18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wstyd na cały kraj

~Velture • 2018-02-21, 08:40
I cały ten trening na siłowni jak psu w p*zdę a do tego pośmiewisko wśród znajomych :amused:

Drugi komentarz mnie rozj***ł :D


pazuzu

2018-02-21, 09:17
Tak wygląda się po sterydach, zamiast mięśni woda, mózgu brak z ch*ja flak :)

tarcer123

2018-02-21, 09:50
up dlatego Twoja chodzi do konkurencji... :amused:

Moby_Dick

2018-02-21, 10:39
Od tej pory na siłce pewnie ma ksywę wodzianka.

pisage

2018-02-21, 11:48
Akurat te mięśnie ma niewytrenowane. Kolegom na siłce ściska co nieco troszkę delikatniej.

nwonigers

2018-02-21, 12:45
upy... pierdu pierdu prawie na pewno zostal wkrecony w numer z korkiem przyklejonym na jakis super glue do tej butelki.

kokos_123

2018-02-21, 14:04
Kiedyś po zabiegu (nieważne jakim) oszczędzałem ręce przez kilka miesięcy, jak wszystko się zagoiło, to nie mogłem otworzyć butelki (taki zanik mięśni), dopiero po kilku tygodniach mogłem znowu je otwierać.

Choć z drugiej strony, pamiętam że trafiłem na zakrętki, które musiałem odcina nożem od tego plastikowego zabezpieczenia poniżej, bo nie szło odkręcić. :shock:

dmnkzl

2018-02-21, 15:41
pazuzu napisał/a:

Tak wygląda się po sterydach, zamiast mięśni woda, mózgu brak z ch*ja flak :)



Tu akurat nie masz racji ;) Sam raz próbowałem cyklu do odblokowania się (zastój siły i przyrostu przez okres kilku miesięcy i różnych planów treningowych). Efekt był taki, że siła wzrosła o ok 20% w ciągu 2 m-cy. Oczywiście masa mięśniowa również. Skurczu jąder nie było, zmniejszył się jedynie popęd seksualny, ale po solidnym odbloku wszystko wróciło do normy, a odpowiednia dieta pozwoliła utrzymać efekty. Jeden jedyny raz brałem koks i więcej nie zamierzam bo nie potrzebuję wyglądać jak Pudzian. Chciałem dojść do pewnego etapu, a teraz utrzymuję to co osiągnąłem. Wyglądam dobrze, psy nie zlatują się na mój widok i co najważniejsze, czuje się dobrze. A to jak widzą mnie inne zakompleksione przecinaki mnie nie obchodzi. Normalni ludzie oceniają innych po zachowaniu, a nie po wyglądzie ;)

maddog77

2018-02-21, 16:09
Ja tam już na TRT i HCG jadę :) szkoda mi życia na odbloki ;)

tranzystor

2018-02-21, 16:44
tarcer123 napisał/a:

up dlatego Twoja chodzi do konkurencji... :amused:




Nie przejmuj się, rzekomo liczy się pierwsze wrażenie. A to, że ci nie staje od sterydów, to nie powód do agresji słownej.

HatakeIV

2018-02-21, 17:10
pazuzu napisał/a:

Tak wygląda się po sterydach, zamiast mięśni woda, mózgu brak z ch*ja flak :)



Tak wygląda p*zduś z siłowni co napie**ala tylko łape klate i barki sterydy tu nie mają nic do rzeczy, wystarczy się przyjrzeć ze przedramię ma jak dziewczyna.

ellsworth

2018-02-21, 21:07
dmnkzl napisał/a:

Normalni ludzie oceniają innych po zachowaniu, a nie po wyglądzie ;)


Powiedział ten, który pakował sterydy. :amused:

avic

2018-02-21, 22:10
@HatakeIV - o ile obwód przedramienia można trenować jak i bicka, o tyle z naturalnie chudych przedramion i chudych w obwodzie nadgarstków nie wyczarujesz nie wiadomo czego. Serio. A poza tym przedramiona mają to do siebie, że wyglądają całkowicie inaczej w zależności od perspektywy.

A poza tym...nosz k***a ludzie...dlaczego zaraz sterydy? Takie coś serio da się zrobić całkowicie naturalnie w ciągu paru lat pracy na siłowni i sensownej diecie. I to bez liczenia każdej kalorii czy odmawiania sobie wódeczki od czasu udo czasu. Ci którym wygląd tego gościa kojarzy się od razu z SAA muszą mieć wybitnie smutne życie i ogromne kompleksy. Z resztą - obiektywnie - ten typ wcale nie wygląda jakoś nadzwyczajnie.

A co do samego filmu - na 100% operator dostrzegł przypadkowo gościa w tłumie widowni, który siłuje się z butelką. Na 100%...

pierdylion83

2018-02-21, 23:29

b0r000

2018-02-22, 20:29
Nie wiem jak wy ale raz mi się zdarzyła nakrętka której nie mogłem odkręcić bo była najzwyczajniej w świecie źle wykonana (woda ta sama co zawsze, jedna butelka jakaś trefna) i póki nożem nie naciąłem tej normalnie przerywanej części to zwyczajnie nie dało rade jej otworzyć