18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wpierdol

bialy_jasnie_pan • 2013-12-07, 02:01
Historia z ostatniej chwili. Dziele się bo się wkur***lem mocno. I chciałbym dać małą przestrogę.

Wracam z imprezy delikatnie uchachany, zatrzymuję się na przystanku bo stwierdziłem ze za ch*ja w takim stanie 7 km z buta nie zrobię bo mi się k***a nie chce. Książka na uszach, wesoło sobie słucham i jak to życie w naszym pięknym kraju podchodzi do mnie gość z prośbą o fajkę:
-„Masz szluga ziomuś”
No ch*j patrzę na gościa młody chłopak, na oko ok 32 lat i sobie myślę ile można utrzymywać takich darmozjadów. Ale ch*j z tym, daje kolejną fajkę i sobie przysięgam że następnym razem ni chu** takiego nie poczęstuje. Ale do rzeczy.
Mija może 15 minut, a ja nadal stoję na swój j***ny autobus. Na przystanku pojawia się 4 ciemnych z tym bez czego rapować nie potrafią na szyi. Nie minęło może kolejne 5 minut mój biały koleżka darmozjad idzie od nich wyżulić coś, nic by mnie to nie obchodziło, gdyby nie zaczęli człowieka traktować jak szmatę.
Podchodzę do nich i kulturalnie się pytam w czym wam ten człowiek zawinił że go tak traktujecie. A oni z tym swoim akcentem Tupaka coś pomarudzili… Po jakimś czasie zaczęła się przepychanka…
Na koniec dnia mój biały kolega sp***olił, ja dostałem szklanką po łbie i małą przekopkę- na szczęście bez szycia…
Najgorsze jest k***a to że na przystanku nie byłem sam, wiele osób tą sytuacje widziało ale nikt, k***a nikt nie kiwną palcem…
Czasami zastanawiam się kto jest większym śmieciem… Czy obcokrajowiec traktujący wrak człowieka jak śmieć… Czy może Polak, który ma w dupie swojego rodaka…

marna

2013-12-07, 03:04
i przez taką sytuację założyłeś konto na sadisicu? o staryy..

Smutas

2013-12-07, 05:14
Jak nie umiesz zachować się po pijaku to nie pij.

Steven

2013-12-07, 05:16
Przej***ne macie tam w tym Sosnowcu.

osa79

2013-12-07, 08:42
@biały_jesnie_pan

Najlepsze Bajki z Sosnowca

Dziamian

2013-12-07, 10:19
czego się spodziewałeś po kolesiu, który żuli fajki od obcych ludzi ;)

Ezoteryk

2013-12-07, 12:11
c**y są w naszych czasach nikt nie ruszy się nawet by pomoc , żałosne , kiedyś jak ktoś zadymę robił to zbierała się ekipa ludzi i go załatwili na cacy , a teraz gówno nie ludzie chodzą po tej planecie .

lapps

2013-12-07, 13:19
Ezoteryk napisał/a:

c**y są w naszych czasach nikt nie ruszy się nawet by pomoc , żałosne , kiedyś jak ktoś zadymę robił to zbierała się ekipa ludzi i go załatwili na cacy , a teraz gówno nie ludzie chodzą po tej planecie .



sa tacy co sie zebrac i zorganizowac potrafia, ale z tym sie walczy bo to niebezpieczne...

dogip

2013-12-07, 13:27
"kiwną", k***a "kiwną". Ja pie**olę...

Foodman

2013-12-07, 14:04
Wiesz co teraz musisz zrobić ? Złożyć zażalenie do MPK że przez nich wpie**ol dostałeś :) jak by autobus przyjechał wcześniej to by Cię to ominęło :P

Saute

2013-12-07, 16:33
Kierowca przejeżdżającego autobusu do Katowic pewnie bił brawo.

hogg

2013-12-07, 16:54
Przecież to prosta historia.
Sam powiedziałeś, że ten żebrak to darmozjad, tak go oceniłeś. Inni też widać tak go ocenili i tak potraktowali.
A ty wpie**oliłeś się między wódkę a zakąskę i dostałeś klapsa, bo sorry stary ale jak nie jesteś Chuck Norris to do czterech gości czy oni są ciemni czy najjaśniejsi to się nie fika.

Ja wiem, wiem, że naczytałeś się na tym forum jak to przeciętny sadol rozpie**ala i załatwia po ośmiu takich a czarnych to w ogóle tuzinami! I chciałeś spróbować a teraz żalisz się jak przedszkolak bo ci nie wyszło.

A twoje zastanawiania się nad sytuacją też są bardzo proste.
Śmieć to śmieć i śmiecia traktuje się jak śmiecia - ot i już.
"Czy Polak, który ma w dupie swojego rodaka" - och, są tysiące Polaków czy może polaków, czy może polaczków, których nie tylko należy mieć w dupie ale także szybko zutylizować. I nie ważne kto przeprowadza tę utylizację.

fyrku

2013-12-07, 16:54
@dogip No kiwną, co tym niepoprawnego? Ty jakiś swój własny język masz?

WalniętyKnur

2013-12-07, 16:57
bialy_jasnie_pan napisał/a:

nie kiwną palcem…



jak im nie powiesz, to nie kiwną.

Fu...........66

2013-12-07, 17:47
Kolejna wymyślona historyjka, tak ja ta z HARD'a, gdzie gość pisał, że na krakowskiej starówce dostał długopisem w rękę od bambusa.