18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekłe feminazi, w ch... niebezpieczne

WilhelmStrasse • 2016-10-04, 15:18
Wczoraj zostałem zwyzywany od "szowinistycznych świń", przez tępe dzidy, które zerwały się z kuchni.
Ale zacznijmy od początku:

Idę z dziewczyną za rękę, gadamy, śmieszkowanie, o piczy Maryny gadanie. Leje jak z cebra, więc wpadliśmy na rynek do pijalni czekolady.
Pijemy ciepłą czekoladę z syropem malinowym(polecam gorąco) i siedzimy w środku(stolik tuż przy wyjściu), gadając.

Naraz do środka wpadają dwie okołodwudziestokilkuletnie dzidy ubrane na czarno i zaczynają dosłownie drzeć mordę na całą kawiarnię i wyciągać kobiety mówiąc "chodźcie z nami!" i zachęcając kobiety do wyjścia na rynek.
Parę kobiet w czerni wstało, wyszło, a [D]zidy zaczęły łazić po całej pijalni i zapraszać pozostałych klientów(bardziej klientki) do demonstracji.
Jedna z nich chwyciła moją [d]ziewczynę za rękę i zaczęła ciągnąć. W odpowiedzi złapałem moją loszkę za drugą rękę.

[J]-Przepraszam bardzo, ale ona nigdzie nie idzie.
[D]-Ty szowinistyczna świnio! Traktujesz kobiety jak klacze rozpłodowe!!!! Nie zamkniesz jej ust!!!
[J]-Ale ja nic nie mam przeciwko waszemu prote...
Dziewczyna się wyrwała z żelaznego uścisku feminazistki.
[d]-Ja z nim zostaję, to mój chłopak.
[D]-Zostaw go! Nie musisz żyć w strachu! Postaw się maskulinistycznemu uzurpatorowi!

Dostały jeszcze większego szału jak zobaczyły ze parsknąłem, gdy usłyszałem "maskulinistyczny uzurpator"(a kto by k***a nie jebnął po takim czymś). Przyszła [K]ierowniczka.

[K]-Drogie panie, proszę o opuszczenie lokalu i nierobienie zamieszania, klienci chcą spokoju.

Na to im poleciała piana z ust i dupska zapiekły.
Zaczęły do niej walić teksty typu "czemu nie zamyka kawiarni i nie idzie na protest", a wreszcie jechać po niej:
[D]-Ty k***o na usługach mężczyzn!
[K]-Dość. Proszę wyjść.

Jedna wyszła po dobroci, drugą(tę co ciągnęła moją dziewczynę) wypie**alało dwóch kawiarzy.Potem łypały na nas wzrokiem zza witryny, który gdyby mógł zabijać, byłby bronią masowego rażenia.

Z kawiarni wychodziliśmy od strony ogrodu, w obawie przed linczem(ta wiem, trochę p*zdowato, ale nie marzy mi się wpie**ol od wściekłych loch i bycie męczennikiem mężczyzn).
Będę chyba musiał patrzeć, gdzie dokładnie są wszystkie demonstracje by unikać ich fanatyków...

ho...........zo

2016-10-04, 20:59
WilhelmStrasse napisał/a:


Pijemy ciepłą czekoladę z syropem malinowym(polecam gorąco)


Ty sam chyba ciepły jesteś, skoro pijesz takie gówno.

Dziadek_Mroz

2016-10-04, 21:05
Ty kolego to ty z loszka byles czy z dziewczyna bo troszku sie pogubilem ....

Slavomiro

2016-10-04, 21:16
Taka ta historia prawdziwa jak jak kobiecość Pawłowicz.

Machol

2016-10-04, 21:29
Zaj***łeś historyjkę z piekielnych?

gacu37

2016-10-04, 21:36
Fejk czy nie fejk. Ze one sa jebniete wszyscy wiedza. Dzisiaj czytalem komentarz Doroty Szelagowskiej (tej co robi metamorfozy mieszkan), napisala ze nie bedzie protestowac w poniedzialek bo nie we wszystkim popiera niektore srodowiska ale tez nie zgadza sie na takie zaostrzenie tej ustawy. Wedlug mnie i mojej partnerki zdrowe podejscie i wedlug wiekszosci ludzi komentujacych jej post tez. Ale oczywiscie znalazly sie jakies swinie ktore stwierdzily ze jesli nie jest z nimi to znaczy ze musi byc przeciw i oczywiscie wyzwiska od macic itp. Jak dla mnie nalezalo by zebrac i spalic na zbiorowym stosie zanim zaczna skladac jaja

vass

2016-10-04, 21:48
Co nie zmienia faktu, że protest słuszny.
Jak dewianci religijni nie chcą sie skrobać, to proszę bardzo, ale od normalnych ludzi niech się odpie**olą, bo Polska to nie paņstwo wyznaniowe.

gacu37

2016-10-04, 21:50
Nie poruszamy tu problemu slusznosci protestu tylko problem zachowanie feminazistek

AN...........or

2016-10-04, 21:56
One się r*chać z tobą chciały, po prostu okazały ci to w swój specyficzny feministyczny sposób.

Eramod

2016-10-04, 22:30
ale cisnienie mi podniosłeś wyj***ł bym jej gdyby dotknęła moją niunie

fdM

2016-10-04, 22:41
Precz z dyktaturą kobiet!

Sz...........an

2016-10-04, 23:52
Trzeba było ją pie**olnąć z pięści w pysk jak faceta, przynajmniej odebrała by to jako przejaw równouprawnienia...

harkov

2016-10-05, 00:11
A jak tam Twoja dziewczyna? Możesz już nią ruszać?

Arles.

2016-10-05, 00:15
piotrekp25 napisał/a:

Bo p*zdeczka jesteś i tyle w temacie


Ty za to byś je wszystkie naj***ł i wyr*chał :idzwch*j:

Jason-X

2016-10-05, 07:19
Davidofs napisał/a:


Co innego jest przyj***ć jest dla sebixa czy innego cwaniaka, a co innego ruszyć taką pie**olnięta babe. Gdyby jakiś typ przyj***łby sie do mojej dziewczyny to by dostał, ale co zrobić z taką tępą p*zdą. Niby kobieta więc rozum mówi nie i jakoś słownie próbujesz, albo zabierasz sie idziesz.



Pokolenie prawilnych głąbów k***a .... babie trzeba przyj***ć w mordę z liścia i spokój by był ... nie mówie zaj***ć jej tubę jak Tyson Holifildowi tylko takiego "otrzeźwiaczka" ... jak się baby nie tłucze to jej wątroba gnije :D