18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekłe Suki z SS

esawer • 2017-09-14, 19:03
Młode atrakcyjne... i piekielnie okrutne

hardowski

2017-09-14, 22:16
Atrakcyjne? Pierwsze zdjęcie i :rzyga: ...

Karolina6699

2017-09-14, 23:08
Atrakcyjne?!
Co dzieli piekne kobiety od brzydkich?
Odra --

elfis

2017-09-17, 04:46
najciekawsze jest to, że dalej tak jest, gdy kobieta dostaje władzę,
są wtedy okrutne , bezwzględnie, nietolerancyjne typowe suki
mądre kobiety przyznają mi rację

manson__

2017-09-17, 05:01
elfis napisał/a:

najciekawsze jest to, że dalej tak jest, gdy kobieta dostaje władzę,
są wtedy okrutne , bezwzględnie, nietolerancyjne typowe suki
mądre kobiety przyznają mi rację


z ludźmi jest podobnie

elfis

2017-09-17, 11:20
manson__ napisał/a:


z ludźmi jest podobnie


naprawdę, znam środowiska pracy gdzie pracują niemal same kobiety i niektóre mówią wprost, że wytwarzają się chore układy, te młodsze ładniejsze mają przerąbane u tych starszych, pojawia się niezdrowa konkurencja / faceci też to mają, ale kobiety nie przebierają w środkach /, fałsz, obłuda, obgadywania, podsycanie nienawiści do innych z którymi nie są akurat psiapsiółkami,
często słyszałem ich wniosek, że lepiej zarządzają mężczyźni, to faceci powinni być dyrektorami, nawet ostatnio od prawdziwej feministki / pracuje w szkole/
z innej strony, policjantka, sprubujcie się z nią dogadać, a nie chodzi łapówkę ale naprzykład mniejszy mandat /klapki na oczach/, choć nie chodzi o mnie, po prostu znam policjantów/ ale też dziewczyny zatrzymywane przez policjantki nie mogą liczyć na ulgi
zazwyczaj wyższe stanowiska zajmują już starsze kobiety, zbliżające się do menopauzy, w czasie której niektórym zdrowo odwala , a może trwać nawet kilka lat, lub po rozwodach, a gdy jeszcze są same popadają w pracocholizm, żadając tego samego od innych, nienawidząc jednocześnie kobiet które mają udane małżeństwa,
lub kobiety na wysokich stanowiskach, bezdzietne,

wystarczy to nie wypracowanie na ocenę, ale podsumowując cieszę się, bo znam mądre kobiety

Miacholl

2017-09-24, 23:39
Elza wilczyca SS
Znajomy myślał, że to opowieść o psie takim jak Szarik tylko z drugiej strony :P