18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol

sc...........la • 2012-04-12, 16:37
Araby do odstrzału

hizoo

2012-04-13, 19:48
up Qrcio
kto sobie pozwala ten pozwala. Ludzie nie mają świadomości czym jest islam...;/ gdzie tylko mogę i na wszelkie sposoby staram się im to wbijać do pustych głów, że ta pseudotolerancja propagowana w mediach, dla muslimów, pedałów i innych odmieńców sprawi, że niedługo będziemy się czuć obcy i zagrożeni we własnym kraju, tak jak teraz czują się francuzi a niedługo i niemcy. Mam nadzieję też, że przykład naszych sąsiadów z zachodu da Polakom powód do przemyśleń i nie dopuszczą do takiej sytuacji u nas.

Icepick

2012-04-13, 20:06
McMenel napisał/a:


Co k***a masz do anify ?? Taki element to bym sam po mordzie lał mimo iż nie jestem poj***nym narodowcem. Gówno jest gównem niezależnie od koloru skóry. A co jeżeli to by byli piękni blondyni bijący parę arabskiego pochodzenia to byłbyś happy ?? pie**olone bezmózgowie.



Ty wnuczku pozwól, że posłużę się tą samą retoryką co Ty. Zatem popie**olony to był Twój stary, że polazł na taką maciorę jak Twoja matka! :wytrysk:

A teraz do rzeczy. To, że ktoś ma nieco inny system wartości niż Twój, którego nie potrafisz zmienić swoją płytką argumentacją to nie znaczy, że jest "popie**olony". Osobiście nie widzę niczego złego w odczuwaniu silnej więzi z własnym krajem. Czy to jest Polak, czy Rosjanin, czy też Węgier. Ba, uważam wręcz, że ludzie o takich poglądach są bardziej wartościowi niż ci którzy podzielają zdanie Palikota. Mianowicie: "Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości".
Wobec tego skończ rugać narodowców i ubliżać im tylko dlatego, że pałasz względem nich antypatią. A jeśli tak bardzo musisz to zrobić to apeluję do Ciebie, zadbaj o kulturę słowa i odpowiedni standard wypowiedzi.
Dziękuję. Do wiedzenia.

mjolnir

2012-04-13, 20:10
McMenel napisał/a:


Co k***a masz do anify ?? Taki element to bym sam po mordzie lał mimo iż nie jestem poj***nym narodowcem. Gówno jest gównem niezależnie od koloru skóry. A co jeżeli to by byli piękni blondyni bijący parę arabskiego pochodzenia to byłbyś happy ?? pie**olone bezmózgowie.



Antifa? HAHAHA


@down a mnie brzydzą tacy ludzie jak ty myślący że multikulti jest dobre, że mieszanie ras, pedalstwo, sprowadzanie i tolerowanie innych kultur jest ok bo to teraz takie cool i poprawnie politycznie. Zarzucacie nacjonalistą że są upośledzeni w swoich poglądach, a to niestety odwrotnie my myślimy samodzielnie i nie poddajemy się praniu mózgów i poprawnie politycznej papce.
PS o przemocy : "W świecie baranów wolimy być wilkami"

curt1

2012-04-13, 20:10
szczerze pisząc, to zdumiewają mnie osoby, które uważają się za intelektualistów, jednakże reprezentujące żenujące wartości jak nacjonaliści, a przede wszystkim przemoc, niski intelekt, skrają głupotę a przede wszystkim uprzedzenia rasowe. jak dla mnie film pokazuje, o ile to w Polsce, kwintesencje naszej młodzieży lub osób z którymi muszę mieszkać a osobiście jestem za kastracją i izolacją osób głupich bo nie można dopuszczać alby omen XXI wieku się rozprzestrzeniał. tak nam dopomóż bóg lub po prostu niech się tak stanie.

sc...........la

2012-04-13, 20:17
up@
To jest we Francji, ale w Polsce niestety też się zdarzają takie incydenty.

haqer

2012-04-13, 21:07
" Nigdy nie ustawaj , będzie jeszcze Polska !"

Horytnica - Głos Patriotów - 02. Honor Legionisty

Boingu

2012-04-13, 21:12
Żeby gościu w różowej koszulce był sprytniejszym Polakiem to nie dość, że wszyscy kolorowi dostaliby wpie**ol to jeszcze herszt brudnego gówna kupiłby kwiaty przeprosinowe dla kobiety i butelkę Jacka Danielsa dla chłopaka. Ale to niestety Francuzi. Było pewne, że 70% filmu to ucieczka a szkoda.

xon123x

2012-04-13, 21:27
Zagotowałem się co prawda mam ADHD ciekawe czy dał bym im rady lub jednego złapał i naj***ł ?

ko...........zo

2012-04-13, 21:33
co za p*zda

Wicius

2012-04-13, 21:50
Idlatego zacząłem trenować mt, bo nie wybaczyłbym sobie gdyby to moja laska dostała przy mnie a ja nie mógłbym nic na to poradzić, bo sam bym jeszcze oberwał ;//

Razjel88

2012-04-13, 21:58
Wybaczcie ale za takie zachowanie powiem krótko i na temat- j***ć brudasów!