18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wstępne wyniki wyborów prezydenckich

looopp • 2015-05-10, 21:24
I stało się to co stać się miało. Druga tura obecnie nieudolnie sprawującego z Dudkiem. Zaskakuje tak wysoki wynik Kukiza. Ale ta sytuacja stwarza doskonałą pozycję wyjściową do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych. Jeżeli prawica (tak szumnie nazywana antysystemową) się zjednoczy tzn. Kukiz, Korwin, Wilki, Braun to mamy trzecią siłę polityczną w Polsce - może nawet i drugą jak pełowce zdążą jeszcze bardziej obrzydnąć polakom. Pytanie tylko jedno czy dadzą rade się dogadać.
Może jednak ten kraj ma jakąś przyszłość.

bebini

2015-05-11, 14:29
Nie no pewnie, że masz rację - sam głosowałem na Kukiza bo najbardziej mi odpowiadał i reprezentuje po prostu ludzi, którzy mają dość po i pis

bestli

2015-05-11, 14:34
Cytat:

Najlepszy jest Komoruski, który teraz pie**oli o jakimś referendum odnośnie jowów :homer:


Nagle się śpiący królewicz obudził. Bronek jak i ta cala platforma, banda lamusów.

looopp

2015-05-11, 20:49
@Orissa
Dzięki za materiał. Po zapoznaniu tylko utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że Pan Grzegorz jest prawdziwym patriotą i próbuje wszystkimi możliwymi sposobami odmienić losy tego umęczonego społeczeństwa.
Ale z drugiej to jednak pokazuje, że plankton polityczny woli robić polityke za zwroty niż cokolwiek na tutaj zmienić.
Dużo scenariuszy teraz się rysuje co Kukiz może z takim poparciem zrobić i czy faktycznie potrafi zogniskować wszystkich niezadowolonych z obecnej władzy.