18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KaruzeLek

2015-12-23, 07:32
Przecież Ci dumni wojownicy maja sobie więcej plastiku niż przeciętna mieszkanka Kaliforni. Jakby mieli jaja to by grali jak zawodnicy rugby bez tony ochraniaczy.

towarzyszymt

2015-12-24, 10:57
KaruzeLek napisał/a:

Przecież Ci dumni wojownicy maja sobie więcej plastiku niż przeciętna mieszkanka Kaliforni. Jakby mieli jaja to by grali jak zawodnicy rugby bez tony ochraniaczy.


Kolego w Rugby gra się technicznie by przeciwnika powalić w FA lecisz i wpie**alasz się kaskiem w kask RB/FB/WR w kask albo w nogi,
Widać e nigdy nie grałeś w futbol wiec nie wiesz do jakich uderzeń dochodzi,
Grałem w rugby przez rok gdzie mi tylko nos złamali i rekę.
w FA miałem tego roku operacje gdzie poszło mi alc w kolanie ale sezon zagrałem,
w piłkę nożną grają c**y (lekke muśniecie człowieka i symuluje jak byś mu kończyne upie**olił, nie dot 20% gdzie wstanie ,,otrzepie się" i gra dalej
Rugby jest brutalnym sportem ale grają gentelmeni tutaj tak jak pisałem za silno się tackli nie robi bo można samego się uszkodzić gdyż grasz bez ochraniaczy, za to w FA masz kask masz pada i możesz w kolesia na perłej p*zdzie wejsc, masz tutaj test LB na RB



Chcesz poznać trochę FA zaprasan na grupe na FB Pasjonaci futbolu amerykańskiego