18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrócił krUl

CrazyEdek • 2021-03-18, 20:59
Prawie jak krUl albanii.


godles1992

2021-03-19, 07:03
jasypan napisał/a:

To nie jest prawo. Pisowskie rozporządzenie nie stanowi prawa.


Pis wymyslil kornonowirusa i nakazał nosić maski na całym świecie. Weź się jebnij w ten pusty łeb

ch...........ik

2021-03-19, 07:12
Chory psychicznie popie**ol.

Juzwa

2021-03-19, 07:33
Szkoda, że mu ktoś tej głupiej mordy nie oblał gorącą kawą.

GupiRyj

2021-03-19, 08:08
Ogolnie to nie jestem za biciem umyslowo chorych ale w tym wypadku zrobil bym wyjatek.


Gosc czuje sie taki mocny bo chodzi po galerii z telefonem i wie, ze nikt mu nie wyjebie. Ciekawe czy tez by tak zrobil np na barlickim w Łodzi w normalny dzien. Tam juz jest inne towarzystwo i czy ktos by sie z nim zgadzal czy nie, to i tak dostal by conajmniej lepe na ryj za to irytujace darcie mordy.

alucard321

2021-03-19, 08:09
Juzwa napisał/a:

Szkoda, że mu ktoś tej głupiej mordy nie oblał gorącą kawą.



No nikt nie oblał, bo wtedy by poleciał (w maseczce) do najbliższego patrolu policji na lamenty.

eLzar

2021-03-19, 09:52
Nie oszukujmy się ta szmata na ryju nic nie daje, a nawet może zaszkodzić.
Też miałem pewną sytuację gdzie szedłem przez galerię handlową i raptem matula mówi aby zajść coś kupić do jedzenia bo jej cukier spada .
Więc szybko do MC usiedliśmy na murku gdzie reszta ludzi też siedziała itd. Podchodzi ochroniarz wiek już emeryta "kozaka" i zamiast poinformować oraz wytłumaczyć to usłyszałem "Tu nie można jeść" więc odpowiedziałem "dziękuje za poinformowanie i życzę miłego dnia" no to dalej typ cisnął aferę "nakazuje państwu przestania jeść" .. "przepraszam ale moja mama jest diabetykiem i musi zjeść bo cukier spada" no i na murku dwie stare bereciary siedziały i tekst usłyszałem w moją stronę "co za cham pieprzony" i się odwróciłem i pytam czy to do mnie no to ona "tak sobie pod nosem gadałam" no to wk*** mnie bardziej złapał wyłapały taką wiązankę typu "Wpie**alacie się w nie swoje sprawy i sytuacje. Jak chcecie do k***y nędzy być szanowane przez młodych ludzi jak k***a nie umiecie stare szmaty same pokazać szacunku nawet człowiek nie może zjeść spokojnie bo cukier spada a wy wszyscy k***a na mordach te szmaty nosicie. Jakby wam zakazali srać to byście nie srali?" I ochroniarz nawet słowa więcej nie powiedział.

Ludzie opamiętajcie się serio z tymi "maseczkami" ale przez te pseudo pandemię to ludziom we łbach się poj***ło. Mało tego ludzie zaczęli między sobą walczyć, a o to tym rządzącym chodzi. By skłócić naród nas wszystkich bo będą mogli dokręcać bardziej śrubę.

Życzę miłego dnia dla wszystkich.

Amon1969

2021-03-19, 10:33
SocialMedia napisał/a:

Racje czy nie racje, ludzie chca odjebac godziny i iść do domu a on ich wk***ia. Gdyby nie zj***ne prawo i mandaty to by ludzie nie nosili maseczek.



"Gdyby nie zj***ne prawo i mandaty to by ludzie nie nosili maseczek" - no właśnie nie kolego. Mandatu nie przyjmujesz, sprawa jest kierowana do sądu,. Sad umarza bo nie ma podstawy prawnej by karać za takie coś. Nie niosłam maski, nie nosze i nie będę.Miałam juz spine z policja o to, 2 razy i zawsze wyszło na moim. Ogrom moich znajomych ( co nosiło maski) przeszło ta chorobę jak zwykła grypę lub anginę. Trzeba znać swoje prawa i walczyć o nie, niestety 90% naszego społeczeństwa to ludzie nie znający swoich praw, więżący tylko w to co im powiedzą w TV.
Co do typa - to zjeb straszny - król wrócił, no ja pie**ole.

Mirek19850509

2021-03-19, 11:01
Prawda jest taka , że gdyby nikt masek nie nosił ,doszłoby do apogeum na dwa miesiące kto by umarł to by umarł i w 3 miesiące nie było by żadnego śladu po covidku tresowanym ,bo w domu na święta przy 10 osobach on atakuje, w restauracji gdzie jest przez cały dzień 59 osób ,atakuje ,ale już w obi Castoramie gdzie dziennie przewija się 10000tysiecy osób prze z półtorej godziny plecy w plecy ,to tresowany przez WHO i rzad cobidek niż nie atakuje taki mądry spryciarz jest ,więc jak byście sciganeli te j***ne maski wszyscy to by było już dawno po, politykodemia było,ale rządowi chodzi o przedłużenia , bo w gre wchodzą miliardy !!! :-| :-?

kaadam5

2021-03-19, 11:30
Jak widac na filmiku, noszenie maseczki powoduje niedotleninie mózgu!

konrad2k7

2021-03-19, 11:34
ale jesteście pedałami tu wszyscy, to przez takich błaznów i kretynów jak wy p*zdy noszace maseczki wprowadza wam NWO i zdepopuluja ta zj***na planete ale w sumie maja racje nie szkoda takich śmieci jak wy wyznawcy teorii korona wirusa - za zycia nie zrozumiecie po co jest ta sciema wiec na nie nie zasluzyliscie szczepioneczka juz czeka, 5g juz sie rozkreca, GMO juz w brzuszku i jak widzicie normalnego czlowieka to sracie pod siebie w maseczke nawet mi was nie zal do piachu wszyscy, zostanie 500.000.000 ludzi i was w tym gronie nie bedzie obiecuje

0_rafiks_0

2021-03-19, 11:54
konrad2k7 napisał/a:

i was w tym gronie nie bedzie obiecuje



Znalazl sie drugi Nostradamus :D

Jurand350

2021-03-19, 12:02
Jak znaleźć oryginalne nagranie ?

lansnaskary

2021-03-19, 13:04
przekaz trochę pompatyczny, lecz z odrobiną racji.

od września 99% mijanych osób jest w maseczce, a w listopadzie rekordy zakażeń. to samo teraz. czyli wnioski odnośnie maseczek są dwa:

- używanie masek innych niż gazowe nic nie daje
- bezmaseczkowcy są turboroznosicielami, jednak tu też wychodzi, że maseczki jednak ch*ja dają.

no i k***a rok już jest bujany ten david, rok nakazy zakazy, równolegle w kilku krajach europy rozpoczynające się szczyty zakażeń. a wszystko oczywiście z winy bezmaseczkowców, płaskoziemców, otwartych restauracj i kościołów, ale czterolatek nie zakaża. jeszcze w listopadzie ubiegłego roku bym zrozumiał, że ktoś się boi. ale że ludzie pie**olca dostają do dziś - mainstream zrobił robotę

michallpk

2021-03-19, 13:09
Zajebiste oświetlenie w tle :)