18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspinaczka na Toruński most i przypał

Dondzoszuas • 2017-09-26, 21:23
tym razem ślązaki wbili na most w Toruniu

12qw34ertyu

2017-09-27, 16:04
No i po co go zatrzymywali, badania i groźby psychiatrykiem? Mostu w ten sposób nie niszczy, jak chce się zabić to jego sprawa. Tylko niech ewentualne leczenie po upadku pokryje sobie z własnej kieszeni

styx38

2017-09-27, 16:41
Myślałem że jak go zawijają do ambulansu to bedzie grany pavulonik a tu zonk.

mesjans

2017-09-27, 17:46
Art. 66.
§ 1. Kto ze złośliwości lub swawoli, chcąc wywołać niepotrzebną czynność fałszywym alarmem, informacją lub innym sposobem, wprowadza w błąd instytucję użyteczności publicznej albo inny organ ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1.500 złotych.
To co tu się wydarzyło w ogóle pod ten paragraf nie podchodzi. Denerwuje mnie to że policja często wystawia ludziom mandaty bezpodstawnie. Powinni człowiekowi zarecytować chociaż paragraf za który dostaje ten mandat a nie jakiś slogan z nr paragrafu.

andyq

2017-09-27, 18:58
mesjans napisał/a:

Art. 66.
§ 1. Kto ze złośliwości lub swawoli, chcąc wywołać niepotrzebną czynność fałszywym alarmem, informacją lub innym sposobem, wprowadza w błąd instytucję użyteczności publicznej albo inny organ ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1.500 złotych.
To co tu się wydarzyło w ogóle pod ten paragraf nie podchodzi. Denerwuje mnie to że policja często wystawia ludziom mandaty bezpodstawnie. Powinni człowiekowi zarecytować chociaż paragraf za który dostaje ten mandat a nie jakiś slogan z nr paragrafu.



Że co k***a? Jak nie podlega? Każdy kto decyduje się na coś takiego jest potencjalnym samobójcą. Jeżeli ktoś dzwoni na policję i zgłasza że ktoś chodzi po przęsłach mostu to dyżurny ma obowiązek wysłać wszystkie służby jak do samobójcy.
Powinien pokryć koszta interwencji służb i maksymalny wymiar kary.

Pewnie ślązaka - potomka szkopów uratowało to że był w mieście swoich krajanów - Krzyżaków.

A tak poważnie to czekam na kolejny jego film. Koniecznie na hardzie.

skwara25

2017-09-27, 20:00
Bardziej przypałowej czapki nie mógł wybrać ? wzięli chopa na alkomat, ale nic po za tym - 11:44

elfis

2017-09-27, 20:23
,,dokument ma pan jakiś przy sobie,,
i ślunzak wyciąga od razu papiery
nie jak jakiś pedał sprzed kilku dni, co się foszy, dyskutuje, potem odpie**ala małpę
a poj***na feministka mu wtóruje, pieprząc trzy po trzy

sosikhehe

2017-09-27, 21:09
Jestem jak najbardziej za karaniem tych zjebów. Nie zamierzam nawet tego odpalać by zjebowi nie nabijać wyświetleń.
Proszę o zmianę tytułu to co robi gość nie ma nic wspólnego ze wspinaczką.
To tylko wk***ianie służb i powinien ponieść pełny wymiar kary.
Nie takich kozaków oglądałem z rosji a potem mieli główny numer na hardzie. W tym przypadku bedzie tak samo, oby.

bravoteampolska

2017-09-27, 22:27
12qw34ertyu napisał/a:

No i po co go zatrzymywali, badania i groźby psychiatrykiem? Mostu w ten sposób nie niszczy, jak chce się zabić to jego sprawa. Tylko niech ewentualne leczenie po upadku pokryje sobie z własnej kieszeni



Świeży film bo widzę żę tablety już wprowadzone w pogotowiu a pojawiły się od 15 września.
Jeśli jestem wzywany jako ratownik do próby samobójczej, a z reguły samobójca nie przyzna się że próbował, to z automatu wiemy pacjenta na oddział psychiatryczny.
Tam ma przejść weryfikację czy są skłonności do samobójstwa.
Jeśli lekarz uzna ze pacjent ma problem, wówczas leci na tygodniową kurację w pasy.
To że akurat go nie zabrali to fakt że trafił na naprawdę mega fajnych ratowników, trafiłby na podk***ionych to poleciałbym na oddział.
Opowiem Wam ostatnią przygodę.
Siedzę sobie na bazie, z chłopakami oglądamy głupie filmy na YT i każdy coś wpieprza.
Po chwili tablet wyje, dzwięk syreny tabletu wzywającego do zlecenia brzmi jak nie wiem jak to nazwać klakson pociągu, taki powtarzający się cholernie głośny dzwięk.
Zrywam się podchodzę do swojego tabletu, lukam patrze, a tam
Myśli samobójcze, 3 razy próbował się tego dnia powiesić, zrezygnował sam wezwał pogotowie
Lat 50 meżczyzna
Wzywający ten właśnie osobnik
Kod pilności 1.
Ostatni łyk herbaciuchy tablet w rękę do karocy
Bomby włączone i lecimy przebijać się przez korki.
Wchodzimy do mieszkania
Mieszkanie zadbane, pacjent niedawno po rozwodzie, ogólnie zadbany postawny chłop, bez wskazań na alkoholizm badź inne używki. Myślę k***a facet jak na swój wiek mógłby nie jedną dupę jeszcze wytarmosić i to młodszą od siebie, a jednak coś w bani nie gra
Zebrałem wywiad
Gościu już kiedyś próbował sie powiesić, także lekarz psychiatryczny stwierdził, że trzeba poddać go leczeniu.
Najśmieszniejsze było to że chłop choć szczupły to jednak z 1,9 m wysokości ma, a wieszał się na sznurowadle i haczyku który ledwo by utrzymał kwiat doniczkowy.
Ale szrama na szyi lekka była, więc parametry zmierzone i mówie do pacjenta, że zafundował pan sobie bezpieczne wczasy w pasach na oddziale psychiatrycznym. Ot zdziwił się chłop.
Tylko wsiedliśmy do karocy usadziłem go na siedzisku pasy pacjentowi zapiąłem, żeby nam nie poleciał przy hamowaniu itd.
Tylko co ruszylismy a on telefon do byłej zony i Marysia próbowałem się znów zabić

I wtedy zrozumiałem, ze takiiii ch*j się chciał zabić, stary kaban oderwał mnie od jedzenia tylko dlatego że chciał się pożalić byłej żonie i wziąć ją na litość
k***a mać, ludzie to mają nasrane w bani

HydRal

2017-09-28, 11:19
Nareszcie coś innego niż ojciec dyrektor z Torunia :mrgreen:
Może niebawem jakiś maszt radyjka hehe

Fa...........ro

2017-09-28, 17:31
Eustachy8 napisał/a:

Co k***a? Fałszywy alarm? Poj***ło ich? Taki uj, ze bym to przyjął



Ta, pomyśl sobie że podczas gdy karetka była zajęta "ratowaniem" tego kretyna (Policja musi wezwać ZRM, oni przecież nie muszą się znać na medycynie) Twój stary dostaje zawału, karetki nie ma, przecież jest zajęta, Twój stary umiera.
Nadal uważasz że mandat został wystawiony niesłusznie?

dzaanas86

2017-09-29, 12:03
a ja bym mu przyp***...lił mandacik z najwyższej półki! Wszystko przez zawracanie dupy załodze karetki. Ta mogła być bardziej potrzebna innemu człowiekowi a tymczasem fatygowała się do tego pajaca.