18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystkie się pozatryzmywały...

Halman • 2020-12-08, 06:52

to przechodzę w ciemno, nie? :facepalm:

mazga50

2020-12-08, 17:03
@Halman

Od jakiegoś czasu zauważyłem wiele błędów w twoich tytułach i opisach. To pośpiech czy dysgrafia?

hellmartin

2020-12-08, 17:13
Konsekwencja godna podziwu - telefon przy mordzie nawet jak wylądowała na asfalcie

Halman

2020-12-08, 17:15
mazga50 napisał/a:

@Halman
Od jakiegoś czasu zauważyłem wiele błędów w twoich tytułach i opisach. To pośpiech czy dysgrafia?


coś bardziej złożonego.

Pedofilek

2020-12-08, 18:31
Najpierw to naucz się pisać po polsku czyli Kup sobie słownik a komputer wyłączy

Tetrix

2020-12-08, 18:44
nano50 napisał/a:

To pie**olę, że przepie**alanie przez pasy bez patrzenia i z telefonem powinno być karane mandatami po 5 koła, to by wypadków nagle nie było. Strach jeździć po mieście, gdzie Ci każdy wymusza pierwszeństwo wpie**alając się dosłownie pod koła, a policja mimo wyraźnego łamania prawa ma to w dupie.
Potem mamy takie perełki jak tu, gdzie kobita widzi pojazd z sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi, a i tak pędzi jak łania centralnie pod maskę.



Jaki sygnal dzwiekowy Ty tam zobaczyles powiedz mi... Powiedz, prosze.

ququa

2020-12-08, 18:50
nowynick napisał/a:

ja to jestem ciekaw ilu z Was ma rodzinę w Przemyślu czy Zamościu i biorąc pod uwagę historyczne wypady kozackie na tamte tereny zaryzykowało by wciśnięcie guzika eliminującego każdego z ukraińskimi genami?



sugerujesz ze na podkarpaciu mieszkają ukraincy??

k***a u mnie jak nazwiesz kogoś ukraicem to mozesz w ryja załapac

jeszcze sa ślady po wioskach które te sk***ysyny wypalili

Geigi

2020-12-08, 19:48
nowynick napisał/a:

ja to jestem ciekaw ilu z Was ma rodzinę w Przemyślu czy Zamościu i biorąc pod uwagę historyczne wypady kozackie na tamte tereny zaryzykowało by wciśnięcie guzika eliminującego każdego z ukraińskimi genami?



ja ponoć z jednej strony mam żydów, z drugiej niemców :D prapraprapra

nano50

2020-12-08, 19:52
Tetrix napisał/a:

Jaki sygnal dzwiekowy Ty tam zobaczyles powiedz mi... Powiedz, prosze.



Faktycznie, syreny w tle nie należały do radiowozu, za pierwszym razem tego nie wychwyciłem.

octave25

2020-12-08, 20:44
nowynick napisał/a:

ja to jestem ciekaw ilu z Was ma rodzinę w Przemyślu czy Zamościu i biorąc pod uwagę historyczne wypady kozackie na tamte tereny zaryzykowało by wciśnięcie guzika eliminującego każdego z ukraińskimi genami?



Co tam stękasz? Dawno tak ch*jowej składni nie widziałem. Jesteś ukrem?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-08, 21:51
nano50 napisał/a:

To pie**olę, że przepie**alanie przez pasy bez patrzenia i z telefonem powinno być karane mandatami po 5 koła, to by wypadków nagle nie było. Strach jeździć po mieście, gdzie Ci każdy wymusza pierwszeństwo wpie**alając się dosłownie pod koła, a policja mimo wyraźnego łamania prawa ma to w dupie.
Potem mamy takie perełki jak tu, gdzie kobita widzi pojazd z sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi, a i tak pędzi jak łania centralnie pod maskę.



No ale k***a gdzie wina kobity???
Przed przejściem się zatrzymała, kierownik się zatrzymał... weszła na pasy, potem fakt przyspieszyła kroku ..... ale k***a ten radiowóz nie jechał na sygnale dźwiękowym... Kobieta mimo własnej głupoty jest niewinna.
Jak ta sytuacja ma się do zmian w polskim prawie????

nowynick napisał/a:

ja to jestem ciekaw ilu z Was ma rodzinę w Przemyślu czy Zamościu i biorąc pod uwagę historyczne wypady kozackie na tamte tereny zaryzykowało by wciśnięcie guzika eliminującego każdego z ukraińskimi genami?



Moja cała rodzina pochodzi z Polski A, a nie z B lub C. Już wolę być w kilku procentach Żydem, niż w promilu ukrem...