18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrócił nasz kozi brat z więzienia

~Velture • 2023-10-04, 19:39
Gdzieś na zachodzie dzielnica arabska. Ciepłe powitania towarzysza który wrócił po 14 dniach przymusowych lekcji adaptacji do zachodnich standardów.

Całe szczęście, że ktoś to nagrał. Hue Hue Hue :trollencjusz:


chceszczynie

2023-10-04, 23:52
żeś zaj***ł film z WPD, dokleił swoje znaki wodne i zmyślił opis, choć był dołączony.

przetłumaczony opis:

Kwiecień 2020

49-letni "Sari mahmoud alwardat", obywatel Jordanii, który przebywał w więzieniu przez 20 lat, kiedy wyszedł, jego rodzina postanowiła urządzić mu przyjęcie powitalne, aby pokazać miłość.... Po przybyciu do domu, jego brat zaczął strzelać w powietrze, pistolet zaciął się kilka razy, ale to nie powstrzymało go przed kolejnymi próbami, po tym jak skończył strzelać, jego pistolet zaciął się jeszcze raz, ale tym razem pistolet był wycelowany w głowę Sari, co spowodowało jego natychmiastową śmierć, pozostawiając jego rodzinę zdruzgotaną, jego brat natychmiast się zgłosił i dostał 15 lat więzienia... niestety nie jest to pierwszy ani ostatni raz, kiedy tego rodzaju wypadki związane z bronią wydarzyły się w Jordanii.

Jordania znajduje się na Bliskim Wschodzie i sąsiaduje z Syrią + Irakiem + Arabią Saudyjską + Palestyną (tak, jesteśmy w popieprzonym obszarze) i ma populację 10 milionów ludzi, z czego jedna trzecia to uchodźcy z innych krajów.





Alosza

2023-10-05, 00:29
AlJazzira :
Do zdarzenia doszło w mieście Amrawah, około 100 kilometrów (60 mil) na północ od stolicy Ammanu, w pobliżu granicy kraju z Syrią .
Według policji i krewnych Sari, ojciec pięciorga dzieci, odsiadywał osiem miesięcy więzienia za noszenie nielegalnej broni i stawianie oporu podczas aresztowania, po czym został zwolniony dwa tygodnie wcześniej. Policja i członkowie rodziny potwierdzili, że do zdarzenia doszło w poniedziałek, a sprawcą został zidentyfikowany daleki kuzyn ofiary Ahmad Salamah Wardat. Krewni powiedzieli, że Ahmad „nie był zbyt bystry”. Opisali osobną sytuację, kiedy kilka lat temu podczas wesela strzelił ze strzelby na kulki pompkowe, raniąc sześć osób.

0dbytBiskupa

2023-10-05, 03:40
"Gdzieś na zachodzie dzielnica arabska. Ciepłe powitania towarzysza który wrócił po 14 dniach przymusowych lekcji adaptacji do zachodnich standardów."

chceszczynie napisał/a:

żeś zaj***ł film z WPD, dokleił swoje znaki wodne i zmyślił opis, choć był dołączony.
przetłumaczony opis:


Alosza napisał/a:

AlJazzira :
Do zdarzenia doszło w mieście Amrawah, około 100 kilometrów (60 mil) na północ od stolicy Ammanu, w pobliżu granicy kraju z Syrią .


Moderator, który fabrykuje fejki. Dokąd zmierza ten portal?

Pyszuki

2023-10-05, 05:51
Ja pie**ole, co za debil... selekcja czy cos, hahaha... xDD

arcan86

2023-10-05, 07:28
Lobo24 napisał/a:

Toż to k***a złoto!



Chyba złota łopata za odkopanie tego starocia.

bania88

2023-10-05, 07:46
Patrząc po tym, jak pan przeładowuje broń po zacięciu, daję jakieś 100% prawdopodobieństwo, że coś odjebie :-D

golind

2023-10-05, 08:38
Ledwo przyszedł a już poszedł...

Pie-sse

2023-10-05, 09:57
No to już mamy 3 wersje, która jest prawdziwa?
Film wygląda jak klejony przez bota

~Velture

2023-10-05, 12:11
Pie-sse napisał/a:

No to już mamy 3 wersje, która jest prawdziwa?
Film wygląda jak klejony przez bota



Mój opis jest totalnie z p*zdy więc macie 2 wersje. hehe

aaaaaaaaaaaaaa

2023-10-05, 13:07
0dbytBiskupa napisał/a:


Moderator, który fabrykuje fejki. Dokąd zmierza ten portal?



Taki świat. Wszędzie dookoła fejki...

smc

2023-10-06, 00:05
Sądząc po budynkach, to okolice Radomia.

SzymonL8

2023-10-06, 01:26
Arabum mobile. Jak on wróci to jego ktoś odjebie i tak do ostatniego brudasa.

kris1978

2023-10-06, 18:51
SkoPio1 napisał/a:

Czy ja wiem, czy to dobrze się stało?
Wprawdzie o jednego bandytę mniej, ale idiota nadal żyje...



Nie ma pewności że jeszcze żyje. Wszystko zależy od tego, jaką pozycję w hierarchii zajmował truposz.

AdrianCedro19841203

2023-10-09, 16:25
Mam nadzieję że będzie to tradycją w takich krajach :-P :-D :lol: