18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpływ działań zbrojnych na stan dróg

_R...........s_ • 2012-07-14, 19:15
Czy lubicie niespodzianki?
Żołnierze raczej za nimi nie przepadają, szczególnie gdy są to miny niespodzianki. Przynajmniej fajnie im ten pojazd podskoczył. Zawsze trochę rozrywki przed śmiercią.
k***a, taka ładna droga była, ch*j z ludźmi, szkoda drogi.


wyrwiszmat88

2012-07-15, 09:41
dziwne ,że nie zauważyli tego pulsowania na asfalcie przed wybuchem :/

Lumpy1

2012-07-15, 10:36
Kudłaty taki z Ciebie sadysta??
Ludzi Ci nie szkoda??
Ci ludzie giną za czyjąś ropę bo każdy wie że nie chodzi tu o religie tylko o zupę i jadą tam bo służą dla swojego kraju.
IED to sk***ysyństwo i tyle a Ty pie**olisz że ch*j z ludźmi.
Chciałbym Ciebie zobaczyć posranego na 12h patrolu w takim BWP albo BRDM.
I na koniec odpie**ol się od Służb mundurowych które giną byś mógł spać spokojnie

slaweksie

2012-07-15, 11:52
Głupi ch*j jesteś i tyle.

domin299

2012-07-15, 12:05
Michster napisał/a:

k***a, na drodze im się pokazał punkt, nawet to zarejestrowane na filmie- to ci w niego wjechali... lol!



Ty tak na serio ?

DisHonoreD

2012-07-15, 12:08
To w polsce dalej bomby z 2WS sa

_R...........s_

2012-07-15, 12:14
@Lumpy1

Wiadomo przecież że bardziej ludzi szkoda niż drogi, ale po ch*j wszystko brać na poważnie. Pewnie ci żołnierze mieli jakieś tam rodziny, mniejsze bądź większe, które już nigdy ich nie zobaczą. A droga to ch*j, kiedyś się odbuduje, ona nie miała dzieci, albo przynajmniej tęskniących rodziców. Poza tym, każdy żołnierz powinien liczyć się z ryzykiem, nie ważne czy jedzie na wojnę czy na "misję pokojową".

MildSin

2012-07-15, 21:22
jedzie hamerem z wlonczonym wall hackiem i jeszcze nie widzi miny,co za brak skilla.

Ma...........eh

2012-07-16, 03:34
No to ja już wiem dlaczego u mnie w mieście jest tak tragiczna nawierzchnia... jak śpię to sobie sk***ysyny j***ne polowanka urządzają...

Lumpy1

2012-07-16, 21:33
wk***iam się bo jestem żołnierzem i wiem trochę więcej co się tam dzieje.
Sam się śmieję na hardzie jak tną jakiegoś pojeba albo ucinają ręce cyganom. Ale nie z ludzi którzy narażają swoje życie w imię czegoś. tutaj te imię to "ropa"