18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszyscy gotowi można zaczynać

CrazyEdek • 2020-11-19, 21:02
Dobry start jest najważniejszy.


Kriski

2020-11-19, 21:14
Nie rozumiem o co chodzi ale wiem że wygrał koleś w szarej bluzie i kasku, pierwszy dotknął ziemi i rowerem też rzucił najdalej.

Parachybana

2020-11-19, 22:35
Witam wszystkich. Mam pytanie nie związane z tym tematem. Co oznaczają te gwiazdki pod filmikami? Byłem nieobecny przez pewien czas a tu takie coś. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Rebeliant

2020-11-19, 22:44
Falstart synchroniczny - piwko!

KaprysLosu

2020-11-19, 23:43
w sumie jakby anty zawody, tego w żółtym kasku można by już wyeliminować za kiepski start :)

Takafura

2020-11-19, 23:47
Parachybana napisał/a:

Witam wszystkich. Mam pytanie nie związane z tym tematem. Co oznaczają te gwiazdki pod filmikami? Byłem nieobecny przez pewien czas a tu takie coś. Będę wdzięczny za odpowiedź.


Klikając na gwiazdkę dodajesz filmik do ulubionych - masz w górnym pasku zakładkę i możesz szybko do niego wrócić...


pve11

2020-11-20, 00:49
No i to jest elegancki prank, podoba mi się.

DzidaZawodnik

2020-11-20, 12:09
Całkowicie zgubili hierarchię. Dzbany nauczyły się, że sygnał dźwiękowy jest ważniejszy od praw fizyki. Podobnie tresuje ludzi lewica zabijając w nich zdrowy rozsądek.

Black Pitt

2020-11-23, 21:27
Odpalam i replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay, replay :wali: