18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspaniały przedsmak kolorowych świąt w pradze...

Halman • 2023-12-21, 17:21




wypisz wymaluj wygląda na ubogacanie pepików,,,


więcej info

smc

2023-12-22, 01:28
Bzdura. Cała moja rodzina robiła wtedy doktoraty i wszyscy byli jawnymi opozycjonistami. Mieli w dupie komunę i nie mieli z niczym problemu. Cała ta walka z komuną to była kpina, bo i komuną to był pic na wodę.

Dopiero po 89 męty zaczęły wyciągać kasę za walkę z komuną, więc namnożyło się bohaterów. Morawiecki i Frasyniuk zaj***li na tym miliony.

Kaczyńscy stan wojenny mieli w dupie. Wałęsa pojechał chlać wódkę do ośrodka wypoczynkowego.



Nie dajcie się nabrać na opowieści z mchu i paproci tych wszystkich sk***ysynów. Im chodzi tylko o lekkie życie na nasz koszt i zaj***nie (uwłaszczenie) jak najwięcej kasy. Cały ten Pierdnij I Spocznij to kolejne pokolenie tych samych złodziei.

envy13

2023-12-22, 01:30
bleblebator1 napisał/a:

Taka prawda. Bez wychwalania komunizmu nie kończyłeś studiów



japie**ole,gość co ma beret zryty xd mścisz sie na studentów bo po prostu studiów nie ukończyłeś bo jesteś zwykłem debilem z wykształceniem podstawowym

bleblebator1

2023-12-22, 02:31
envy13 napisał/a:

japie**ole,gość co ma beret zryty xd mścisz sie na studentów bo po prostu studiów nie ukończyłeś bo jesteś zwykłem debilem z wykształceniem podstawowym



dziń dobry, dr. inż z tej strony, serio, bez ściemy. Chlałem z ludźmi, co w tamtym czasie studiowali na uczelniach technicznych

:mrgreen:

wnosjana

2023-12-22, 03:18
Taki tamtejszy pisowiec. ch*jowo, co nie "prawicowe" smiecie?

Buddaa09

2023-12-22, 05:05
smc napisał/a:

Albo naziści.



no przecież chyba napisał...

CzerstWybut

2023-12-22, 05:15
wnosjana napisał/a:

Taki tamtejszy pisowiec. ch*jowo, co nie "prawicowe" smiecie?



Ej no daj im juz spokój, my w lewicy nie mozemy pokazywać takiej agresji jak prawacy. Pamietaj że oni są nam potrzebni żeby na nas pracowali. Tęsknię za czasami przed 89' gdzie nam wszysystkim po równo dawali a ch*ja się robilo hihi :D

mazga50

2023-12-22, 05:51
bleblebator1 napisał/a:

Wydział Filozofii. k***a, te wydziały są wylęgarnią marksistów leninistów onanistów.



Podobnie europeistyka, socjologia, kulturoznawstwo i inne gównokierunki.

cerber14

2023-12-22, 08:23
Nome napisał/a:

ponoć miał masę broni zarejestrowanej na siebie, przy sobie multum amunicji, cieszą się, że udało im się go szybko zgarnąć, bo mogło być znacznie gorzej


Tak go zgarnęli, że sam się zabił, a sukces sobie przypisują.
Niestety więcej niż menel w parku to już za duże ryzyko.

stalin150

2023-12-22, 08:45
Założę się o puszkę solonych orzeszków że to był Incel.
Będzie takich tylko coraz więcej do puki system edukacji i rodzice będą mentalnie sterylizować młodych mężczyzn robiąc z nich samotne kaleki społeczne.

darek1234

2023-12-22, 09:45
bleblebator1 napisał/a:

Taka prawda. Bez wychwalania komunizmu nie kończyłeś studiów


Totalne bzdury Waść inżynier wypisujesz. Szkoda komentować

smc napisał/a:

Wałęsa pojechał chlać wódkę do ośrodka wypoczynkowego



Nie jest to prawda, w każdym razie jeżeli chodzi o Arłamów, mam akurat wiadomości od osoby, która doskonale się orientuje

smc napisał/a:

Pierdnij I Spocznij



Przyjęło się, to dobrze :D

piotrek745

2023-12-22, 11:33
Fałszywa flaga, żeby zaostrzyć prawo do posiadania broni w Czechach. Do tego widzę, że Ukrowe flagi również u pepiczków powiewają w miejscach eksponowanych.

Stonka

2023-12-22, 11:38
Burek13 napisał/a:

Okazuje się że te k***y Pepiki skakały z czwartego piętra na główkę Ze strachu oczywiście



Za to burek13 walczyłby jak Rambo.

RodrigoCortez

2023-12-22, 16:56
bleblebator1 napisał/a:

Wydział Filozofii. k***a, te wydziały są wylęgarnią marksistów leninistów onanistów.



Od onanistów to ty się odpie**ol

DmNQ

2023-12-22, 17:27
podobno jest filmik z kamerki policjanta ktoś cos ?

mit2

2023-12-22, 17:49
smc napisał/a:

bo i komuną to był pic na wodę.


No tak, w tamtych czasach kwitła wolność słowa, swobody obywatelskie, nie było łapanek i egzekucji, wybory nie były fałszowane, nie prowadzono walki klas, nie czczono ojców komunizmu, prywatny biznes kwitł, a gospodarka wcale nie była centralnie planowana. :roll: