18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspaniałe rodeo

phrontch • 2019-07-14, 19:33
Byczek w piękny sposób pokazał swoją siłę




darex99

2019-07-14, 20:22
Jak już kiedyś napisałem...nie jestem w stanie zrozumieć idiotyzmu męczenia bydła w rodeo. A w wersji, gdzie te debile w ciasnych portach wbijają zwierzęciu szpady w ciało to już masakra. Rodziny całe na to chodzą i się zachwycają..skrajny kretynizm. Zwierzęta od zawsze powinny być hodowane w normalnych warunkach i humanitarnie uśmiercone (te koszerne męczarnie z wykrwawianiem, też powinni w końcu zakazać) dostarczając ludziom pożywienia...Dlatego zawsze cieszy mi się pysk jak jakiś byk trafi takiego pie**olniętego pacana, tutaj zrobił to tak widowiskowo, że aż się konfetti, w ramach uznania, odpaliło.

siewier666

2019-07-14, 21:31
rozbił świnkę skarbonkę

Pablosini

2019-07-14, 21:55
mnie ciekawi dlaczego na koniec leci melodia z muminków :-D

papuciok

2019-07-14, 22:33
co on tam k***a ulotki rozdawał ?

skywalker75

2019-07-15, 09:10
darex99 napisał/a:

Jak już kiedyś napisałem...nie jestem w stanie zrozumieć idiotyzmu męczenia bydła w rodeo. A w wersji, gdzie te debile w ciasnych portach wbijają zwierzęciu szpady w ciało to już masakra. Rodziny całe na to chodzą i się zachwycają..skrajny kretynizm. Zwierzęta od zawsze powinny być hodowane w normalnych warunkach i humanitarnie uśmiercone (te koszerne męczarnie z wykrwawianiem, też powinni w końcu zakazać) dostarczając ludziom pożywienia...Dlatego zawsze cieszy mi się pysk jak jakiś byk trafi takiego pie**olniętego pacana, tutaj zrobił to tak widowiskowo, że aż się konfetti, w ramach uznania, odpaliło.



jeszcze mogę zrozumieć takie gadanie w przypadku corridy , ale rodeo ? gdzie tu masz męcznie bydła ? Byk wielkości czołgu przez kilkańascie sekund pobiega po arenie ? To już dużo większe męczarnie u tych kałboji

Wiewór

2019-07-15, 09:35
O ja pie**olę. Dwa hit combo w powietrzu! :-D

Cloverface

2019-07-16, 00:34
Pasowało by tutaj, może by ktoś podłożył.