18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpłynęli do portu Rowy....prawie :)

Krak • 2019-08-05, 14:43
Złośliwa fala :)
Akcja od 0:23 min.

Ale brudna woda.

patrykw17

2019-08-05, 21:26
Jak mozna sie w tym szambie kąpać?

Hrabia Drapula

2019-08-05, 23:31
shiters napisał/a:

k***a ludzie widzicie tą wodę? Kto jeszcze jeździ nad ten j***ny Bałtyk? Rzygać się chce. Jakbym wpadł do wody z tej łodzi to bym się chyba umył w spirytusie



jest tam płytko, fala dużo i dlatego jest taka woda jak jest, dno w całym bałtyku nie jest jak plaża z piasku, w innych miejscach jak jest piasek (taki wyjątkowy jak w okolicach Białogóry) przy dużych falach woda wygląda jak mleko prawie

Baldzi

2019-08-06, 00:27
Ja pie**ole, jak można bronić tego bagna zwanego Bałtykiem? Całe morze brudne w ch*j, ryby wymieraja ale nie k***a, przyjdzie taki j***ny ku*as jeden z drugim i będą pie**olić, że woda nie jest brudna tylko to po prostu taki rodzaj morza!

Elektro-Mech

2019-08-06, 11:10
crackit napisał/a:

I tak się właśnie kończy jak jakiś cep po korespondencyjnym kursie sternika motorowodnego dostaje patent albo lepiej - jak naj***ny pijany Janusz z Grażyną sobie łódkę wynajmą bo ich stać.... Nawet mi ich nie szkoda



Dopowiedziałeś sobie coś z dupy o sterniku i pasażerach, uwierzyłeś w to i na tej podstawie zbudowałeś opinię o nich. No, k***a, gratuluję dedukcji. :homer:

haz8

2019-08-06, 22:39
Matoły wpiszcie sobie w google "ujście rzeki Łupawa", to nie woda z Bałtyku.