18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrażliwy

~_Yarko_ • 2021-04-29, 22:22
No, nie mogę na to patrzeć ...


r061071

2021-04-29, 22:31
no ,ale wylądował elegancko

Kali111

2021-04-29, 22:33
Szybciutko do łóżeczka i lulu

Halman

2021-04-29, 22:40
za motocip[kę u mnie piwo gwarantowane...

C0C0JUMBO

2021-04-29, 22:44
Trzeba było nie zapie**alać. Przy prędkości odpowiedniej dla terenu zabudowanego miał by szanse ominąć przeszkodę.... Niby wina samochodu, ale to motop*zda jest bez osłony w razie kolizji i powinien uważać 2x bardziej. Jebac go.

Vinyl

2021-04-29, 23:52
@ cocojambo daje piwo bo nie dość że napisałeś z sensem to jeszcze pierwszy raz widzę twoje wypociny dłuższe niż jedno zdanie

Heliar

2021-04-30, 00:09
Vinyl napisał/a:

@ cocojambo daje piwo bo nie dość że napisałeś z sensem to jeszcze pierwszy raz widzę twoje wypociny dłuższe niż jedno zdanie



Zazwyczaj jest tylko "Trzeba było nie zapie**alać"


C0C0JUMBO napisał/a:

Przy prędkości odpowiedniej dla terenu zabudowanego miał by szanse ominąć przeszkodę.... .



Nie nie miał by szans, mam na myśli ten konkretny przypadek. Przy prędkości 50km/h opóźnienie w hamowaniu 1s jest równe 16 metrom drogi. Wyhamowanie motocykla z 50km/h do 0 dobremu kierowcy zajmie 40m, zwykłej piździe jakieś 80m. Próba uniknięcia zderzenia poprzez ominięcie zazwyczaj kończy się na poboczu, płocie, czy innym pojeździe. Nie trzeba dodawać, że ogromne znaczenie w motorze ma stan przedniego zawieszenia, opona i same hamulce, ale o takich szczegółach p*zdy nie myślą, ważne że pyrkota i jedzie do przodu.

tatko

2021-04-30, 01:52
Co za gość - anioł stróż? Jak tylko przestał pilnować, to zaraz wypadek...

Rutik

2021-04-30, 08:12
C0C0JUMBO napisał/a:

Trzeba było nie zapie**alać. Przy prędkości odpowiedniej dla terenu zabudowanego miał by szanse ominąć przeszkodę.... Niby wina samochodu, ale to motop*zda jest bez osłony w razie kolizji i powinien uważać 2x bardziej. Jebac go.



Niby wina samochodu ale to motop*zda..... takiego toku rozumowania to tylko pozazdrościć.

Pies_poligona

2021-04-30, 16:03
Heliar napisał/a:

Zazwyczaj jest tylko "Trzeba było nie zapie**alać"
Nie nie miał by szans, mam na myśli ten konkretny przypadek. Przy prędkości 50km/h opóźnienie w hamowaniu 1s jest równe 16 metrom drogi. Wyhamowanie motocykla z 50km/h do 0 dobremu kierowcy zajmie 40m, zwykłej piździe jakieś 80m. Próba uniknięcia zderzenia poprzez ominięcie zazwyczaj kończy się na poboczu, płocie, czy innym pojeździe. Nie trzeba dodawać, że ogromne znaczenie w motorze ma stan przedniego zawieszenia, opona i same hamulce, ale o takich szczegółach p*zdy nie myślą, ważne że pyrkota i jedzie do przodu.




Nie wiem skąd posiadasz taką "wiedzę" na temat dróg hamowania motocykli, ale tutaj coś bardziej rzetelnego:



KaprysLosu

2021-05-01, 01:32
policjant ruszając głową skierował tok myślenia kierowcy gdzie dokładnie ma jechać... a kierowca zrobił tak, jak zrozumiał policjanta :) natomiast motop*zdeczka to tylko dla odwrócenia uwagi co tu się naprawdę odpie**oliło :)

MikiDuży

2021-05-01, 10:58
To nie patrz cioto