18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wsadzać, skrobać, zalegalizować!

natking • 2016-10-08, 01:01
Potencjalna ofiara gwałtu.
Albo skrobanka, albo 500+. Innego wyjścia nie ma.

Polska

Clarx

2016-10-08, 11:49
ja tam widzę pijaną dziewczynę która chce się wysikać ale grupa debili nagrywa ją telefonami i dziewczyna musiała wyjść

slawek361

2016-10-08, 12:46
Przecież ten kawałek to klasyk :krejzi:

Wykalaczek

2016-10-08, 13:45
SłodkiMarcel napisał/a:

Dlaczego tak popieracie gwałcicieli? Cokolwiek kobieta by nie robiła- chodziła nago, była pijana, spała na chodniku, nikt nie ma prawa jej tknąć@ Gwałt zależy tylko od kobiety? To zawsze jej wina? Nie załamujcie mnie. BArdziej żałośni byli Ci samczyki w tłumie, którzy zamiast pomóc -no k***a w takie sytuacji był raczej pomógł a nie upokarzał, to jeszcze ją szarpią i nagrywają. Co za śmiecie.


Ty głupi szczylu za mało jeszcze znasz życie. COKOLWIEK BY NIE ROBILA?! Czy Ty to slyszysz co mowisz?

RadzioC

2016-10-08, 14:54
wino666 napisał/a:

udalbym ze jestem jej "przyjacielem" i odprowadzilbym ja do domu :krejzi:

A pozniej bys zachodzil w glowe skad masz krosty na ku*asie. Nie dotknął bym tej brudnej szmaty, wytarzanej w szczynach.
A tam pie**ole umylbym k***iszcze i zerzna jak pies maskotkę.

Wiewór

2016-10-08, 14:54
SłodkiMarcel napisał/a:

Dlaczego tak popieracie gwałcicieli? Cokolwiek kobieta by nie robiła- chodziła nago, była pijana, spała na chodniku, nikt nie ma prawa jej tknąć@ Gwałt zależy tylko od kobiety? To zawsze jej wina? Nie załamujcie mnie. BArdziej żałośni byli Ci samczyki w tłumie, którzy zamiast pomóc -no k***a w takie sytuacji był raczej pomógł a nie upokarzał, to jeszcze ją szarpią i nagrywają. Co za śmiecie.


Facet który zrobił jej dziecko również ponosi odpowiedzialność. To nie tak że dziecko to tylko problem kobiety, tak samo sprawa aborcji. To w końcu facetowi urodzi dziecko, na które będzie musiał łożyć


Popierają dlatego, że tu są wieczne prawiczki stulejarze i gwałt to dla nich jedyna opcja, żeby zamoczyć bo, żeby iść na k***y to trzeba mieć kasę...

_H...........r_

2016-10-08, 15:42
Hehe k***a w tle leci dj alien - driver, hymn polskiej wiksy. Skąd to nagranie ?

Demooshful

2016-10-08, 16:04
Tommytom napisał/a:

Hehe k***a w tle leci dj alien - driver, hymn polskiej wiksy. Skąd to nagranie ?



Pomyliłeś, to jest Matush - Latino Laif

zimabu_eter

2016-10-08, 16:08
widać osobnicy na filmiku dostosowani intelektualnie do muzyki z miejsca zdarzenia :D

SłodkiMarcel

2016-10-08, 17:01
Wykalaczek napisał/a:


Ty głupi szczylu za mało jeszcze znasz życie. COKOLWIEK BY NIE ROBILA?! Czy Ty to slyszysz co mowisz?


A czemu temu zaprzeczasz? Jeśli nawet po pijaku pchała się na Twojego ku*asa, Ty NIE masz prawa jej wykorzystać rozumiesz? Bo to Ty będziesz miał potem problemy -oskarżenie o gwałt, niechciana ciąża. Jeśli myślisz że masz prawo do pijanej kobiety, to się k***a powinieneś leczyć.

socjalmmv

2016-10-08, 19:00
a teraz wyobraźcie sobie że synek/córeczka zobaczy ten filmik w przyszłości

PabloEskobar

2016-10-08, 23:57
Wykalaczek napisał/a:


Ty głupi szczylu za mało jeszcze znasz życie. COKOLWIEK BY NIE ROBILA?! Czy Ty to slyszysz co mowisz?



Japa tam placku, widać żeś gówniarz i nic o życiu nie wiesz także nie powtarzaj frazesów których używają dorośli jeśli nawet nie potrafisz ich dopasować do kontekstu. A teraz sobie czosnku zapamiętaj- nigdy nie wykorzystuj okazji jeśli dziewczyna jest pijana bo trafisz na cwaniare i będą ci codziennie w puszce poszerzać otwór majciarzu w dupe j***ny. A tak swoją drogą jakim trzeba być przegrywem... nawet nie trzeba być specjalnie pięknym, wystarczy dobry bajer... więc jeśli ktoś nie potrafi wyrwać panny (których notabene inteligencja jest porównywalna z przeciętnym mieszkańcem nigerii) to niech się lepiej wychuśta bo z takim intelektem na nic innego i tak się światu nie przyda. No chyba tylko żeby go sobie później chłopaki poużywali :szczerbaty:

lapps

2016-10-09, 00:50
SłodkiMarcel napisał/a:

Dlaczego tak popieracie gwałcicieli? Cokolwiek kobieta by nie robiła- chodziła nago, była pijana, spała na chodniku, nikt nie ma prawa jej tknąć@ Gwałt zależy tylko od kobiety? To zawsze jej wina? Nie załamujcie mnie. BArdziej żałośni byli Ci samczyki w tłumie, którzy zamiast pomóc -no k***a w takie sytuacji był raczej pomógł a nie upokarzał, to jeszcze ją szarpią i nagrywają. Co za śmiecie.


Facet który zrobił jej dziecko również ponosi odpowiedzialność. To nie tak że dziecko to tylko problem kobiety, tak samo sprawa aborcji. To w końcu facetowi urodzi dziecko, na które będzie musiał łożyć




widze, ze dalej ci sie nie nudzi wymaganie od internetowych trolli szacunku do dziewczyn, ktore same go do siebie nie maja :szczerbaty:

Cytat:

A czemu temu zaprzeczasz? Jeśli nawet po pijaku pchała się na Twojego ku*asa, Ty NIE masz prawa jej wykorzystać rozumiesz? Bo to Ty będziesz miał potem problemy -oskarżenie o gwałt, niechciana ciąża. Jeśli myślisz że masz prawo do pijanej kobiety, to się k***a powinieneś leczyć.



czyli kazda poznana dziewczyne trzeba najpierw zabrac na pogotowie, zeby jej sprawdzili stan trzezwosci, czy jest poczytalna, poczekac na wyniki badan krwi i dopiero wtedy jesli dalej chce mozesz ja przeleciec? :szczerbaty:

Rhumun

2016-10-09, 01:08
I teraz dylemat - pomóc temu biednemu, głupiemu dziewczęciu czy zostawić na pastwę losu i pozwolić, żeby ktoś się zabawił jej kosztem, a ona przy okazji nauczyła odpowiedzialności i rozsądku?