18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wślizg

Barnellini • 2020-06-27, 15:46
Naoglądał się Messich i zrobił żart koledze. Musi jeszcze dopracować kilka szczegółów :D


Halman

2020-06-27, 15:50
Barnellini napisał/a:

Naoglądał się Messich



Czego się naoglądał?

Barnellini

2020-06-27, 15:55
Halman napisał/a:

Czego się naoglądał?



Jestem pewien, że jak dam Ci trochę czasu to w końcu na to wpadniesz. Będziesz miał łamigłówkę na sobotę. Nie dziękuj :D

Halman

2020-06-27, 16:00
Barnellini napisał/a:

Jestem pewien, że jak dam Ci trochę czasu to w końcu na to wpadniesz. Będziesz miał łamigłówkę na sobotę. Nie dziękuj


nie wiem i nie chcę wiedzieć co ta za kryptodewiacja...

nwonigers

2020-06-27, 16:21
~Halman napisał/a:

nie wiem i nie chcę wiedzieć co ta za kryptodewiacja...



rozumiem ze jaranie sie pilka nozna i pedalstwem to pilka i ch*j, ALE zeby messiego nie znac to trzeba siedziec to ty chyba pod kocem 10 lat siedzisz i nie wychylasz glowy. ja np nie ogladam tenisa czy nba a i tak znam najlepszych w tej dyscyplinie. wszedzie nas bombarduja tymi gwiazdkami.

Wełzew

2020-06-27, 16:25
nwonigers napisał/a:

rozumiem ze jaranie sie pilka nozna i pedalstwem to pilka i ch*j, ALE zeby messiego nie znac to trzeba siedziec to ty chyba pod kocem 10 lat siedzisz i nie wychylasz glowy. ja np nie ogladam tenisa czy nba a i tak znam najlepszych w tej dyscyplinie. wszedzie nas bombarduja tymi gwiazdkami.



Halmen i jego perfekcjonizm.

Halman

2020-06-27, 16:27
nwonigers napisał/a:

ALE zeby messiego nie znac ...


wyobraź sobie że nie przeglądam serwisów sportowych, nie oglądam telewizji, mam wyłączone powiadomienia... Odcedzam ważne od gówna. Więc choćby był waszym królem to dla mnie nic nie znaczy.

Barnellini

2020-06-27, 16:46
Halman napisał/a:

wyobraź sobie że nie przeglądam serwisów sportowych, nie oglądam telewizji, mam wyłączone powiadomienia... Odcedzam ważne od gówna. Więc choćby był waszym królem to dla mnie nic nie znaczy.



Ale wiadomości jakieś widziałeś w ciągu ostatnich 10 lat? Bo mówią o nim nie tylko w serwisach sportowych. Czy oglądasz tylko stronki z popieprzonymi filmami? ;)

Oczywistym jest, że doskonale wiesz kto to jest Messi tylko próbujesz jakoś wybrnąć z początkowego pytania.
To nic złego przyznać się do błędu :)

Pozdro

Halman

2020-06-27, 16:54
Barnellini napisał/a:


Oczywistym jest, że doskonale wiesz kto to jest Messi tylko próbujesz jakoś wybrnąć z początkowego pytania.
To nic złego przyznać się do błędu
Pozdro




nwonigers

2020-06-27, 16:55
~Halman napisał/a:

wyobraź sobie że nie przeglądam serwisów sportowych, nie oglądam telewizji, mam wyłączone powiadomienia... Odcedzam ważne od gówna. Więc choćby był waszym królem to dla mnie nic nie znaczy.



skoro odcedzasz wazne od gowna to co tu robisz;d?

Halman

2020-06-27, 16:56
nwonigers napisał/a:

skoro odcedzasz wazne od gowna to co tu robisz;d?


nie mecz sie z takimi pytaniami...

NataliaW

2020-06-27, 18:27
To chory umysłowo człowiek. Tamten dla rewanżu powinien mu obie nogi połamać. Dowcip to taki sam jak podejść od tyłu i komus młotkiem 5kg przyjebac, a potem zdziwienie... oooo jednak cos ci się stało.