18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wspinaczka policji

Avans • 2015-05-07, 12:21
zobaczcie sami :) )
ja sie usmialem
polecam przyciszyc

Sov3reign

2015-05-07, 12:25
Prześmieszne w ch*j, goście mają 10 kg sprzętu na sobie, ograniczające ruchy kamizelki, na twarzy zaparowane szybki z pleksi przez którą gówno widać a wokół stoi banda szympansów o IQ średnio rozwiniętej ameby i cieszy michę.
Chciałbym zobaczyć jak te cwaniaki się tam wspinają.

BadMan666

2015-05-07, 12:36
Sov3reign,

to samo k***a pomyślałem. Do tego wygląda, że jest ciepło na dworze, a z nich musi się lać z takim ekwipunkiem. Fakt, faktem mogliby się w jakąś drabinkę zaopatrzyć.

Sov3reign

2015-05-07, 12:43
BadMan666 napisał/a:

Sov3reign,

to samo k***a pomyślałem. Do tego wygląda, że jest ciepło na dworze, a z nich musi się lać z takim ekwipunkiem. Fakt, faktem mogliby się w jakąś drabinkę zaopatrzyć.


Mogliby, ale pewnie żaden geniusz planujący akcję o tym nie pomyślał.
Koniec końców sprawnie sobie poradzili, cały filmik śmiania się z tego, że jednemu z nich raz się nie udało. j***ne dno.

Kuntakinte13

2015-05-07, 12:56
Sov3reign napisał/a:

banda szympansów o IQ średnio rozwiniętej ameby



czyli wyżyny intelektu w porównaniu do policji, szczególnie prewencji

~Velture

2015-05-07, 13:10
10kg sprzętu? Wydaje mi się ,że więcej nawet.

Co do samego filmiku to nie wiem czy to powinno bawić ale mnie nie rozbawiło a jedynie zmartwiło ,ze te wszystkie szczurki JP 50%, bo na więcej mama im nie pozwoli, są tak tępe ,że to ciężko ogarnąć nawet w jaki sposób oni chodzą i oddychają jak nie mają mózgu.

Revelict

2015-05-07, 13:27
Toś doj***ł, zbroja w średniowieczu ważyła 20 kg, a takie szmaty więcej niż 10 kg;D? do 5 kg to jest wszystko;)

W............R.

2015-05-07, 13:34
@Sov3reign Sorki, ja przeskakuję 2-metrową ściankę z plecakiem 25 kg, a mam poważne problemy z kolanami (przebyta choroba Osgood-Schlattera i zanik masy chrząstnej, ergo: wieczne zapalenie wysiękowe stawów kolanowych), otyłość (nie nadwagę) i siedzący tryb życia (taka praca).

Więc... sorry, ale nope.

9z...........c9

2015-05-07, 13:40
Ludzie ich nie ma co bronić. To są policjanci którzy odpowiadają za nasze bezpieczeństwo. Parę kg więcej i już problem wejść na murek. W p*zdu wysłać wszystkich na przymusowe szkolenia sprawnościowe. Ja trenując tyle co dla zdrowego organizmu i dla przyjemności byłbym wstanie tam wejść z 30kg na plecach. A jak im się nie chce to po cholerę szli do takiej pracy. Moim zdaniem oni parę razy w tygodniu powinni mieć obowiązkowe ćwiczenia, a jak ci się nie chce to wypad. Mając 7 lat w łaziło się po takich murkach bez problemu -.-

mkcz

2015-05-07, 13:49
Fakt że policja słabo wyszkolona i nie dba o formę to raz ale że aż tak wielka grupa młodych ludzi nie ma nic innego do roboty jak stać i filmować miśki wspinające się na metrowe ogrodzenie świadczy o ich rozwoju intelektualnym.

Ludzie mają jakieś plany, marzenia. Ciężko pracują by móc je zrealizować, szczególnie że państwo tego nie ułatwia i chce zabrać jak najwięcej. Chcą podróżować po świecie, zdobywać szczyty górskie - rozwijać się jakoś.

Sensem życia kiboli z filmiku wyżej jest co najwyżej browarek, fajeczka i rzucanie kamieniami w policje pod stadionem nagrywając wszystko komórką.