18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wścieklizna w Passeratti

kydeM • 2016-01-07, 10:36
Kierowca w pasku nie bardzo się przejął zaistniałą sytuacją i kontynuował jazdę jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło. Miejsce akcji - Belgia.

Akcja od 1:00


Igorek95

2016-01-07, 17:10
Manewr P.I.T. ! Tobiłem tak w gta :lol:

WeeR88

2016-01-07, 17:18
Może po prostu nie zauważył, a wy się czepiacie :/

Fdslatghdlks

2016-01-07, 17:49
Belgowie to swoje prawo jazdy znajdują w chipsach. Jebnie deszcz, a co gorsza 5mm śniegu to już korki 20km.

_WHATEVER_

2016-01-07, 18:06
up Steven
k***a Norwedzy to są dopiero debile. Jeździłem trochę po Niemczech,Danii,Szwecji,Francji i Norwegii właśnie. Dwa pasy? Super ale na pewno nie po to żeby śmigać prawym a lewym wyprzedzać, o nie nigdy!!! Lepiej śmigać 50 na godzinę na obu pasach. Kierunki traktują jak lampki ozdobne chyba bo na pewno nie do zmiany pasów ruchu czy skręcania. Generalnie można odnieść wrażenie że dla nich jazda autem to jakaś kara i zło konieczne.


michiix

2016-01-07, 20:58
Ale ten koleś w aucie z kamerą to też kawał sk***ysyna. Zamiast dać lekko hamulec i pozwolić typowi się wpie**olić jakoś na ten pas to ten jeb go pcha dalej żeby wyj***ć z drogi. Chciał go zabić czy jak? Rozumiem że koleś się wpie**olił jak idiota, stworzył zagrożenie i zniszczył mu auto, no ale bądźmy ludźmi...

Loaloa

2016-01-07, 23:42
Nawpuszczali polactwa i innego słowiańskiego barachła to mają za swoje.

Avalanger

2016-01-08, 00:13
Będę klasyczny i "polaczkowaty" do granic możliwości, ale ...

PASSAT.
CZEMU MNIE TO NIE DZIWI.


I tak, na co dzień jeżdżę i widzę wielu frustratów z koncernu VAG którzy ostatnimi czasy piłują na ręcznym te swoje zabawki, bo spadł pierwszy śnieg. Raz przez takiego debila musiałem na pobocze zjechać, bo nie jestem takim sadolem jak autor tematu/kierowca przedstawiony na filmie.

Pozdrawiam,
User tylnego napędu.