18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrzątek

TT4 • 2017-09-27, 05:50
Najmocniej przepraszam :amused:


Wiewór

2017-09-27, 08:37
Jakby tak oblał moje dziecko to by k***a żywy nie wyszedł z tej knajpy. Wypatroszył bym pie**olca nożem jak pstrąga.

Knegarn

2017-09-27, 09:18
A co to za zwyczaje, że kelner zapie**ala z garnkiem po knajpie?

~Velture

2017-09-27, 10:39
Abraxus napisał/a:

Jakby tak oblał moje dziecko to by k***a żywy nie wyszedł z tej knajpy. Wypatroszył bym pie**olca nożem jak pstrąga.


Gówno byś zrobił i dobrze o tym wiesz 8-)

Wiewór

2017-09-27, 10:54
Zdziwił byś się.
Kiedyś kelner mi podwał zupę nad dzieckiem. Dostał taki opie**ol na forum knajpy, że dopóki nie wyszliśmy to zerkał tylko nerwowo z kuchni i bał się wyjść.

Lussy

2017-09-27, 11:32
Za boleść kaszojeba zawsze piwo.

Putikonto

2017-09-27, 11:36
@Abraxus dostał opie**ol pałki? dziwne zwyczaje

ti...........ax

2017-09-27, 11:40
Abraxus napisał/a:

Zdziwił byś się.
Kiedyś kelner mi podwał zupę nad dzieckiem. Dostał taki opie**ol na forum knajpy, że dopóki nie wyszliśmy to zerkał tylko nerwowo z kuchni i bał się wyjść.



No to ty musisz być prze sk***esyn

Wiewór

2017-09-27, 11:50
@up k***a pewnie, że jestem. Codziennie rano robię tysiąc pompek, 500 podciągnięć i 200 przysiadów. Na śniadanie zjadam żywego kurczaka. Kiedyś tylko po to, żeby udowodnić kumplom jaki ze mnie przech*j podszedłem do największego schaba na osiedlu i zupełnie za nic naplułem mu w ryj, wyj***łem z bańki a jak leżał to na niego naszczałem śmiejąc się, że r*chałem mu mamę. Jego koledzy stali patrząc się na czubki swoich butów i pociągali nosami.
Sam sobie uszyłem garnitur na ślub. W pracy spadłem z rusztowania. Sam nastawiłem sobie bark i zrobiłem trepanację czaszki używając wkrętarki i lusterka z samochodu.
Na weselu u siostry wypiłem skrzynkę wódki i zjadłem wiadro śledzi.
Nie muszę robić kupy jak kim dzong un.
Zębami potrafię przegryźć teownik a ciosem z karate łamię stalowe uliczne lampy.
Kiedyś na urodzinach Elvisa Presley'a wk***ił mnie Chuck Norris więc patrząc mu w oczy powiedziałem, że Texas to osrana dziura pełna pijanych wieśniaków. Rozpłakał się i wyszedł.
Raz leciałem samolotem i się zj***ł, wyskoczyłem więc do morza i się utopiłem ale wyłowiły mnie delfiny bałtyckie, sam przywróciłem się do życia jak jezus i dopłynąłem wpław do Belgii na tomarowland.
Piłem wódkę z Borysem Jelcynem i Kwaśniewskim. Naj***li się i poszli spać pod stół w swoich rzygowinach a ja poszedłem do mcdonalda na bic maca. Zgubiłem się i po drodze obaliłem z Jarosławem Kaczyńskim komunizm w Polsce.
Rozumiesz k***a z kim masz do czynienia?

Fa...........ro

2017-09-27, 11:59
@Abraxus
A potem się obudziłeś.

overgod

2017-09-27, 12:10
Abraxus to jakiś lepszy cwaniak. Matkę po szosie wozi, staruszkę, żeby nas tylko wrobić :)

kurwiszonek

2017-09-27, 12:15
@Abraxus mogę o tobie napisać książkę? bo już poprzednią skończyłem

ddss

2017-09-27, 13:10
To było coś w stylu.

Kelner- Czy życzą sobie Państwo młode gotowane ?

Goście- Tak poprosimy młode, mięsko gotowane

Kelner- Bac gar z wrzątkiem i zasuwa do smroda

Goście- Boże coś Pan zrobił, nasze dziecko

Kelner- Sądziłęm że chcieliście Państwo swoje młode ugotowane, a poza tym zrobicie sobie dziesięć nowych więc w czym problem.

Wystawić rachunek ?