18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wścibska żona

phrontch • 2022-12-17, 03:57
Nie rozumie potrzeb męża






bonzo94

2022-12-17, 13:06
Ciekawe kiedy sama mu ostatni raz dała.

panar3

2022-12-17, 13:21
bonzo94 napisał/a:

Ciekawe kiedy sama mu ostatni raz dała.



Tak jest, durne i cwane k***y zawsze trzymają facetów za jaja reglamentacją r*chanka stąd taka młódka co sobie dorobi stówkę za danie dupki jest dla starej k***y najgorszym wrogiem. Info dla bab: nie dajesz dupy mężowi bo "moje ciało - moja sprawa" to mąż wg tej samej zasady może r*chać na boku z czystym sumieniem. Kiedyś tak było powszechnie ale lewacka hołota pod żydowskie dyktando wypie**oliła ten dobry świat do góry nogami. Moja żona wie doskonale jakie mam poglądy i się stosuje.
:lozko: :cumshot: :banany: :doggy: :cycki:

taylorswift

2022-12-17, 13:31
panar3 napisał/a:

Tak jest, durne i cwane k***y zawsze trzymają facetów za jaja reglamentacją r*chanka stąd taka młódka co sobie dorobi stówkę za danie dupki jest dla starej k***y najgorszym wrogiem. Info dla bab: nie dajesz dupy mężowi bo "moje ciało - moja sprawa" to mąż wg tej samej zasady może r*chać na boku z czystym sumieniem. Kiedyś tak było powszechnie ale lewacka hołota pod żydowskie dyktando wypie**oliła ten dobry świat do góry nogami. Moja żona wie doskonale jakie mam poglądy i się stosuje.



współczuje żonie…

LouisdeFunes

2022-12-17, 15:02
facet dobrze zrobił Też bym nie r*chał takiej pyskatej k***y

Budrys2000

2022-12-17, 15:24
taylorswift napisał/a:

współczuje żonie…



Może też stówkę dorabia ;-)

NałkowyBeukot

2022-12-17, 16:52
Oj, zamiast wziąć to pozytywnie i się przyłączyć, to odwala bardachę - no nieładnie ;-]

Seligos

2022-12-17, 17:28
Facet obiecuje że tylko ta jedyna, że na zawsze itp. Ja rozumiem że męska godność itp żeby obietnica była jednak obietnicą (albo przysięga). Ale dlaczego, w większości zdrada (kiedy facet ma kochankę) jest wtedy kiedy żona jest zapuszczona jak stadion RKS-u ? Żony bardzo często traktują ślub jako początek drogi o nazwie "mam już typa który jest ze mną prawnie związany, więc mogę już żreć ile chce, w piździe mieć higienę i ogładę". Wystarczy zwrócić uwagę na to jaką transformację potrafią przejść kobiety z mocno katolickich domów po ślubie. Dla takich kobiet ślub to jest beton do końca życia więc mogę już być wielorybem bez zęba na przedzie. W bardziej cywilizowanych miejscach świata po pierwsze: kobiety nie udają lalek tylko są od małego uczone że mają być sobą, niezależnie od stereotypów, więc typ od początku ma zgodną z nią samą kobietę, wiadomo że z genami albo z chorobami nie wygrasz ale przynajmniej nie jest to perfidne. Po drugie rozwody nie są tak piętnowane społecznie jak w Polsce więc łatwiej jest podjąć decyzję o rozstaniu jeżeli związek jest w totalnej dupie. Absolutnie nie pochwalam zdrad i łamania obietnic ale czasami takie sytuacje mogą posłużyć na to aby dostrzec więcej aspektów niż tylko że "niewierny k***iarz znalazł sobie latawicę bo jest ch*jem".

Sadisticzny

2022-12-17, 18:03
Freddie93 napisał/a:

Fajna ta młoda suczka. Sam bym ją wyr*chał ^^



Nie sądzę

panar3

2022-12-17, 18:42
taylorswift napisał/a:

współczuje żonie…



Szkoda ci, że ciebie nikt nie r*cha? Ona to uwielbia i ma takie same poglądy jak ja. Tak więc wetknij sobie ten durny komentarzyk tam gdzie nie gości żaden gość.

Kacu63

2022-12-17, 21:09
panar3 napisał/a:

Szkoda ci, że ciebie nikt nie r*cha? Ona to uwielbia i ma takie same poglądy jak ja. Tak więc wetknij sobie ten durny komentarzyk tam gdzie nie gości żaden gość.



Panar, ch*j nas to ile razy brodawczakiem twoja baba cie juz poczestowala. Ale nie probuj nam wmowic ze poligamia jest czyms normalnym, i nas przy tym obrazac. Jebac kurestwo ;)

Incognitus

2022-12-18, 00:00
Tyle co zrozumiałem to ta młoda jest albo nauczycielką albo korepetytorką dla ich syna.

KKusznir

2022-12-18, 05:28
dupeczka spoko, ale przede wszystkim jaka chata!! a po kasku typowy skuterowiec

Alonso

2022-12-18, 13:00
pie**olili się na kanapie kupionej na raty, którą żona będzie jeszcze spłacać przez 2 lata.
Marna pamiątka.

_Tytanowy_Janusz_

2022-12-19, 12:44
gdybyście wy kobiety tyle energii co marnujecie na biadolenie, marudzenie i narzekanie wkładały w to, żeby dać czasem mężowi dupy do takich sytuacji by nie dochodziło.

burex666

2023-01-05, 12:56
Śliczna świnka