18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystkiego najlepszego

Pener • 2012-02-29, 07:49
z okazji urodzin :nazimaja:

Desertsun

2012-02-29, 12:21
Fejk pełną parą. Solenizantka nabrała powietrza przed wciśnięciem jej w tort.

xon123x

2012-02-29, 12:46
A tam zapomniany nożyk w środku i na HARD-a z tym . . .

go...........ek

2012-02-29, 12:58
Nap Limak napisał/a:

hłe hłe, kolega w sombrero ma w dupie solenizantkę, od razu zabiera się za tort :ok:



jubilatke krecie

.:...........:.

2012-02-29, 13:00
gozdek napisał/a:

jubilatke krecie



"Jubilatkę, Naplecie", jak już. ;-)

dwakilo

2012-02-29, 13:29
A najlepsze, że ta dłoń chłopaka w sombrero jest sztuczna. Ciekawe jak stracił prawdziwą...

rockface123

2012-02-29, 14:09
dwakilo napisał/a:

A najlepsze, że ta dłoń chłopaka w sombrero jest sztuczna. Ciekawe jak stracił prawdziwą...



Jego ręką poległa w walecznej walce z nałogiem ( fap fapowaniem )

se7en

2012-02-29, 14:18
fejk, jeszcze tamta puszcza jej glowe a ta na sekunde wisi w powietrzu a potem znow w tort. Poza tym wszyscy sie smieja nawet jak widza ze jest "nieprzytomna"
Sherlock normalnie!

omezrp

2012-02-29, 14:36
gozdek napisał/a:



jubilatke krecie



Ma 16 urodziny więc jest solenizantką.

ErnestoMar

2012-02-29, 14:51
świeczki jej w oczy weszły i koniec

Bartooo

2012-02-29, 15:16
k***a , jakie debile . ch*j tam , że wyj***ła jej z całej siły łbem o tort i stół ale powinni jej wziąć głowę do góry przecież w tym kremie nie mogła oddychać ... :facepalm: .
k***a , ale co Ja piszę . Niech ginie szmata :amused:

Marik1234

2012-02-29, 16:26
sztuczka ze znikającą świeczką?


Bodziek93

2012-02-29, 17:46
se7en napisał/a:

fejk, jeszcze tamta puszcza jej glowe a ta na sekunde wisi w powietrzu a potem znow w tort. Poza tym wszyscy sie smieja nawet jak widza ze jest "nieprzytomna"
Sherlock normalnie!



Niekoniecznie "fejk" "sherlocku" ... Ona wcale nie musiała byc nie przytomna i nie była, kto po tkaim jebnieciu w tort by zemdlał?
A teraz wyobraź sobie taką sytuacje, obchodzisz 16 urodziny, jestes przekonany ze wszyscy cie lubia, to przeciez twoj dzień ! Zapraszasz najlepszych przyjaciol, bawicie sie milo ubieracie kapelusze itp. Spiewaja ci sto lat, jestes troszke neismialy, ale szczesliwy, to przeceiz twoj peirdolony dzien ! A oni spiewaja to z calego serca bo to twoi najlepsi przyjaciele, jest wspaniale, myslsiz życzenie, dmuchasz swieczki, myslisz ale wspaniale, moje urodziny, a tu nagle jeb! Twoja twarz laduje w torcie, ktory upiekla ci mama bo cie badzo kocha, do okola slyszysz smiechy swoich "przyjaciol" i uswiadamiasz sobie, ze jestes posmiewiskiem, zrobili z ciebie kretyna w twoj dzien, to abrdzo przkre, placzesz w torcie, nie chce ci sie zyc, nie masz przyjaciol, placzesz, nawet nie podnosisz glowy, pustka, zycie nie ma sensu, wszyscy byli w zmowie, z gory planowane.... Rozumiesz juz? To nie musiałbyc fejk. Ogolnie to szkoda mi tej dziewczyny, konczyla swoje 16 lat, urodziny sa raz na rok, chcesz zeby ten dzien byl wyjatkowy, udany.... Przykro mi Megane.

myklas

2012-02-29, 17:55
swieczka wbila jej sie w oko