18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wschodni degeneraci...

Halman • 2022-01-28, 04:55

fajnie sie sp***olił piętro niżej... :-D

Pralpunkt

2022-01-28, 05:27
Co on między barierki wpadł?

qzi666

2022-01-28, 05:53
Pralpunkt napisał/a:

Co on między barierki wpadł?



niestety tylko na schody

John-Flopp

2022-01-28, 09:36
A to j***ne ćpunki, wiadro kręcili... xd

ritu4l

2022-01-28, 09:58
Skoczył sobie na poręcz piętro niżej i pali głupa że się wyj***ł, jakiś pozer

zwierzak30

2022-01-28, 15:13
"Szałwia wieszcza
Szałwia wieszcza (salvia divinorum) to roślina pochodząca z Meksyku, która zawiera salwinorynę A – potężny związek psychoaktywny. Nazywana również “Ska Pastora”, “yerda de Maria”, “Sally-D”. Używana jest w celach rytualnych wśród populacji Mazateków. Szałwia pojawia się po raz pierwszy w literaturze zachodniej w 1932 r. za sprawą Jeana Basseta Johnstona. Bardziej szczegółowy opis dostarczyli Hofmann i Wasson w roku 1961. W latach 90 Daniel Siebert zidentyfikował mechanizm psychoaktywny tej rośliny. Tym samym przeniósł ją do podziemia. Obecnie szałwia sprzedawana jest niemal wszędzie na świecie. Ponieważ szałwia rzadko obradza w zdolne do życia nasiona, praktycznie wszystkie okazy krążące na rynku są okazami zebranymi w latach 60. Szczep ten nosi nazwę hoffmanna-wassona."

Straszne ścierwo,jeśli nie masz o tym pojęcia.Znam osobiście gościa,którego dla "beki" poczęstowali z wiadra tym ch*jstwem. Było to w 2008 lub 2009 roku. Tripa ma do tej pory - w DPS-ie. Szkoda chłopaka.Nikt za to konsekwencji nie poniósł.A chciał tylko buszka z Mary Jane.

Devill11

2022-01-28, 17:24
zwierzak30 napisał/a:

"Szałwia wieszcza
Szałwia wieszcza (salvia divinorum) to roślina pochodząca z Meksyku, która zawiera salwinorynę A – potężny związek psychoaktywny. Nazywana również “Ska Pastora”, “yerda de Maria”, “Sally-D”. Używana jest w celach rytualnych wśród populacji Mazateków. Szałwia pojawia się po raz pierwszy w literaturze zachodniej w 1932 r. za sprawą Jeana Basseta Johnstona. Bardziej szczegółowy opis dostarczyli Hofmann i Wasson w roku 1961. W latach 90 Daniel Siebert zidentyfikował mechanizm psychoaktywny tej rośliny. Tym samym przeniósł ją do podziemia. Obecnie szałwia sprzedawana jest niemal wszędzie na świecie. Ponieważ szałwia rzadko obradza w zdolne do życia nasiona, praktycznie wszystkie okazy krążące na rynku są okazami zebranymi w latach 60. Szczep ten nosi nazwę hoffmanna-wassona."
Straszne ścierwo,jeśli nie masz o tym pojęcia.Znam osobiście gościa,którego dla "beki" poczęstowali z wiadra tym ch*jstwem. Było to w 2008 lub 2009 roku. Tripa ma do tej pory - w DPS-ie. Szkoda chłopaka.Nikt za to konsekwencji nie poniósł.A chciał tylko buszka z Mary Jane.



ch*ja się tam znasz to nie siej głupot ;)

Old.Mc.Boner

2022-01-28, 18:46
Przecież oni butle palili zwykłą. Nie jakieś szałwie

Saika

2022-01-28, 19:49
Odlot to odlot. Co za różnica jaki, w tym wypadku był nawet podwójny. :D

MaxLosI

2022-01-28, 23:47
To był desant taktyczny ;)

7wporzondku

2022-01-29, 01:46
ch*jowy high jak cię w dół ciągnie

TylerPL

2022-01-29, 02:06
Raz zapaliłem szałwie z bonga jak była z 10 lat temu w dopalaczach.pl. Przez minutę miałem taką banię jak nigdy w życiu, wydawało mi się, że wszystko łącznie ze mną jest z wody. Było tak zajebiście, ze pomyślałem, że fajnie by było już się nigdy z tego nie wydostać, że fajnie by było się tutaj zabić żeby zostać. I puściło jak wchodziłem z piwnicy po schodach. Więcej tego nie ruszałem po takim czymś. Coś jak LSD x 100.

Stwórca

2022-01-29, 19:24
Ustawione. Gościu nawet pyta kamerzystę czy nagrał to.