18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wskaż większego buraka...

Halman • 2022-04-20, 18:23

liczę na waszą trafną ocenę... :-P

Folur

2022-04-20, 18:33
wygląda jakby tam był przejazd rowerowy...a ten "mistrz" to nie czasem Łódzki Rejestrator? :D

Zasysacz

2022-04-20, 20:16
Ja myślę że to wina tego co postawił te znaki jak by nie one nie było by problemu :)

DariuszKalafior

2022-04-20, 20:54
Kraweznik k***a na 30 cm a samochod stoi na podjeździe dla rowerów wiec samosąd usprawiedliwiony

Juzwa

2022-04-20, 21:09
Kierowca autobusu, bo nie klaskał.

SirPEWLOK

2022-04-20, 21:10
Toć widać że to rosja (tfu...) Tam mają w głębokim poważaniu wszelkie przepisy i konwencje (na przykład Genewską).

miedzianek

2022-04-20, 21:55
Folur napisał/a:

wygląda jakby tam był przejazd rowerowy...a ten "mistrz" to nie czasem Łódzki Rejestrator?



tys slepy, ze znak inny taki jakis?

Znawca_Cipek

2022-04-20, 22:56
@Halman

liczę na waszą trafną ocenę... :-P


Sorry, ale nie podejrzewalem cie o żebranie o komentki, żenada.

Figlarz_

2022-04-20, 23:38
A możesz k***a nie obrażać buraków? Wyjebiste warzywa! Jest ktoś, kto nie lubi barszczu? No właśnie! Także odjebac się proszę od pysznych buraczków!

35i

2022-04-21, 04:32
Figlarz_ napisał/a:

A możesz k***a nie obrażać buraków? Wyjebiste warzywa! Jest ktoś, kto nie lubi barszczu? No właśnie! Także odjebac się proszę od pysznych buraczków!



Ja nie znoszę czerwonego barszczu i ogólnie buraków. Wolałbym codziennie jeść brokuły ze szpinakiem. Mielony z buraczkami, to jest dla mnie kara.

John-Flopp

2022-04-21, 08:45
Nie no jak by nie patrzeć sytuacja ciekawa bo znaki pionowe nie mówią że jest tam droga rowerowa ale kolor chodniku i same podjazdy sugerują inaczej. Taka droga dla np inwalidów nie była by czerwona no ale k***a znaki. Jeden odj***ł że ch*jowo stanął a drugi odj***ł że przejeżdżał przez jezdnię rowerem i dodatkowo uszkodził pojazd więc logicznie patrząc to rowerzysta odj***ł bardziej.

levy17

2022-04-21, 11:09
DariuszKalafior napisał/a:

Kraweznik k***a na 30 cm a samochod stoi na podjeździe dla rowerów wiec samosąd usprawiedliwiony



Podjazd dla rowerów toś doj***ł pedalarzu...

"Zastosowanie ramp krawężnikowych
Na przejściach dla pieszych należy zastosować rampy krawężnikowe umożliwiające
przejazd przez przejście osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim."

Folur

2022-04-21, 22:14
miedzianek napisał/a:

tys slepy, ze znak inny taki jakis?



Ty bardziej ślepy skoro nie widzisz czerwonej połowy chodnika, w jakim celu nie ma ona krawężnika?

Smokw

2022-04-23, 13:12
John-Flopp napisał/a:

Nie no jak by nie patrzeć sytuacja ciekawa bo znaki pionowe nie mówią że jest tam droga rowerowa ale kolor chodniku i same podjazdy sugerują inaczej. Taka droga dla np inwalidów nie była by czerwona no ale k***a znaki. Jeden odj***ł że ch*jowo stanął a drugi odj***ł że przejeżdżał przez jezdnię rowerem i dodatkowo uszkodził pojazd więc logicznie patrząc to rowerzysta odj***ł bardziej.



O madce z bombelkiem zapomniałeś. Jak ona ma wózkiem przejechać?