18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekłe pięści Seby III

hellbwoi • 2017-04-07, 15:40
TL;DR Jakiś pan w odzieży sportowej demoluje wyposażenie miasta poczem zostaje ujęty przez dzielny patrol SM.

Szczegółowy opis pod filmem.




Cytat:

W godzinach popołudniowych we wtorek 4 kwietnia obserwator monitoringu miejskiego zauważył agresywnego mężczyznę idącego wzdłuż ulicy Śródmiejskiej. Swoją frustrację próbował rozładować przewracając kosze uliczne. Jego kolejny obiekt dewastacji znajdował się przy Wale Staromiejskim.
- Wandal wyrwał rurę spustową biegnącą wzdłuż elewacji. Jego wyczyny przez cały czas były nagrywane i obserwowane. Po chwili na miejscu zjawił się patrol strażników miejskich, którzy ujęli agresywnego sprawcę. W celu udaremnienia ucieczki funkcjonariusze użyli środków przymusu bezpośredniego w postaci chwytów obezwładniających i kajdanek. Na miejscu zdarzenia ustalono także świadka zaistniałych zdarzeń – Agata Dybioch rzecznik prasowy Straży Miejskiej Kalisza – Ujętego mężczyznę przewieziono do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, gdzie po ustaleniu jego tożsamości wykonano dalsze czynności – dodaje.


lynks

2017-04-07, 20:48
Kaliszaki-Cebulaki, Kwiat Szczpiorna...

Huehue

Loaloa

2017-04-07, 22:02
Jak zwykle muzułmańscy imigranci czy może wyjątkowo swojskie polactwo-robactwo?

Daimler1916

2017-04-07, 22:46
Gratki dla Panów z SM za interwencje. Swoja droga dziwie się ze wybrali taka formacje no ale w Policji tez za kolorowo nie jest.

Loaloa napisał/a:

Jak zwykle muzułmańscy imigranci czy może wyjątkowo swojskie polactwo-robactwo?



Ehh a miałem cicha nadzieje ze to Ciebie ta ciężarówka pie**olnęła w Sztokholmie.

Nekromantheon

2017-04-07, 23:56
ja pie**ole tacy nakręceni, a wystarczyła głupia straż miejska, żeby faje zmiękły LOL

Rumburak1238

2017-04-08, 01:20
podjechali mundurowi to seba od razu palec w dupe schował i myślał ze jest juz bezpieczny ale nie to tak nie działa

Alonso

2017-04-08, 10:54
Energia ich rozpierała po dużym kebsie