18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wróbelek

~Sunday • 2019-02-27, 18:55


Aż go zatkało :>

Budrys2000

2019-02-27, 19:51
I to jest bohater!
zrobił w ch*ja wróbelka

jbone

2019-02-27, 20:23
Budrys2000 napisał/a:

I to jest bohater!
zrobił w ch*ja wróbelka



wróble zżerają larwy szkodników takich jaki ślimaki,komary,muszki.Więc się k***a zastanów czy wolisz się drapać po ukąszeniu czy słuchać ćwierkania.

Ps.Bohater to jest twój ojciec: wiedząc że ma 99,9% szans na niepełnosprawne dziecko i tak doszedł w środku.

banerr

2019-02-27, 21:28
A potem wróbelek z kumplami ....

RzezniaZmasarnia

2019-02-27, 22:03
jbone napisał/a:

wróble zżerają larwy szkodników takich jaki ślimaki,komary,muszki.Więc się k***a zastanów czy wolisz się drapać po ukąszeniu czy słuchać ćwierkania.
Ps.Bohater to jest twój ojciec: wiedząc że ma 99,9% szans na niepełnosprawne dziecko i tak doszedł w środku.



To mi się podoba, jedziesz go dalej.

:!:

siwybis

2019-02-27, 22:12
Robactwo cię zeżre sk***ysynu a ja wzniosę za to toast.

DzidaZawodnik

2019-02-27, 22:23
Skoro wywyższasz się nad wróblem, to przynajmniej znasz swoją wartość.

Nikczemny_Płód

2019-02-27, 22:46
gdyby to było głodne murzynie albo cyganskie dziecko to beka na maksa. Ale to pozyteczny maly wrobelek.

No mi sie zrobilo smutno :emo:

Rejti

2019-02-27, 23:58
banerr napisał/a:

A potem wróbelek z kumplami ....



Akurat jedynym minusem wróbla jest irytujące ćwierkanie. Od srania są latające szczury... to znaczy się, no, gołębie...

Smoku

2019-02-28, 01:26
jbone napisał/a:

wróble zżerają larwy szkodników takich jaki ślimaki,komary,muszki.Więc się k***a zastanów czy wolisz się drapać po ukąszeniu czy słuchać ćwierkania.
Ps.Bohater to jest twój ojciec: wiedząc że ma 99,9% szans na niepełnosprawne dziecko i tak doszedł w środku.



Wróble żrą głównie nasiona. Owady to jest mały promil ich diety. Robią więcej hałasu i srania niż są warte, są tak samo "pożyteczne" jak gołębie. Dokształć się trochę zanim zaczniesz zgrywać forumowego ornitologa. Widać, że trafiło na osiedlowego przygłupa co to zaśmieca osiedle suchym chlebem, żeby ptaki miały co jeść, przy okazji hodując populację szczurów.
Jak masz w domu populację owadów i ślimaków to sprzątnij ten chlew, bo ptaki ci nie pomogą w łapaniu robactwa.

kaelem

2019-02-28, 07:25
jbone jesteś debilem, jeżeli nie rozumiesz sarkazmu...

Pan_Doktur

2019-02-28, 20:55
jbone napisał/a:

wróble zżerają larwy szkodników takich jaki ślimaki,komary,muszki.Więc się k***a zastanów czy wolisz się drapać po ukąszeniu czy słuchać ćwierkania.
Ps.Bohater to jest twój ojciec: wiedząc że ma 99,9% szans na niepełnosprawne dziecko i tak doszedł w środku.



Nooo mocne

;-)

Ukesu

2019-03-04, 12:18
Smoku napisał/a:

Wróble żrą głównie nasiona. Owady to jest mały promil ich diety. Robią więcej hałasu i srania niż są warte, są tak samo "pożyteczne" jak gołębie. Dokształć się trochę zanim zaczniesz zgrywać forumowego ornitologa. Widać, że trafiło na osiedlowego przygłupa co to zaśmieca osiedle suchym chlebem, żeby ptaki miały co jeść, przy okazji hodując populację szczurów.
Jak masz w domu populację owadów i ślimaków to sprzątnij ten chlew, bo ptaki ci nie pomogą w łapaniu robactwa.



Był taki ćwok w Chinach, Mao Ze...srao, też tak myślał debil, a potem k***a importowali wróble zewsząd bo im robactwo opie**oliło całe zbiory.

XTralala

2022-09-25, 13:36
Te w podzięce obsrają mu samochód


Halman

2022-09-25, 13:37
XTralala napisał/a:

Trollowanie głodnych ptaków



gołąb to nie ptak, to tacy cyganie ze skrzydłami