18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Współczesna Anglia

Je...........ik • 2020-10-25, 17:38
wybryki zwierząt na stacji benzynowej


Matt

2020-10-25, 17:58
Szkoda ze nikt im nie podrzucil noza lub maczety

Clistwood

2020-10-25, 18:02
Jedni pracują a inni żyją z socjalu. Miałem na myśli, że Polacy i inni ciężko pracujący imigranci z Europy wschodniej trzymają tą Sodomę i Gomorre przy życiu a reszta tego gówna wegetuje jak widać.

pro_avenger

2020-10-25, 18:59
Stoi wielka parówa i czeka h*j wie na co... To już samoobrona..

dennissliwa

2020-10-25, 19:55
Nawpuszczali tego gówna do siebie to niech teraz sie martwią...

Markuswarkus

2020-10-25, 19:57
pro_avenger napisał/a:

Stoi wielka parówa i czeka h*j wie na co... To już samoobrona..



Taa, jebnalbys takiemu i zlecialoby sie milion braci, kuzynow i innych koz by wyniesc cie na nozach.

a1lp2ha3

2020-10-25, 20:00
Mi ich w ogole nie zal Angoli oni sie smieja z nas panow k***a jakim prawem
Te c**y w ogole wzrok podnosza ponad nas Polakow jestesmy ich panami i trzeba typ tepym strzałom przypominac o tym.Araby tez to wiedza ze angielskie szmaty sie do lamia nadaja i r*chania nic wiecej

banerr

2020-10-25, 21:19
ch*j z nimi. Skoro we własnym kraju dają sobie włazić na głowę.

cuurniprime

2020-10-25, 21:58
Pamiętam jeden filmik jak Polacy wyszli na ulice przeciwko islamizacji brytoli. Angole ze szczerą nienawiścią ich atakowali. Właśnie dlatego mam w dupie co z tą parówą zrobią brudasy, ch*j z nim i całym tym krajem. Już raz im dupę ratowaliśmy i wiadomo jak nam zapłacili... :kawa:

AdamBrown

2020-10-25, 22:02
cuurniprime napisał/a:

Pamiętam jeden filmik jak Polacy wyszli na ulice przeciwko islamizacji brytoli. Angole ze szczerą nienawiścią ich atakowali. Właśnie dlatego mam w dupie co z tą parówą zrobią brudasy, ch*j z nim i całym tym krajem. Już raz im dupę ratowaliśmy i wiadomo jak nam zapłacili...



A czego sie spodziewaliście pojedynku honorowego na pistolety skałkowe, dwóch dżentelmenów w cylindrach? :D

JaTylkonaChwile

2020-10-25, 22:26
Juz spiesze wyjasnic :

BRAWO dla muslimow! COOOO k***A ?!?! zapytacie?
Biala popie**olona covid-debilka przypie**olila sie, ze muslimy nie maja maseczki. Postanowila dzialac jako policja maseczkowa i chciala zmusic muslimow do zalozenia kaganca. Dostala wpie**ol tak samo jak jej niedojabany przyjaciel.

W UK nie ma obowiazku zakladania maseczki - jesli masz problemy z oddychaniem, dusisz sie itd itp.
Media sieja panike i tak jak w Polsce - rowniez w UK ludziom zaczyna odpie**alac. Zaden sk***iel nie ma prawa przypie**olic sie o brak maseczki - od tego jest policja jak juz ktos bardzo musi... Zaswiadczenie nie jest wymagane. Jesli ktos maseczki nie nosi - to moze poprostu miec przeciwskazania i zaden j***ny ch*j nie powinien tego kwestionowac. Tak samo jakby sie dopie**alac do kogos, kto zaparkowal na miejscu dla inwalidow i kazac mu okazac zaswiadczenie.
To sa dane wrazliwe... nawet jesli by nie byly - NIE TWOJ pie**olONY OBOWIAZEK zaczepiac kogos w sklepie, na ulicy itd.
Prawo jest jakie jest, lepsze lub gorsze ale nikt nie powinien sie bawic w maseczkowego szeryfa.
Ludzi juz niezle popie**olilo. Nikt nie chodzil w maskach - wynikow pozytywnych (bo o zachorowaniu nie mozna mowic) bylo 100x mniej niz teraz jak 99.9% ludzi chodzi w maseczkach :homer:
Nie wazne czy to muslimy, czarni, zydzi czy teczowe LPG - w tej kwestii maja racje i ch*j w dupe covidianom, ktorzy podczas jazdy samochodem, bedac sami popie**alaja w rzylbicy i maseczce...

Hei

2020-10-25, 23:01
Ale trzeba przyznać, że waleczny ten mały ciapak . W okolicach pierwszej minuty nagrania musiał lekko podskakiwać żeby trafić czerwoną kurtkę w gębę, a 30 sekund później ma już chłopa na glebie.

wojtas09999

2020-10-25, 23:35
zawsze kibicuje brytola ale nigdy nie wygrywaja