18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdolizer

suborg • 2023-04-05, 16:21
By niejadek zjadł obiadek


PabloSkills

2023-04-06, 03:15
Z cyklu "kochanych rodziców mam". Jest różnica między karaniem a znęcaniem się. Czysta patola a później dzieci się wysłowić nie mogą i chodzą jak wrak cienia swego. A jak bić to tak by najlepiej połamać przy okazji.

Jackbilon

2023-04-06, 04:34
Super materiały, uwielbiam je oglądać! Czekam niecierpliwie na kolejne filmiki!!! :mrgreen: :mrgreen:

Buddaa09

2023-04-06, 04:48
Jak dla mnie super. Lepsze to niż znęcanie się nad jakimiś zwierzakami.

uFo125

2023-04-06, 07:06
suborg, i znowu nasz ulubiony pedofil sadistica

Anal_Intruder_69

2023-04-06, 08:09
mloddy113 napisał/a:

Pls nie trzeba być tatusiem, żeby widzieć u nie których skrzywienie psychiki i to nie uleczalne. A jeżeli komuś sprawia przyjemność patrzenie na bite dzieci lub sam biję dzieci to możemy zawsze się spotkać i niech spróbuję swoich sił na równym sobie. Jestem do dyspozycji



Chyba kręcisz bata na własną dupę tym wyznaniem :-P No chyba, że to ogłoszenie, że bijesz dzieci, wtedy chętnie cię wynajmę do uciszenia sk***iałego bachora od sąsiadów, który drze chałapę przez pół dnia bez powodu.

Niedozdarcia

2023-04-06, 08:30
k***a a ja się bałem drewniaka lub paska

opółnocyuciebie

2023-04-06, 08:51
ritu4l napisał/a:

Nawet nie umiesz się wysłowić po polsku, z daleka widać że jesteś niewykształconym degeneratem, właśnie tacy stanowią większość przestępców seksualnych. A ty się sam wystawiasz jak na świeczniku. To już poszło za daleko i sprawa jest na policji, zgłoszenie jest przyjęte co więcej wierz lub nie, jest tobą tam teraz spore zainteresowanie:) Nawet jak nie masz nic za uszami i tylko wyrzucasz to gówno bo cię to podnieca, to trochę cię pomęczą i będziesz musiał się dłuugo tłumaczyć zaczniesz kumać że to nie ściema jak twoje tematy zaczną lecieć z sadola do zabezpieczenia



suborg mieszka w Szwecji, a tam zoofilia z twoją starą jest legalna, więc ch*ja mu zrobicie!

SebaDB

2023-04-06, 09:53
mloddy113 napisał/a:

Pls nie trzeba być tatusiem, żeby widzieć u nie których skrzywienie psychiki i to nie uleczalne. A jeżeli komuś sprawia przyjemność patrzenie na bite dzieci lub sam biję dzieci to możemy zawsze się spotkać i niech spróbuję swoich sił na równym sobie. Jestem do dyspozycji



Daj adres na pw.

kevlarus

2023-04-06, 11:06
Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że osoby krzywdzone w dzieciństwie, będą krzywdziły własne dzieci. Podobnie osoby molestowane w dzieciństwie będą molestowały własne dzieci, to właśnie dlatego pedofilskie lobby wprowadza do przedszkoli i szkół zdegenerowanych zboczeńców spod kolorowej flagi w celu ich krzywdzenia i spaczenia ich psychiki - końcowym celem jest legalizacja pedofilii.

Paxon12

2023-04-06, 13:15
Danie klapsa, a napie**alanie - jest różnica.


Jasiek93

2023-04-06, 13:52
Wczoraj media podały informację,że matka i ojczym znęcali się nad 8 letnim dzieckiem. Bity, polewany wrzątkiem, kładziony na rozgrzanym piecu węglowym, z połamanymi kończynami i martwicą tkanek w krytycznym stanie trafił na OIOM., lekarze walczą o życie. Ten sk***esyn który mu to zrobił i ta k***a nazywana matką narazie dostali 3 miesięczny areszt. Mam nadzieję,że temu ch*jowi już pierwszej nocy zerżnęli dupe i te 3 miesiące zamienią się w takie piekło jakie zgotował temu dzieciakowi.

iggiamakim

2023-04-06, 14:45
O jakbym k***ę z pierwszego filmu dorwał, to by szmata kwiczała jak świnia, błagając o litość!!!

lilasap284

2023-04-06, 15:00
Wskaźnik dramy w komentarzach: ##########= (99%) i rośnie.

Hades2613

2023-04-06, 16:27
Zaj***ł bym te k***y, niech wystartują do mnie cwaniaki j***ne

Retsam

2023-04-06, 19:49
tylko pedały nie lubią ogladac bitych dzieci