18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Współczesna silna kobieta

Syn_Milionera • 2024-03-06, 23:23
Kule jej niestraszne.


Tradyt

2024-03-07, 06:29
KosmatyHui napisał/a:

Szkoda ze magazynki i komora nabojowa puste. Bylby piekny sadol.. a moze i przy odrobinie szczescia nawet hard:)



Nie ważne , że puste .Tu chodzi o nawyki i zasady które jako instruktor powinna przestrzegać

kris1978

2024-03-07, 07:47
Ja pie**ole. Pani Iwona o broni musi się jeszcze dużo nauczyć

SkoPio1

2024-03-07, 08:58
Mój kolega... nie, nie pracowaliśmy razem. Mój znajomy, policjant, obeznany z bronią, prowadził szkolenia dla ochroniarzy. No, dla pseudoochrniarzy, gdyż przy egzaminie prawie każdy z nich wyciągał zaświadczenie, że strzelać z pozycji klęczącej nie może, zdrowie mu nie pozwala. Ale prowadził takie kursy.
I na zajęciach z pompką - nie wiedzieć co go podkusiło czy zmusilo - stanął przed lufą pompki trzymanej kursanta, poprawiając, dość energicznie, ułożenie broni w rękach nieszczęśnika.


Co tu dużo pisać - ma ładny grób i ciągle świeże kwiaty na nim. Wdowa dba o to bardzo.
Kursant wyszedł z traumy, ale co przeżył (psychicznie i podczas śledztwa), to mu tego nikt nie wymaże, nie wynagrodzi...

Ad rem: ten znajomy był inteligentny. Tak wynikało z rozmów z nim i tego, jak się zachowywał na strzelnicach (do tego feralnego dnia).
Można by rzec, że teoretycznie inteligentnym się zdarza...




Antoni79

2024-03-07, 09:46
modified1 napisał/a:

by ją odj***ły to by była sprawa dla reportera chociaż ;d



Albo "Dlaczego to ja?"

Veni_Vidi

2024-03-07, 09:51
Komunizm z definicji nie może istnieć, bo prowadzi do samozagłady ale kobiety na stanowiska męskie wsadził...

kawior2007

2024-03-07, 10:19
Marian_Koniuszko napisał/a:

Jako dobry instruktor powinna do lufy zajrzeć, czy tam wszystko spoko jest. Czy się na przykład coś nie zacięło i takie tam...



Czapki z głów!

BellaGrubaDupa

2024-03-07, 10:20
Odważniejsza niż 99,9 % sadoli NIBY płci męskiej

smc

2024-03-07, 10:43
Może po prostu lubi mieć wielką lufę blisko twarzy...

martink633

2024-03-07, 11:48
Wyszła z kuchni. I to byl pierwszy błąd. A drugi że zamiast gary myć udaje ze zna sie na broni. I nawet to nie pykło bo nie wie ktorego konca unikać

Kutazz

2024-03-07, 12:28
BellaGrubaDupa napisał/a:

Odważniejsza niż 99,9 % sadoli NIBY płci męskiej



Takich samych jak ty NIBY płci żeńskiej

Bul_od_bytu

2024-03-07, 13:11
BellaGrubaDupa napisał/a:

Odważniejsza niż 99,9 % sadoli NIBY płci męskiej



Mylisz odwagę z głupotą 8-)

SkoPio1 napisał/a:

Mój kolega...



Czy przypadkiem twój facet czasem nie przegląda sadola z twojego konta bo zdarza ci się wrzucić sensowny komentarz? :D

OpenStreetMaps

2024-03-07, 14:05
baronturbina napisał/a:

Pani instruktor powinna iść obierać ziemniak, bo nawet na mycie talerzy jest za głupia.




Debilka jesteś? W jaki sposób instruktor może być panią? W sytuacji odwrotnej będziesz bredzić, że: Pan instruktorka ? :-) :-) :-)
Tak cię już nowomowa zaprogramowała? Zapamiętaj sobie ofiaro systemu szkolnictwa dla debili, że formy żeńskie są bardziej godne. I nawet jeśli czasem brzmią głupio, to coś, co działa wcale głupie nie jest. Przykład CARYCA i KANCLERZYCA.

Ja nawet nie jestem polonistą. Błędy ortograficzne robię jak cholera, ale to, co mi w głowie siedzi nazywa się LOGIKA WYPOWIEDZI Poprawne definiowanie pojęć to coś, o co walczę od dawna. Aby język giętki w krótkich słowach mógł powiedzieć to, co pomyśli głowa.

SkoPio1

2024-03-07, 16:14
Bul_od_bytu napisał/a:

Czy przypadkiem twój facet



1. A skąd to imputowanie mi, z kim mam być, albo nie być?
Dlaczego facet, a nie facetka, śmigłowiec szturmowy czy coś innego?




Bul_od_bytu napisał/a:

wrzucić sensowny komentarz



One są zawsze sensowne*.
Czasem, i to sprawia mi pewną przykrość czasami, wszystko to idzie niczym perły przed wieprze.
Więc jeśli czujesz jakiś niepokój, smyranie w mózgoczaszce, to znak, że najpewniej winieneś dopytać, czego nie załapałeś.
:-)


spoiler

lycha1946

2024-03-07, 16:32
jest to trening bezstrzałowy, gdzie instruktor nie tylko może, a nawet powinien sprawdzić poprawność chwytu i ułożenia rąk uczestników strzelania. wszystko zgodnie z instrukcją SG. Ale internetowe głowy mądrzejsze.

Bul_od_bytu

2024-03-07, 18:04
lycha1946 napisał/a:

jest to trening bezstrzałowy, gdzie instruktor nie tylko może, a nawet powinien sprawdzić poprawność chwytu i ułożenia rąk uczestników strzelania. wszystko zgodnie z instrukcją SG. Ale internetowe głowy mądrzejsze.




Sporo ludzi zginęło od wystrzału nienaładowanej lub zabezpieczonej broni i mogą potwierdzić twoją opinię, że w programie ćwiczeń nie mieli żadnego strzelania :D
Nie wydaje ci się, że od pewnych zasad nie robi się wyjątków bo może się to później źle skończyć. Szczególnie gdy uczysz innych.
"Ot raz sobie przejdę po linii strzału, przecież nie dałam komendy odbezpiecz broń więc jest bezpiecznie"

Nie pracuję z bronią, ale skądinąd wiem jak kończy się olewanie pewnych żelaznych zasad obowiązujących w różnych branżach gdzie wykonuje się prace niebezpieczne.

Ostatnio też mi się wydawało, że napis "nie załączać, trwają prace serwisowe" jest zrozumiały dla przeciętnego szympansa, ale gdyby nie refleks i trochę szczęścia to by się uczył walić konia lewą ręką :roll: