18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspaniałe zmiany na Węgrzech

kubex10091 • 2015-08-19, 12:25
prof.J.R.Nowak opowiada jak podnieść naród z łopatek na przykładzie Węgier

Good_Side_Is_An_Left.

2015-08-19, 14:17
Orban ? Ten nazista, co nie dopełnia umów z UE, zajebisty autorytet...
Nie wiem jakim cudem on doszedł do władzy.
Polska powinna brać przykład ze Szwecji, Niemiec czy Francji - z krajów bogatych.

te...........ny

2015-08-19, 15:07
Tak kur*a bierzmy przykład ze Szwecji w której za chwile będzie więcej ciapatych niż Szwedów. :-/
Bierzmy przykład z Niemiec,które zbliżają się do kryzysu. :roll:
A o Francji nie będę mówił...

Prometheus_Coprophagus

2015-08-19, 17:16
Jerzy Robert Nowak (który wali konia do audycji Radia Maryja i to w stopniu niepokojącym nawet Klub Inteligencji Katolickiej) w roli autorytetu. Świat staje na głowie.

bialawitz

2015-08-19, 17:20
terror_analny napisał/a:

Bierzmy przykład z Niemiec,które zbliżają się do kryzysu.



Akurat Niemcy czy UK są w dość dobrej kondycji gospodarczej.

ynzinier

2015-08-19, 21:07
Good_Side_Is_An_Left., masz błąd w nicku.

kubex10091

2015-08-19, 22:08
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

Jerzy Robert Nowak (który wali konia do audycji Radia Maryja i to w stopniu niepokojącym nawet Klub Inteligencji Katolickiej) w roli autorytetu. Świat staje na głowie.



Panie gimbo-ateisto, nie wiem komu i jakim autorytetem jest profesor Nowak. Nie czytałem jego prac doktorskich, ale mówi jak jest. Oczywiście jak się nie ma niczego do wniesienia to chociaż polecisz po wierze.

Prometheus_Coprophagus

2015-08-19, 23:16
kubex10091, wiara mi nie przeszkadza, mało tego - dość regularnie zdarza mi się chodzić do kościoła, często też przystępuję do sakramentu pokuty i pojednania. Sam wspominasz, że prac profesora Nowaka nie czytałeś, toteż bądź łaskaw wsadzić sobie w dupę swój pseudo-argument o "poleceniu po wierze".
Pozdrawiam.

AgentGrzesiek

2015-08-20, 08:55
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

zdarza mi się chodzić do kościoła, często też przystępuję do sakramentu pokuty i pojednania.



i tak to wszystko psu w dupę :-D
Jako lewacka świnia jesteś totalnie nie koszerny i Jehowa patrzy na ciebie z obrzydzeniem :-P
Więc akurat argument o "pleceniu po wierze" jest bardzo trafiony :lol:

lesiot

2015-08-20, 10:48
Widzę że zacofane średniowieczne mózgi nadal nie potrafią oddzielić polityki od uczuć religijnych... i jak w tym kraju ma być dobrze.
Zrozum deklu... lewicowe poglądy polityczne wcale nie wypierają wiary chrześcijańskiej czy katolickiej... tak samo prawicowe poglądy nie gwarantują, że ktoś postępuje zgodnie ze swoją wiarą czy religią.

Patrz Kaczyński... poglądy socjalne i lewicowe, ale wierzący... a co najlepsze - okłamuje swój elektorat i nazywa się prawicą.

SLD i Palikot już ma bardziej prawicowe poglądy polityczne niż cały ten PiS i inne kłamczuszki ze zjednoczonej prawicy.

AgentGrzesiek

2015-08-20, 11:11
a Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników to skrajna prawica i do tego pluje na nią każdy lewak.

Good_Side_Is_An_Left. napisał/a:

Orban ? Ten nazista, co nie dopełnia umów z UE, zajebisty autorytet...



Ha ha ha- tak tak a więc możesz sobie swoje argumenty zwinąć w kulkę i wsadzić - płatny trollu PO :lol:

Prometheus_Coprophagus

2015-08-20, 14:04
AgentGrzesiek, spłonę w piekle? Jestem dobrym człowiekiem, nie grzeszę, nie krzywdzę bliźnich, krwi oddałem tyle, że uratowałem dzięki temu więcej ludzkich istnień, niż Batman i Spiderman razem wzięci - ale spłonę w piekle z racji moich poglądów społecznych i gospodarczych?

AgentGrzesiek

2015-08-20, 15:41
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

spłonę w piekle? Jestem dobrym człowiekiem, nie grzeszę, nie krzywdzę bliźnich



Myślę, że jako jeden z największych bezbożników jakich znam jestem właściwym adresatem tego pytania :-D
Jak widać nie traktujesz JHWH zbyt poważnie a tego on najbardziej nie lubi. Myślisz sobie że to jakaś kosmiczna świadomość, uosobienie miłości itp.
Jeśli naśmiewasz się z Rydzyka i tego środowiska to jestem pewny, że to Twoje "nie grzeszę" to jest tylko nie grzeszenie w twoim pojęciu, tzn robisz tak jak to sobie uznałeś.
Tak naprawdę to musi oznaczać przestrzeganie wszystkich zasad zawartych w odpowiedniej książce i życie według nich.

A więc jak najbardziej spłoniesz . :evil:

Good_Side_Is_An_Left.

2015-08-20, 17:28
ynzinier napisał/a:

Good_Side_Is_An_Left., masz błąd w nicku.



Trolling is a art.

AgentGrzesiek napisał/a:

Ha ha ha- tak tak a więc możesz sobie swoje argumenty zwinąć w kulkę i wsadzić - płatny trollu PO :lol:



Co zrobić gdy nie ma co do gara włożyć... :/

----

A tak na poważnie to dlaczego prawackie prawiczki nie mają żadnych sensowanych kontrargumentów w dyskusji ? Kończy się zawsze na tym że Ja przedstawiam argument a prawak mnie wyzywa od trolla, bo mam odmienne od niego poglądy.

AgentGrzesiek

2015-08-20, 18:59
Good_Side_Is_An_Left. napisał/a:

Ja przedstawiam argument a prawak mnie wyzywa od trolla, bo mam odmienne od niego poglądy.



bo ty masz takie argumenty, że trzeba nasprowadzać murzynów i dać im po 5 tys. zasiłku to wtedy będzie w Polsce dobrze :-D
więc się nie dziw
Jakoś z głową trolluj, bo to jest gówno :lol:
Bierz przykład z lesiot'a to jest zawodowiec :-D