18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpuścić kobiety do wojska...

JaE • 2013-12-16, 14:10
Nie od dziś wiadomo że kobiety w wojsku to pomyłka ale w Japonii zmierza to w coraz gorszym kierunku :idzwch*j:





morstern

2013-12-16, 20:49
Pszszemek napisał/a:

O k***a jakie kawaii :3 :amused:


Wyciągnij tego ku*asa z buzi. ;)
:O <====3
:O<====3
:O==3
:3

Qwik5

2013-12-16, 20:58
dozek napisał/a:

Nie sądze aby w dzisiejszych czasach barwy maskujące miały jakiś wpływ gdy rakiety są naprowadzane na ciepło. To nie II wojna że trzeba celować. Teraz na wszystko jest radar który za ciebie wyceluje.



Talibowie maja tylko kozy.

mihawk

2013-12-16, 21:30
Jak mnie denerwuje ten cały hejt na japońską kulturę. Ja rozumiem, że można za nią nie przepadać ale za każdym razem jak tylko pojawi się o niej jakaś wzmianka zawsze znajdzie się stado baranów, którzy to będą musieli wyrazić swoją dezaprobatę na ten temat. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość będzie to robić w tak oklepany i denny sposób, że aż się rzygać chce. Banda idiotów łasząca się na darmowe piwa. Naprawdę nikt poza wami nie ma ochoty oglądać już więcej tego parszywego, niewyjściowego ryja z banneru "Jaranie się japonią...". Proszę, ustawcie to sobie na tapetę i fapujcie ile chcecie jeśli takie wasze gusta czy tam fetysze ale przestańcie tym dręczyć innych. Jeśli myślicie, że nieoglądanie tych bajek czyni z was lepszych ludzi to nie wnikam, może tak jest, nie znam się. Wiem jedynie, że jeśli nie potraficie przescrollować tematu(lub przynajmniej rozsądnie się w nim wypowiedzieć), który was nie interesuje, to jesteście niesamowicie ograniczeni umysłowo.

Zdjęcia pochodzą z dni otwartych bazy lotniczej Kisarazu. Nie wiem czy autor był po prostu zbyt leniwy by to sprawdzić/napisać. Może zataił to, bo takie wyjaśnienie psuło by kontekst (Jeśli tak, to niech idzie sobie do TVNu manipulować i dezinformować) lub też lubi patrzeć jak debile nieudolnie hejtują coś o czym nie mają pojęcia.Tak czy siak, dni otwarte mają na celu przybliżenie czegoś ludziom, zachęcenie ich do czegoś (w szczególności chodzi o młodzież). Osobiście więc wątpię by kaczor donald czy też popeye sprawdził się lepiej niż elementy ich własnej kultury.

JaE

2013-12-16, 21:37
mihawk napisał/a:

(...)Nie wiem czy autor był po prostu zbyt leniwy by to sprawdzić/napisać. Może zataił to, bo takie wyjaśnienie psuło by kontekst (Jeśli tak, to niech idzie sobie do TVNu manipulować i dezinformować) lub też lubi patrzeć jak debile nieudolnie hejtują coś o czym nie mają pojęcia.(...)



Przeczytaj sobie mój ostatni post. Mówisz że ktoś potrafi tylko przescrollować temat a sam nie przeczytałeś wszystkich wypowiedzi (w tym mojej) :samoboj: Z niej dowiesz się co sądzę o Japonii. To pierwsze. Druga sprawa to nazywasz pewnych ludzi bandą idiotów- ok. Tylko że sam jesteś idiotą nie rozumiejąc że jest to portal sadistic.pl którego celem jest zamieszczanie różnych tematów. Mój temat miał być żartobliwy stąd kontekst wypowiedzi w pierwszym poście. Proste?

Co do tego czy wiedziałem że to pochodzi z otwarcia bazy- nie. Wiedziałem natomiast że nikt tak pomalowanymi maszynami nie lata na wojnę i nigdzie nie napisałem że są to barwy bojowe.

LukaRMC1

2013-12-16, 22:01
kkndkkndkknd napisał/a:

nawet ozdobione w te pedalski rysunki stanowią większy potencjał militarny niż ten posiadany przez Polskę :(


Akurat śmigła to mamy jedne z lepszych na świecie, także nie pie**ol jak nie masz pojęcia. Mi24W jakich używamy notorycznie dają wpie**ol ciapatym w Afganie i są jedyną rzeczą której się boją, a która zdążą zauważyć. Poza tym wyglądają jak potwory, a nie gównianocienki cobry z spasionymi amerykańcami, czy tam krótkimi japońcami.
Mówię, to ja. Mieszkaniec Inowrocławia, w którym mamy zajebisty 56 pułk śmigłowców bojowych. Nie mamy się czego wstydzić jeżeli chodzi o śmigła.

JaE

2013-12-16, 22:21
LukaRMC1 Mi24 dawały wpie**ol ciapatym ponad 20 lat temu. Może to być dla Ciebie ogromnym szokiem ale... technologia idzie na przód. :shock: Poza tym dawały wpie**ol dopóki ciapaki biegały z karabinami. Od czasu kiedy amerykanie dostarczyli im Stingery sytuacja się "troszkę" zmieniła. Doucz się trochę bo mentalnie siedzisz w minionej epoce.

mihawk

2013-12-16, 22:28
JaE napisał/a:



Przeczytaj sobie mój ostatni post. Mówisz że ktoś potrafi tylko przescrollować temat a sam nie przeczytałeś wszystkich wypowiedzi (w tym mojej) :samoboj: Z niej dowiesz się co sądzę o Japonii. To pierwsze. Druga sprawa to nazywasz pewnych ludzi bandą idiotów- ok. Tylko że sam jesteś idiotą nie rozumiejąc że jest to portal sadistic.pl którego celem jest zamieszczanie różnych tematów. Mój temat miał być żartobliwy stąd kontekst wypowiedzi w pierwszym poście.



Piłem do tego, że nigdzie nie ma informacji, której znalezienie zajęło mi 1min. Informacja ta może niekoniecznie dla tematu ale już dla dalszej dyskusji w nim jest całkiem istotna.

Nigdzie nie napisałem, ze akurat Ty hejtujesz, nie tolerujesz kultury japońskiej czy też Japonii samej w sobie.

Jeśli już mowa o czytaniu ze zrozumieniem to "przescrollować" napisałem w trochę innym kontekście. Bandą idiotów nazywam ludzi niepotrafiących pominąć nieinteresującego ich tematu lecz raczących zainteresowanych swoimi nic niewnoszącymi komentarzami typu w/w baner.

Doskonale rozumiem cele i założenia tego portalu, tak samo jak rozumiem, że temat miał mieć charakter humorystyczny. Zważ jednak na to, że umieszczenie informacji o pochodzeniu zdjęć w postscriptum kontekstu by nie zniszczyło.

PS By uniknąć dalszych nieporozumień pragnę jeszcze powiedzieć, że ani ten ani poprzedni post nie ma charakteru ofensywnego w kierunku akurat Twojej osoby.

LukaRMC1

2013-12-16, 23:13
Właśnie te stingery były dostarczone troszkę dawniej niż 20 lat temu, a na śmigłach latało dużo niedoświadczonych w boju pilotów gdzie Mi24 były nowością, a wyrzutnie jeszcze większym szałem. Sytuacja nie zmieniła się. Zmienił się przeciwnik.
Teraz działania są prowadzone inaczej i nie czytałem jeszcze o zestrzelonym polskim śmigłowcu przez pocisk rakietowy, był przypadek uszkodzenia silnika przez pociski właśnie z karabinu, a pilot uratował życie 9 osobom przez wylądowanie bez obydwu silników i bez podwozia. Także wybacz ale nie mam zamiaru rzucać, że jesteś idiotą jeżeli na to liczyłeś. Chcę tylko uświadomić Ciebie i Tobie podobnych, że mamy świetnych profesjonalnych chłopaków o których się nie gada, a wcale nie biegają z nowiutkimi kamizeleczkami itp. Wiadomo, że mi 24 przechodzi powoli do lamusa, ale w żadnym miejscu nie ustępuje AH1, a są wersje które są lepsze od AH64. Tak samo nie trzeba było kupować gównianego F16, można było modernizować Miga.
Odnośnie douczania to tego nie skomentuję- wielki specjalista szukający trolowania.
Nie mogę wytrzymać. ch*ja widziałeś nie śmigłowce. Pewnie w pracy jak siedzisz i słyszysz huk to krzyczysz "o popatrz, helikopter". Znam osobiście strzelca pokładowego z Mi24W, widziałem wielu pilotów i to są osoby z jajami i umiejętnościami na poziomie. Skoro jesteś tak zajebisty to ubolewam, że nikt nie powiedział Ci że sprawność bojowa idzie w parze z modernizacją, a nie z datą pod napisem MADE IN CHINA.

JaE

2013-12-16, 23:15
mihawk wszystko jasne. Wybacz więc że nazwałem Cię idiotą. Co do Twojej opinii na temat pewnych osób muszę się z Tobą zgodzić. Pozdrawiam.

LukaRMC1 piszesz najpierw o AH64 i następnie o sprawności bojowej. Co do pierwszego to absolutnie się nie zgadzam z tym że Mi24 w pewnych wersjach może być lepsze od AH64. Przepaść w uzbrojeniu i zaawansowaniu technologicznemu jest olbrzymia. Co do drugiego to akurat można wiele jankesom zarzucić ale na pewno nie braku sprawności bojowej ich maszyn jak i załóg.

Co do naszych wojaków to szanuję ich oddanie jak i umiejętności tylko że już to przerabialiśmy w 39'... Nie na wiele się zdały doświadczenia kiedy przyszło się zmierzyć z technologiczną przewagą.

Cytat:

Nie mogę wytrzymać. ch*ja widziałeś nie śmigłowce. Pewnie w pracy jak siedzisz i słyszysz huk to krzyczysz "o popatrz, helikopter".


Skoro Ty mnie znasz lepiej to co ja tam będę dyskutował...

Cytat:

Znam osobiście strzelca pokładowego z Mi24W, widziałem wielu pilotów i to są osoby z jajami i umiejętnościami na poziomie.


Dobrze, Ty wielu znasz i dużo widziałeś. Nie kwestionuję tego. Problem tylko jest jeden- bojownicy plemion amazońskich też mają jaja i umiejętności w swojej dziedzinie. Gdziekolwiek nie pójdziesz- czy to do rosyjskiego, amerykańskiego czy brytyjskiego pilota śmigłowca bojowego to będziesz pod wrażeniem ich umiejętności, uwierz.

Ps: Kto by pomyślał że nawet tutaj da się poprowadzić w miarę normalną dyskusję ;-)

LukaRMC1

2013-12-16, 23:42
Szkoda słów. Nie znam Cię, nie mam zamiaru nawet poznawać, chociaż z Apachem mi zaimponowałeś bo fakt trochę się zagalopowałem. Ostatni raz wrócę do tematu.
1. Polskie śmigłowce bojowe są zajebiste i nie ustępują(tak samo piloci) innym ich zachodnim, czy tam wschodnim odpowiednikom.
2. Dobrze, że znam, bo przynajmniej nie siedzę gdzieś między fanem NSR, a zasadniczym strzelcem kałacha do torów kolejowych.
3. Te obrazki, ch*j wie co na japońskich śmigłach to gówno. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby namalować nawet do celów pokazowych coś takiego.
4. Dyskusję się da prowadzić, tylko że co z tego skoro wszyscy siedzimy przed monitorami i tam zostaniemy. Także dalsze lanie wiader gówna na siebie jest zbędne.
Także, trzymajcie się i oby nikt nie musiał patrzeć na Polskie Śmigłowce z namalowanymi cukierkopedałami.

JaE

2013-12-16, 23:58
Cytat:

Polskie śmigłowce bojowe są zajebiste(...)


No komentarz godny specjalisty podającego konkretne fakty :roll: Z reszty Twojej wypowiedzi wnioskuję że naoglądałeś się filmów propagandowych Wojska Polskiego i tyle. A takie filmy wiadomo- ładnie wyglądają i przedstawiają wszystko w kolorowych barwach tyle że to już wszystko. Nic więcej nie prezentują. Co do podbiegania do okna to właśnie odnoszę wrażenie że to Ty widziałeś na żywo śmigłowce bojowe i od tamtego momentu jesteś pod takim wrażeniem że niestety wierzysz naiwnie w ich siłę. Fakt- fajnie napie**ala po płucach i zapiera dech jak takie cacko przelatuje czy odpala silniki ale niestety to tylko fajny efekt. Nasza armia wliczając w to lotnictwo to armia słaba na papierze a jeszcze słabsza w rzeczywistości. Niestety taka fanatyczna wiara w siłę naszej armii jest zła bo już wcześniejsza wierzyliśmy że damy radę... Technologicznie to jesteśmy daleeeeeeko za Zachodem i to nie tylko pod względem lotnictwa a ogólnie. Chyba naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jaka to jest przepaść. Albo po prostu ładnie mnie zakręciłeś i po prostu mnie trollujesz tekstami typu "(...)nie ustępują(tak samo piloci) innym ich zachodnim, czy tam wschodnim odpowiednikom." Jeśli tak jest to gratki bo Ci się udało. W przeciwnym razie szanuję Twoją miłość do naszego lotnictwa ale muszę Cię ostrzec że jest to miłość ślepa.

slannesh

2013-12-17, 20:53


ładniej wyglada w wersji anime niz w realu XD

Morgh

2013-12-17, 21:14
Dobra dobra, ale ja czekam, żeby zrobiły kolejną koszulę.