18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystkich Świętych okiem Janusza

darex99 • 2017-11-01, 19:06
Jeżeli kwejk to spalić, generalnie obrazuje idealnie szopkę, którą wielu Januszy odstawia...znicz lepszy od sąsiada, wiązanka na 2metry...



:idzwch*j:

Jorgen88

2017-11-02, 00:56
sezamkowyRozpie**ol, umrzesz młodo :mikolaj:

modoc

2017-11-02, 06:42
sezamkowy januszu kij ci w oko. Każdy kto wychwala tą bandę degeneratów i pedofili zasługuje tylko na deportację do pakistanu. Niech tam zabawia się z wielbicielami zwierząt.

~Angel

2017-11-02, 09:37
Wizyta na grobach nie zawsze musi być nudna ;-)


Li...........94

2017-11-02, 11:27
Właśnie jedno w tym roku zauważyłem. Więcej schlanych mord siedzących przy grobach i smieszkujących z kumplami. Trochę k***a nie na miejscu

JedkerTC

2017-11-02, 17:23
Tu nie chodzi o gardzenie Chrześcijaństwem i wychwalanie Islamu. To pogarda dla wszystkich tych, którzy zamienili element naszej kultury i tradycji w sp***oloną hucpę kiczu i tandety, zasilaną ropą z TeDeIka. Przez takich stereotypowych Januszy, Grażyn i Brajanów 1 listopada stał się dniem waty cukrowej i hot-dogów na cmentarzach, wyścigu szczurów do stoisk ze zniczami, czy napie**alaniem z gwinta nad grobem, starając się "upiększyć" grób bliskiego tandetnymi, chińskimi lampionami na baterie, grającymi jakąś zj***ną melodyjkę. Byle tylko było przaśnej i okazalej niż na grobie po lewej czy prawej stronie. Niech widzą Grażyna, że nas stać, a co!

Kosmodysk

2017-11-02, 17:41
Lipton94 napisał/a:

Właśnie jedno w tym roku zauważyłem. Więcej schlanych mord siedzących przy grobach i smieszkujących z kumplami. Trochę k***a nie na miejscu


A może odwiedzili kumpla od kieliszka?

Jorgen88

2017-11-02, 21:27
@up ty tak serio czy to sarkazm ? :D

Hesbollah

2017-11-04, 20:34
@SezamkowyRozpie**ol,

Bardzo dobrze, również i dla mnie wyjątkowo słodki jest małpi ryk katozwierząt.

@ToPrzeciezJa
Dałem Ci piwo przez pomyłkę.