18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wstyd na całe życie....

CoJaTamKurwaWiem • 2013-05-24, 06:04
Chyba tylko zmiana płci, operacja plastyczna, przeprowadzka oraz harakiri uratują jego honor.....tak sie dać pobić..... temu czemuś....

korinogaro

2013-05-24, 11:09
Przecież widać że w ogóle nie próbuje jej oddać a tylko się broni. Uznał, że jebnie głupią sukę a będzie odpowiadał jak za człowieka to przeczeka. Zwłaszcza, że widać, że za tymi ciosami nie było za dużo energii.

lwRazor

2013-05-24, 11:20
Zamiast jej z kolana w te ryło wyj***ć... 2 p*zdY i tyle w temacie :D

rksrobert

2013-05-24, 11:26
Jeśli to ona zaczęła to powinien jej wyj***ć. Skoro zachowuje się jak facet to powinna być jak facet traktowana.
Druga sprawa, jak możecie pisać, że byście ją r*chali itp. Przecież to małpa, choroby i kalanie białej rasy.

Fu.

2013-05-24, 11:32
zawsze można ją po prostu mocno złapać, jakoś uścisnąć, zablokować RYNCE i przytrzymać aż się uspokoi, ale nie wiem czy to działa na smoluchach, dlatego polecam krótszą bardziej efektowną wersje łapiesz tak jak na początku za rękę i jedziesz przez plecy, jak będzie parter to nawet zbałamucić można ;D

BooMss

2013-05-24, 12:01
ja bym jej zaj***ł :)

Sowa1984

2013-05-24, 12:02
Niepisana zasada: można taką samice odepchnąć....a że ściana odda to inna sprawa...zresztą mógł złapać i przytrzymać aż jej adrenalina zejdzie :)

T0B1

2013-05-24, 12:08
Ta dżungla łudząco przypomina szkołę, te małpy łudząco przypominają ludzi, a ten napad szału i gody łudząco przypominają walkę. Fotomontaż innymi słowy.

hu...........nn

2013-05-24, 12:16
Ja nie uważam że należy przytrzymać ręce.
Należy pie**olnąć raz, ale tak żeby zęby wybić i żeby krew z nosa poszła.
Głupotę i agresję zwierząt trzeba karać, a nie tolerować.
Nie znoszę takiego panoszącego się gówna co myśli że reguły cywilizowanego społeczeństwa się go nie tyczą.
Ten zwierzak swoim zachowaniem wykluczył się z gatunku homo sapiens sapiens.

Jak cię pies na ulicy zaatakuje, to będziesz go próbował delikatnie obezwładnić czy mu wyjebiesz z kopa?

Machol

2013-05-24, 12:42
Co ja czytam... uratować jego honor? Nie da się takich rzeczy ratować. Operacją plastyczną to sobie by najwyżej dupsko uratował przed pośmiewiskiem.

Bzzykacz

2013-05-24, 13:00
k***ie bym walnol z pułobrotu to by nie wiedziała gdzie k***a jest
zalozyl bym dzwignie i h*j jo szczela na miejscu

joj_sport

2013-05-24, 13:17
Powienien jej zajebac chociaz porzadnego liscia, az straci przytomnosc :)

larrisa

2013-05-24, 13:20
oj tam, no nie bije się kobiet, ale skoro zaczęła, to mógł ją uderzyć (uderzyć, a nie bić 5min) np. po tej czarnej mordzie z liścia raz, a porządnie. ją by trochę zabolało, ale głównie chodzi o to, że byłaby w szoku, że ktoś raczył podnieść na nią łapę (i trochę by się uspokoiła). tak zwykle mają takie właśnie furiatki. kilka osób mówiłoby, że to damski bokser, ale nikomu nie dogodzisz

Piotrusisko

2013-05-24, 14:05
Wstyd i utrata honoru, że Jej nie oddał? Fajnie macie w domu...

Pstek

2013-05-24, 14:45
Eh, sytuacja między młotem a kowadłem. Godność ci nie pozwala uderzyć, ale też nie pozwala siebie tak traktować - powiesz jej że jej przyjebiesz jak nie przestanie, nie przestanie i dostanie z płaskiej w pysk to inni będą krzyczeć że jesteś nie męski :roll:

No k***a, na jego miejscu wybrałbym tą opcję żebym ostrzec, a potem za szmaty i do ściany, powiedzieć jeszcze raz - nie zadzała to płaski na pysk i na glebe.