzie Kaczorowskim herbu Jelita (tak, tak- to nie żart). Działacz społeczny i harcerz, komendant chorągwi Szarych Szeregów w Białymstoku w 1940, od 2009 roku harcmistrz Rzeczypospolitej, po 1945 na emigracji, członek Rady Narodowej Rzeczypospolitej Polskiej, w latach 1989–1990 Prezydent RP na Uchodźstwie.

mesiahJesteś chyba zbyt młodym człowiekiem, żeby ogarnąć taką tragedię jaką jest katastrofa w której ginie wiele osób. Mogliśmy ich lubić jako polityków lub nie, jednak byli ludźmi, którzy mieli rodziców, rodziny, dzieci... Przemyśl to sobie na spokojnie w domowym zaciszu, patrząc na tych, którzy Cię otaczają i ciesz się, że są przy Tobie.

Pozdrawiam!

Kaef

2014-04-11, 00:25
mesiash napisał/a:


Drugi też już nie żyje?!

W końcu... :)

mateuszmatel

2014-04-11, 00:36
Salieri16000, Piwo dla ciebie. Czasami czytam komentarz, patrzę na wiek i nie wierzę.

Kinse

2014-04-11, 05:14
ale nudne boze tl/dr

~Velture

2014-04-11, 05:33
Wszedłem w temat aby zobaczyć wiek autora.... ni ch*ja nie masz 44 lat a jeśli masz to jesteś mentalnym gimbusem.

Teraz czekam na pociski.

polslav

2014-04-11, 09:50
Moze kiedyś twoi rodzice się rozpie**olą, toteż zrobimy święto śmiechu sk***iałyłbie

toranaga7

2014-04-12, 04:17
polslav,nie pomyliłeś sadola z tv trwam i radiem maryja?