18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekłe Pięści Węża 3 - za kulisami

Janusz~ • 2012-07-04, 09:44
Tak, to potwierdzone. Na koncie Andrzeja Strzelby na żydtubie znalazłem ten oto filmik. W komentarzach Pan Andrzej potwierdza, że trzecia część przygód ściekniętego węża jest w trakcie produkcji. Pozostaje cierpliwie czekać


Shady_7

2012-07-04, 09:56
Muszę ściągnąć pierwszą i drugą część tej trylogii. Wartka akcja, to co lubię.

Anders Breivik

2012-07-04, 10:13
Nareszcie, od premiery WPW i Sarniego Żniwa nie było nic ambitnego w polskiej kinematografii.

Janusz~

2012-07-04, 10:33
Shady_7 napisał/a:

Muszę ściągnąć pierwszą i drugą część tej trylogii. Wartka akcja, to co lubię.



Jedyne co musisz, to usunąć spacje

WPW - http://www. youtube. com/watch?v=zAO7hKDMIEw

Sarnie żniwo - http://www. youtube. com/watch?v=v7zhYoZPVzk

Cytat:

Nareszcie, od premiery WPW i Sarniego Żniwa nie było nic ambitnego w polskiej kinematografii.



Czekając na premierę WPW III, polecam obejrzeć: http://www. youtube. com/watch?v=_N9EIJhGatw&feature=bf_next&list=SP5322EC7F24533EC9

Shady_7

2012-07-04, 10:36
@up

dziękuję Janusz, zabieram się za oglądanie.

Janusz~

2012-07-04, 10:45
Shady_7 napisał/a:

dziękuję Janusz, zabieram się za oglądanie.



Takiemu to dobrze. A inni muszą w pracy siedzieć. Chociaż jak widać, to szczególnie się nie przemęczam ;)

Shady_7

2012-07-04, 11:00
Janusz~ napisał/a:

Takiemu to dobrze. A inni muszą w pracy siedzieć. Chociaż jak widać, to szczególnie się nie przemęczam ;)



Ja również w pracy jestem, do 15... ale tak genialnie trafiłem z robotą że mogę sobie pozwolić na przesiadywanie przy laptopie ;p

BongMan

2012-07-04, 11:44
Mam nadzieję, że nie sp***olą tego tak jak Kapitana Bombę.

sr...........ty

2012-07-04, 12:49
Ich produkcje są specyficzne, choć fakt Kapitan Bomba w wersji kinowej na początku do ok 15 min był genialny później nic szczególnego aż do końca. Odcinki na yewtubie od roku z nasileniem na ostatnią połowę hmm... istna sinusoida raz dobry, a raz dno. Szkoda.

pakicito

2012-07-04, 12:54
i widzimy tutaj, że nie potrzeba armi kaskaderów, aby stworzyć kinowy hit

kalosz90

2012-07-04, 21:08
Panowie panowie!!
Przyjrzyjcie się, to nie jest WPW III tylko Kapitan Bomba w wersji filmowej. Choćby LPG skup palet, lub ten cyborg (Bazar - kto oglądał K200V ten wie o którego chodzi) toż to przecież jest Mkbewe z ch*jowym działkiem i pirackim windowsem 97. Aczkolwiek nie szukałem nigdzie w necie, i być może (jeśli znalazłeś to na kanale Bartka W.) po prostu WPW III będzie powiązane z fabułą KB.

Janusz~

2012-07-04, 21:54
kalosz90 napisał/a:

Panowie panowie!!
Przyjrzyjcie się, to nie jest WPW III tylko Kapitan Bomba w wersji filmowej. Choćby LPG skup palet, lub ten cyborg (Bazar - kto oglądał K200V ten wie o którego chodzi) toż to przecież jest Mkbewe z ch*jowym działkiem i pirackim windowsem 97. Aczkolwiek nie szukałem nigdzie w necie, i być może (jeśli znalazłeś to na kanale Bartka W.) po prostu WPW III będzie powiązane z fabułą KB.



Toć napisałem, że znalezione na kanale astrzelba na żydtubie. To na bank jest Mkbewe (nie wiem jeszcze w której wersji, ale wygląda mi na Uno Duo Punto). Ale Kapitan Bomba to to raczej nie jest. Jak inaczej wytłumaczyć obecność Figo? Chociaż w sumie to cholera wie.

Zaebauem

2012-07-04, 22:10
"Jak mówi stare rumuńskie przysłowie, jak ktoś przerwie bój, to go skaratuj!"

WyscigowyJELCZ

2012-07-04, 23:17
Na bank KAPITAN BOMBA ale nie Mkbewe, tylko Diabeł!
Diabeł powstał z poczciwego mkbewe który to chciał przywrócić ład w galaktyce (odc 71)
To Diabeł -ma ch*jowe działko metalową rękę i takie gówno metalowe na głowie z czerwonym okiem.